Gitanas Nausėda įgarsino labiausiai korumpuotos ES komisijos pirmininkės Ursulos von der Leyen žinią : „rusai puola”

ursulos
Lietuvos prezidentas po pokalbio su EK vadove drausmingai atgiedojo savo partiją operoje „Rusija puola!” – turime pasiųsti paramos signalą Ukrainai.
Gyvulių ūkyje nieko naujo – visi gyvuliai į karą su nesama agresija. Pigu ir patogu, galima be baimės vaidinti didvyrį, grasinti neegzistuojančiam priešui – tiesiog įsuki isterijos uraganą, susikuri grėsmę ir imituoji labai svarbų karvedį. Dar praėjusiame amžiuje tokia klounada būtų atrodžiusi kai nevykęs pokštas, kvailių vakarėlis, o štai 21 amžiuje Holivudas valdo. Kuo kvailesni vadovų pareiškimai, tuo tikroviškesnis atrodo Vakarų melas. Vakarų šalių užsienio politika jų pačių sugalvoto melo, klastočių, prasimanymų pagrindu. JAV, Didžiosios Britanijos ir kitų šalių stoltenbergams nereikia net iš namų, kur ten iš namų, iš lovos lipti nereikia, kad sugalvotų priežastį globaliniam karui. Pakrapštė nosį ir še tau rieda tankai, skrenda lėktuvai, trata būgnai, miršta žmonės…
O Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda po pokalbio su Europos Komisijos pirmininke Ursula von der Leyen pareiškia, kad Ukrainai paramos signalas turi būti siunčiamas visos Europos Sąjungos vardu.
Kaip kvailai skamba – siųsti paramos signalą… Trys žali švilpukai? Taip pat galima pamojuoti ranka. Arba į vandenį tyliai…
Ir niekas, absoliučiai niekas Vakaruose net nekalba apie taiką, saugumą…. O gal geriau būtų išprotėjusiems nuo Vakarų propagandos ukrainiečių nacionalistams ginklų šimtus milijonų nesiųsti? Priversti juos vykdyti Minsko taikaus sureguliavimo susitarimus? Gal geriau būtų priversti ukrobanderlogų nacistus nutraukti Donecko civilių gyvenviečių apšaudymus, išvesti iš sąlyčio zonos 125 000 Ukrainos baudėjų pajėgas, kurios net 4 kartus viršija Donecko ir Lugansko laisvės gynėjų pajėgas, išvesti sunkiąją ginkluotę, kaip to reikalauja paties Kijevo pasirašyti taikos susitarimai, ir neprovokuoti karo?
Ne, tokios „paramos” Vakarų veikėjai ir jų marionetės nežino savo retorikoje. Taika ir padorumas – tai ne europietiškos vertybės.

Kas yra ta Ursula :

ursula
Kaip Ursulos von der Leyen vyrui pavyko tapti svarbiu „Pfizer“ verslo dalyviu
DiTutto Imola
2021 M. GRUODŽIO 1 D.
Gauname ir skelbiame nepriklausomą rumunų žurnalisto Adriano Onciu trijų dalių žurnalistinį tyrimą (ir jo vertimą)
Kaip Ursulos von der Leyen vyrui pavyko tapti pagrindiniu „Pfizer“ 36 mlrd. dolerių vertės verslo veikėju Adrian Onciu, Rumunija
https://www.facebook.com/adrian.onciu.official/

Come è riuscito il marito di Ursula von der Leyen a diventare l’attore principale nel business Pfizer

