Greitai visi turėsime QR kodus, pasus išmesime, arba kodėl sugalvota covid-19 „pandemija”?

Ontario business groups expect strong uptake of QR code COVID-19 vaccine certificates

QR kodai sėkmingia diegiami Kanadoje – ši programėlė telefone pakeis visus jūsų pasus ir kitus kelionės dokumentus, kredito korteles ir visa kita – bet kas, žvilgtelėjęs į jūsų QR kodą, matys visą jūsų ligų istoriją, pajamas ir visą kita.

Vienas Kanados pilietis pasakoja, kad greitu laiku visi vairuotojo pažymėjimai, pasai ir banko kortelės bus pakeisti QR kodu. Jis paaiškina, kodėl.

Apie QR kodų naudą rašoma :

Ontario business groups expect strong uptake of QR code COVID-19 vaccine certificates

TORONTO – Ontarijo verslo grupės tikisi, kad naujoji provincijos programėlė, skirta patikrinti, ar lankytojai yra paskiepyti COVID-19 vakcina, bus labai populiari, tačiau teigia, kad norėtų gauti finansinę paramą iš vyriausybės papildomoms su ja susijusioms išlaidoms padengti.

Programėlė, pavadinta „Verify Ontario”, praėjusios savaitės pabaigoje tapo prieinama verslui ir nuskaito QR kodus, kurie yra gyventojams išduodamų patobulintų skiepų sertifikatų dalis.

Tokios įmonės, kaip restoranai, sporto salės ir žiūrovų sporto vietos _ kur reikalaujama skiepą patvirtinančio dokumento _ gali naudotis programėle ir greitai patikrinti lankytojų skiepijimo būklę. Anksčiau darbuotojai prie durų turėdavo tikrinti popierines arba skaitmenines skiepų kvitų versijas.

Nors popieriniai dokumentai vis dar bus priimami, Kanados nepriklausomo verslo federacija teigė, kad programėlė sumažina susirūpinimą dėl galimo dokumentų klastojimo.

„Programėlė panaikina daugybę spėlionių ar smulkaus šrifto”, – interviu sakė federacijos Ontarijo reikalų direktorius Ryanas Malloughas.

Įmonės neprivalo naudotis programėle, tačiau R. Malloughas teigė, kad tikisi, jog ji bus plačiai taikoma.

Programėle susidomėjo ir kitos įmonės, kurios neprivalo tikrinti klientų skiepų įrašų, pavyzdžiui, mažmeninės prekybos įmonės, tačiau R. Malloughas sakė, kad grupė joms pataria prieš įgyvendinant skiepijimo įrodymo politiką kreiptis teisinės konsultacijos.

Džeimsas Rilettas iš „Restaurants Canada” pramonės grupės sakė, kad dauguma maitinimo įstaigų ketina naudotis programėle, ypač visą aptarnavimą teikiantys restoranai, o kai kurios jau naudojasi šia programėle.

„Dauguma atsiliepimų yra teigiami”, – sakė jis interviu. „Dauguma žmonių mano, kad tai sėkminga patirtis.”

Kai kurie operatoriai išreiškė susirūpinimą dėl to, kad programėlei naudoja savo asmeninius įrenginius, sakė Rilettas, tačiau apskritai daugiausia skundžiamasi dėl to, kad sistema nebuvo parengta veikti prieš mėnesį, kai Ontarijas įdiegė savo vakcinų sertifikatų sistemą.

Restoranai Kanadoje sakė, kad ieško finansinės pagalbos įmonėms, kad galėtų paremti papildomus darbuotojus, reikalingus skiepijimo įrodymo sistemai įdiegti.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Facebook komentarai
});}(jQuery));