Gitanas Nausėda jau laidoja permainų viltis

aistis-zabarauskas-81225609

aistis-zabarauskas-81225609

Gitanas Nausėda  jau laidoja permainų viltis

Aurimas Drižius

 

Užteko man praeitą savaitę paklausti prezidento Gitano Nausėdos, ar jis turės stuburą pareikalauti atsakomybės už tuos siaubingus nusikaltimus, kurie  buvo vykdomi Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės valdymo laikais, – ir tas stuburas buvo sulaužytas per kelias pastarąsias dienas, o G.Nausėda tapo gražia besišypsančia lėlyte.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Cp_CKeqb1fo

Kadangi prezidentas buvo paskelbęs, kad rengs spaudos konferencijas kas savaitę, ir atsakys į visus, o ne tik į „parengtus“ klausimus, nuėjau ten  ir aš, ir praeitą savaitę pirmą kartą gyvenime apsilankiau prezidentūroje. Tada nežinojau, kad ir paskutinį, man G.Nausėdos atstovas Aistis Zabarauskas mane informavo, kad daugiau į prezidento spaudos konferencijas nebūsiu įleidžiamas.

 

aistis zabarauskas 81225609

Aistį Zabarauską redakcija sveikina įstojus į mafijos organizaciją, ir apgailestauja, kad prisidėjo prie to, kad tiek daug žmonių tikėjosi, kad su Nausėda kažkas Lietuvoje pasikeis

 

VSDo

Mat VSD yra paminėjęs ‚Laisvą laikraštį“ kaip valstybės priešą.

Ši žinia mane sukrėtė. Juk kas kas, tačiau G.Nausėda turi puikiai žinoti, kad VSD yra teroristinė organizacija, organizavusi ne tik savo darbuotojo, VSD pulkininko Vytauto Pociūno nužudymą, tačiau ir begalę kitų nusikaltimų, tarp jų ir žiaurų užsienio piliečio kankinimą Lietuvoje, slaptame CŽV kalėjime. Beje, tą kalėjimą  VSD bosai atidarė gavę maišą dolerių iš  CŽV – šias išvadas apie kankinimus Lietuvoje jau yra patvirtinęs net JAV Senatas. Todėl jeigu VSD tave paskelbia savo priešu, tai yra didžiulė garbė, nes būti teroristinės organizacijos taikiniu – tai laisvos spaudos priedermė ir pašaukimas.

O dabar G.Nausėda, remdamasis teroristine organizacija, mane išmeta iš savo spaudos konferencijų, ir sako – daugiau jokių klausimų apie „teisingumą“ nebus.

Juk tas taps G.Nausėda dar prieš savaitę kalbėjo, kad jokio teisingumo Lietuvoje nėra, ir jį reikia atstatyti. O vakar, susitikęs su šio neteisingumo simboliu generaliniu prokuroro Pašiliu, G.Nausėda jam neturėjo jokių priekaištų, kalbėjo apie kosmetinį prokuratūros remontą.

Todėl aš labai atsiprašau „Laisvo laikraščio“ skaitytojų, kad priverčiau juos patikėti, ir pats tikėjau, kad Lietuvoje bus nors kokios tai permainos. Nieko nebus, bus ta pati diktatūra, kurios fasade mums šypsosis graži lėlytė vardu Gitanas, o už jos nugaros bus daromi siaubingi nusikaltimai.

Juk kai paklausiau G.Nausėdos, ką jis galvoja apie daug pedofilijos byloje nužudytų žmonių, kuriuos prokuratūra  pavertė „nuskendusiais baloje“ arba „užspringusiais lapu“, prezidentas atsakė, kad  tokie nusikaltimai vyksta ir dabar ir todėl jis aplankė sužalotą mergaitę Kaune, kurios  užpuoliką prokuratūra jau bandė išsukti nuo atsakomybės, ir kad daugiau tokių „išsukimų nebus“.

 

Dupletas

Nepasiduokite, ponas prezidente, net nepradėjęs savo karjeros, ir net neprisiekęs. Nes tai gali būti paskutinė viltis mums turėti savo tėvynę – pamatę, kad demokratija nieko daugiau neatneša, tik apsigimusius diktatorius, kaip Grybauskaitė, arba valdomas lėles, kaip Adamkus, žmonės neš iš čia savo kudašių kuo toliau.

https://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=8761;daugybe-sunkiu-nusikaltimu-padares-vsd-sefas-d-jauniskis-tikisi-uoliai-tarnauti-g-nausedai-po-inauguracijos-prasides-rimti-darbai&catid=10&Itemid=242

Jeigu ponas prezidentas nežinojo – tai dėl minėtos VSD ataskaitos jos autorius VSD šefas Jauniškis vos išvengė baudžiamosios bylos už šmeižtą – to pareikalavo vienas pažymos herojų Zigmas Vaišvila, ir tada Jauniškis lemeno atsiprašymus, kad Z.Vaišvilą padarė tautos priešu tik todėl, kad ji citavo Rusijos žiniasklaida. Kodėl VSD padarė valstybės priešu „Laisvą laikraštį“ – tik todėl, kad jis ne valstybės, o chuntos, kuriai tarnauja ir vSD, kritikas. Primenu, kad po suistikimo su Nausėda minėtas teroristinės organizacijos viršininkas žadėjo, kad „po inauguracijos laukia daug darbų“. Ar tai reiškia, kad mes visi sėdėsime ten, kur ir mūsų vieta, ir būsime izoliuoti?

 

Toliau – garsusis VSD paskvilis apie „tautos priešus“, tarp kurių paminėtas ir „Laisvas laikraštis“. 

 

Gresmiu vertinimas 2015 Page 2

Facebook komentarai
});}(jQuery));