1 dalis. Tyrimas. 1 epizodas
Nors Europos prokuratūra (EPPO) nesiėmė jokių veiksmų dėl lengvai numatomų priežasčių, mes ir toliau pateikiame su „Pfizer-Ursula“ byla susijusią stulbinančią informaciją. Oficiali, patikrinta informacija. Jokių pasakų prieš miegą. Šio tyrimo rezultatai yra sprogstamojo pobūdžio.
Šie rezultatai nedviprasmiškai rodo nešvarų aukščiausių ES politikų ir didžiosios farmacijos mafijos derinį COVID-19 pandemijos įkarštyje. Jie pasityčiojo iš šimtų milijonų žmonių, kuriuos terorizuoja melaginga propagandos sistema, gyvenimo, sveikatos ir laisvių. Jie, siekdami tik pelno, peržengė mūsų galimybių ribas, suleisdami milijardus vakcinų (kur kas daugiau, nei mums reikėjo). Didžioji suma yra apie 36 mlrd. dolerių. Tai reiškia 1,8 milijardo „Pfizer“ vakcinos dozių, dėl kurių Europos Sąjungos vadovas visiškai neskaidriai derėjosi su farmacijos bendrovės vadovu Albertu Bourla, kaip buvo minėta mano ankstesniuose straipsniuose, kuriuos vis dar galima rasti Mediafax.ro (naujienų agentūros) svetainėje, jei nėra „techninių problemų“.
Papasakosiu trumpai, pirmoje dalyje, su mažiau skaičių, bet pakankamai nuorodų ir veikėjų vardų, nes tai išplaukia iš tiesioginių ir netiesioginių liudijimų, kartu sudėjus. Vyriausiasis prokuroras Kovesi gali nuspręsti, ar šį tyrimą perkelti į kitą lygmenį. Patikrinti bankų sąskaitas, pinigų srautus tarp įmonių, paprašyti FTB paramos Niujorke ir Briuselyje ir nuteisti kaltininkus, kaip jis padarė su daugeliu garsių Rumunijos politikų. Reikia tik noro tai padaryti. „Pfizer“ neatspari pirmajam pažeidimui.
Jis minimas daugybėje bylų, kai kurios iš jų yra net baudžiamojo pobūdžio, tačiau iki šiol niekas nepripažino savo kaltės. JAV prokurorai ją tiesiogiai stebėjo, tačiau bylos dar nebaigė ir nenuteisė nė vieno iš susijusių vykdomųjų direktorių. 36 mlrd. dolerių vertės verslo raktas yra Ursulos von der Leyen vyras. Iki COVID-19 pandemijos protrūkio ir dar ilgai po jos debiuto niekas nebuvo girdėjęs apie gydytoją Heiko von der Leyeną, Briuselio pirmosios ponios vyrą. Kitaip tariant, jis yra Europos vyriausybės vadovo jaunikis. Nuo 2007 m. Leyenai gyvena netoli Hanoverio (Vokietija), Heiko iš tėvų paveldėtame sklype. Jie turi septynis vaikus ir vieną anūką.
Ir dabar mes prisimename. Pandemija Rumunijoje debiutavo 2020 m. kovo mėn. Po kelių mėnesių, 2020 m. gruodį, palyginti nežinomas vokiečių gydytojas tiesiogiai patenka į labai galingos didelės farmacijos bendrovės Jungtinėse Amerikos Valstijose direktorių valdybą. Ne, tai ne „Pfizer“. Tai būtų per daug paprasta ir per daug efektinga. Dr. Heiko buvo perkeltas už vandenyno „dėl tarnybinių priežasčių“ būtent į vieną bendrovę, kuri yra įrodžiusi savo patirtį mARN technologijos srityje. Tai buvo „Orgenesis Inc. Tuo metu „Orgenesis“ ekspertai nerimavo dėl vėžio gydymo ir eksperimentų.
Tačiau staiga atsirado galimybė: pandemija! Taigi, geri „Pfizer“ žmonės iš karto pasišaipė iš horizonte besiformuojančio milžiniško verslo. Jie buvo to ekspertai, ar ne? Ryšys tarp dviejų JAV bendrovių „Pfizer“ ir „Orgenesis“ yra daugiau nei akivaizdus. Jų nuosavybėje yra Niujorko vertybinių popierių biržoje kotiruojamų investicinių fondų. Vėliau apie tai išsamiau papasakosiu.
Vis dar nežinome, ar savininkas pasikeitė staiga iš Vokietijos atvykus Heiko von der Leyen (deryboms?), ar taip buvo visada. Mes tai sužinosime. Tačiau faktas, kad Uršulės vyras atsidūrė „Orgenesis“ valdyboje kaip kvadratinis kaištis apvalioje skylėje. Beveik niekas jo biografijoje nerekomenduoja jo į pirmąsias „medicinos direktoriaus“ pareigas. Kitaip tariant, vienas iš vadovų per metus gaudavo mažiausiai 1 mln. dolerių atlyginimą.

