Gražiausias metų šventes sutikime Vilniuje!

Gražiausias metų šventes sutikime Vilniuje!

„Viduramžiams būdingas, akmenimis grįstų gatvelių tinklas, barokinis miestas – Lietuvos sostinė Vilnius – užburia miesto svečius bet kuriuo metų laiku. Bet įsivaizduokite šį UNESCO Pasaulio paveldo saugomą miestą žiemą – sniegu padengtus gotikinių bažnyčių ir kitų, raudonomis čerpėmis dengtų pastatų stogus, siauras gatveles – visa tai tampa kerinčiu žiemos stebuklu“ – taip apie Vilnių rašo vienas populiariausių kelionių žurnalų „National Geographic“, kuris Lietuvos sostinę šiemet rekomenduoja aplankyti visiems, ieškantiems Kalėdinio stebuklo.

 

Kiekvienais metais gruodžio pabaigoje – sausio pradžioje Vilniuje lankosi vis daugiau turistų iš kaimyninių šalių, taip pat Norvegijos, D. Britanijos, Italijos, Ispanijos. „Šiuo metu padidėja ir turizmo informacijos centrų lankomumas, turistai iš užsienio teiraujasi, kaip ir kur galima jaukiai bei įdomiai praleisti šventes ir kartu pažinti gražų, Kalėdomis kvepiantį miestą. Prieš šventes suaktyvėja ir lietuviai, kurie ieško aktyvių pramogų, daugiau galimybių pažinti sostinę žiemos švenčių ar atostogų metu“, – sako VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė.

 

Vilniaus turizmo informacijos centras kviečia ir šiemet gražiausias metų šventes pasitikti ir švęsti Vilniuje. Gruodžio 29 – sausio 9 dienomis 12 val. vyks pažintinės ekskursijos po šventiškai pasipuošusį sostinės Senamiestį anglų ir rusų kalbomis. Ekskursijų metu miesto svečiai pažins gražiausias ir magiškiausias Vilniaus senamiesčio vietas pėsčiomis. Daugiatautis, daugiatikybis, daugiakultūris miestas visada traukė miesto svečius ir žavėjo architektūros įvairove, įdomiais muziejais, bažnyčiomis, siauromis gatvelėmis, jaukiais kiemeliais. Visa tai ir dar daugiau turistai galės pamatyti ir išgirsti dvi valandas trunkančios ekskursijos metu.

 

Sostinės gyventojai ir miesto svečiai iš kitų Lietuvos vietų šventiniu laikotarpiu gali užsakyti teminę ekskursiją „Kalėdų vėrinys“ – tai puiki galimybė turiningai ir smagiai praleisti popietę šeimos ar draugų būryje. Ekskursijos metu dalyviai po karoliuką vers Kalėdų simbolių ir paslapčių vėrinį ir taip sužinos, nuo kada pradėtos puošti Kalėdų eglutės, kodėl jos dekoruojamos žvakutėmis ar lemputėmis, kokia yra kalėdinių angelų ir Trijų Karalių misija, kokią reikšmę turi kalėdinės dovanos, ledinukai ir saldūs kepiniai, ir net apie tai, kiek rūšių snaigių suskaičiuoja mokslininkai!

 

Daugiau informacijos apie Vilniaus turizmo informacijos centro organizuojamas ekskursijas tel. +370 5 253 2115, el. p. tours@vilnius.lt, taip pat internetu: www.vilnius-tourism.lt ir www.vilnius-events.lt

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: VILMA DAUBARIENĖ, VILNIAUS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS IR KONFERENCIJŲ BIURAS

Facebook komentarai
});}(jQuery));