 

Sutapimas buvo netikėtas. Kodėl Heiko prisijungė prie „Orgenesis“ valdybos būtent 2020 m. gruodį, lieka atviras klausimas, kuris atskleidžia viso šio reikalo paslaptį. Verta paminėti, kad pirmoji vakcina Rumunijoje buvo paskiepyta tą patį mėnesį. Jį paėmė medicinos slaugytoja. Vėliau viskas vyko greitai.
Ursula von der Lyen
2021 m. pavasarį, iškart po Heiko atvykimo į „Orgenesis“, politiniu lygmeniu vyko intensyvios derybos. Jo žmona keitėsi SMS žinutėmis ir skambino tiek su „Pfizer“ generaliniu direktoriumi, tiek su jos vyru, kuris yra netoli „Pfizer“ (praktiškai už poros kvartalų). Ankstesniuose „Mediafax“ straipsniuose rašiau, kad ponios Ursulos von der Leyen SMS žinutės ir skambučiai staiga dingo iš jos telefono, o tai labai nustebino ombudsmenę Emily O’Reilly (savotišką liaudies gynėją, tačiau Europos lygmeniu).
Tačiau tai buvo ne pirmas kartas, kai Ursula von der Leyen savo telefone ištrynė visus pėdsakus taip, kad pranoko Hario Poterio įgūdžius. 2021 m. gegužės 8 d. buvo paskelbta didžioji naujiena. Europiečiams palengvėjo. Ursula von der Leyen sudarė sandorį su „Pfizer“ dėl 1,8 mlrd. vakcinos dozių. Nebuvo paminėta jokia suma vienai dozei, nes toks skaidrumas, žinoma, nebuvo būtinas, ypač kai vienas doleris daugiau ar mažiau iš viso reiškia 1,8 mlrd. dolerių, daugiau ar mažiau.
Tai pinigai iš mūsų, rumunų, bulgarų ir vengrų, kišenės. Skiepytas ar ne, tai neturėjo jokios reikšmės. Nesant oficialių statistinių duomenų ir skaičių, manoma, kad šio verslo vertė yra apie 36 mlrd. dolerių, o tai sudaro apie 20 dolerių už dozę. Kadangi buvo užtikrintas „maksimalus“ skaidrumas, netiesioginiai įrodymai yra tokie patys. Tai pagrįsta tik faktais, skaičiais ir oficialiais pranešimais, kuriuos man pavyko surinkti iki šiol, nesant jokios „kovos su korupcija didvyrės“, vyriausiosios prokurorės Lauros Codrutos Kovesi, iniciatyvos. 38 mlrd. dolerių vertės sutartyse numatyti „vykdymo mokesčiai“.
Kadangi Rumunijos merų sumos yra labai mažos, jie nurodo 10-15 procentų komisinių. Briuselis naudoja nedidelius komisinius, tačiau išvestus iš labai didelių verčių. Pelnas taip pat didžiulis. Man asmeniškai buvo šiek tiek sunku apskaičiuoti 2 % nuo 38 mlrd. Jis tampa 760 mln. dolerių „mokestis už veiklos rezultatus“.
Jei dabar paklaustumėte Nacionalinio investicijų fondo steigėjo Sorino Ovidijaus Vantu (Sorin Ovidiu Vantu), jis jums pasakytų, kad atitinkama suma (arba net padvigubinta, nes visada yra vietos daugiau) buvo greitai, gerai ir elegantiškai pervesta iš „Pfizer“ pelno į „Orgenesis“ kaip „premija už rezultatus“ ponios vyrui, medicinos direktoriui, kuris neseniai nusileido deryboms.
Tačiau tai galėtų įvykti tik tuo atveju, jei prokuroras Kovei bendradarbiaudamas su FTB, JAV ir Europos prokurorais galėtų patikrinti kai kurias banko sąskaitas. Ir, žinoma, jei buvusi NAD (Nacionalinio antikorupcijos direktorato) vadovė turi mažai nepaperkamo asmens auros, kuri ją atvedė į Briuselį, į Ursulos von der Leyen aplinką. Siūlau jums pateikti visą bylą su oficialia informacija, surinkta iš patikimų šaltinių ir ryšių, jei neturite pakankamai darbuotojų. Viskas nemokamai, tik grąžinamas DHL paslaugos mokestis. Patikrinti duomenys, jokių pandeminių netikrų naujienų, kurias propaguoja nežinia kokios neaiškios svetainės.
Būtent dėl to, kad skaitytojai gali susidurti su painiava skaitydami tokį failą, nusprendžiau jį pateikti kaip serijinę istoriją. Čia pateikiamas bendras vaizdas, siužetas. Grįžęs pateiksiu išsamią informaciją: pavardes, įmones, svarbius akcininkus, biografijas, tiesioginius ir netiesioginius ryšius. Ponia Koveši žino, kur mane rasti – provincijos mieste Jasuose, kažkur Rumunijos šiaurės rytuose. Labai artimas rusams, kaip pasakytų hashtagų vaikinai.
Galiu tik tikėtis, kad ji padarys nedidelę pertraukėlę nuo bulgarų automobilių kontrabandininkų persekiojimo ir susitelks ties rimtesnėmis problemomis, pavyzdžiui, tikra Europos korupcija. Artimiausiomis dienomis tapsite skandalingo tinklo liudininkais, nes politikai, ranka rankon su didžiaisiais farmacininkais, pasinaudojo šia pandemija, kad praturtėtų mūsų visų europiečių sąskaita.
Apie mūsų sveikatą ir mūsų gyvenimą netrukus grįšiu.
2 dalis. Tyrimas. 2 epizodas

pfiserio

Kaip Ursulos von der Leyen vyras tapo pagrindiniu 36 mlrd. vertės „Pfizer“ verslo dalyviu? Kaip ir žadėjau pirmoje tyrimo dalyje, pateikiu išsamesnės informacijos ir duomenų apie įtariamą korupciją „Pfizer-Ursula“ byloje. Mano paskutiniai komentarai per pastaruosius dvejus metus ir šiandieninis tekstas yra labai mažai panašūs.
Bus daug skaičių, įmonių pavadinimų, pagrindinių veikėjų vardų ir ryšių su įmonėmis. Taigi visuomenei bus gana sunku sekti tyrimo eigą. Pasistengsiu apibendrinti informaciją ir pateikti ją kaip įmanoma lengviau įsisavinamu būdu, kaip faktų istoriją, o ne kaip klasikinį žurnalistinį tyrimą.
Ne mano pareiga tikrinti banko sąskaitas, stebėti telefono skambučius ir ieškoti lėktuvo bilietų, bet EPPO galėtų, jei akivaizdžiai manytų, kad tai verta. Panagrinėkime tai sistemingai. Pirmiausia pristatykime veikėjus. Tai Ursula ir Heiko von der Leyen pora. Kaip minėjau pirmajame epizode, nuo 2007 m. jiedu gyvena netoli Hanoverio (Vokietija), Heiko iš tėvų paveldėtoje nuosavybėje. Jie susituokė 1986 m. Jie turi septynis vaikus ir vieną anūką (kad būtų lengviau skaityti, vis dar vadinsime juos mažaisiais vardais).
Ursula studijavo mediciną Hanoverio universitete, o 1991 m. toje pačioje institucijoje (kur, kaip matysime, jos vyras dirbo profesoriumi) apgynė daktaro disertaciją. Kaltinimai plagijavimu Vokietijos spaudoje pasirodė palyginti neseniai. Žurnalistai nustatė, kad 43,5 proc. Uršulės daktaro disertacijos buvo nukopijuota.
Universitetas padarė išvadą, kad, nors disertacijoje buvo plagiato, nebuvo įmanoma įrodyti ketinimo sukčiauti. Tai reiškia, kad Europos Komisijos vadovas pavogė, bet ne tyčia. Ji tiesiog to nesuprato. Mes žinome stilių. Ji atsiprašė po to, kai modelis buvo užpatentuotas ir patikrintas Rumunijos nacionalinėje žvalgybos akademijoje.
Uršulė ir Heikosas yra politikai, tačiau pastarasis neturi jokių pareigų partijoje. Jie yra kanclerės Angelos Merkel kolegos iš Krikščionių demokratų sąjungos (CDU). Dirbdama gynybos ministre (trečiojoje ir ketvirtojoje Angelos Merkel vadovaujamose vyriausybėse), Ursula pasižymėjo plačiomis galimybėmis siūlyti sutartis už valstybės lėšas.
Šių sutarčių bendra vertė siekė daugiau kaip 700 mln. eurų. Tuo metu parlamento komitetas bandė ištirti įtarimus dėl netinkamo valdymo, tačiau byla buvo užglaistyta. Beje, jokių staigmenų. Atliekant tyrimą pasklido informacija, kad Ursula ištrynė savo duomenis iš mobiliojo telefono. Vadovaudamasi lygiai tokiu pačiu nusikalstamu modeliu, dabartinė Europos Komisijos vadovė, kaip įtariama, ištrynė savo telefono duomenis (teksto žinutes, el. laiškus, skambučių istoriją), o po derybų su „Pfizer“, įvertintų 36 mlrd.
Prie šio klausimo dar grįšiu. Taip pat šiek tiek pakalbėkime apie jo gyvenimo partnerį Heiko. Kilnusis sraigtelis Heiko iki šiol liko šešėlyje. Jei paklaustume SOV, jis tikriausiai pasakytų, kad iš dviejų vyrų Heiko yra „pilkoji eminencija“ der Leyen šeimoje. Todėl jis derėjosi dėl sutarties su „Pfizer“. Deja, negalime paklausti SOV nuomonės.
Atrodo, kad Heiko yra labai stropus vaikinas. Hamburgo universitete, Hanoverio medicinos universitete (MHH) ir Stanfordo universitete (JAV) studijavo farmakologiją, vidaus mediciną ir kardiologiją. Vėliau jis pradėjo dirbti Stanforde, kur daugiausia dėmesio skyrė širdies ir kraujagyslių genų terapijai. Tuo pat metu jis buvo 2001 m. Hanoveryje įkurtos bendrovės „Artiss GmbH“ generalinis direktorius. „Artiss“, bendradarbiaudama su Hanoverio medicinos universitetu (MHH), sukūrė naujus biologinius mitralinius širdies vožtuvus, pagamintus iš jos pačios ląstelių.
2005 m. Hanoverio universitetas ir bendrovė „Hannoverimpuls“ įkūrė klinikinių tyrimų centrą „Hannover Clinical Trial Center GmbH“ (HCTC), kuris teikia klinikinių tyrimų paslaugas. Valstybinė, o ne privati bendrovė. Iš pirmo žvilgsnio nieko įspūdingo. Prieš tapdamas JAV bendrovės „Orgenesis“ valdybos nariu, Heiko dėstė vidaus mediciną Hanoverio universitete ir buvo HCTC generalinis direktorius.
Galima daryti prielaidą, kad jo mėnesinės pajamos buvo apie 20-30 tūkst. eurų (tarkime, ne daugiau kaip 360 tūkst. eurų per metus). Žinoma, nebent HCTC būtų susijusi su prekyba ginklais, „Viagros“ kontrabanda ar narkotikais. Remiantis oficialia informacija, HCTC užsiima klinikiniais visų rūšių vaistų, galbūt net vakcinų, tyrimais, o sutartis Vokietijoje tarpininkauja bendrovė KKS (ponia Kovesi taip pat gali lengvai ją rasti). Galima daryti prielaidą, kad pastaraisiais metais, prieš „darbo labui“ per vieną naktį patekdamas tiesiai į „Orgenesis“ valdybą, Heiko jau buvo sudaręs sutartis su amerikiečių bendrove.
Tačiau tai tvirtai nustatyti gali tik tyrėjai. Tokia prielaida kyla dėl to, kad Heiko taip pat turėjo „mokslinio patarėjo“ vardą bendrovėje „Orgenesis“. Nežinoma, ar tai buvo apmokamos, ar tik garbingos pareigos. Tad kodėl jis tiesiogiai ir kiek įmanoma neperėmė atsakomybės už amerikiečių gerovę Orgenese?
HCTC klinikoje, kuriai iki šiol vadovavo Heiko, atliekami klinikiniai tyrimai pagrindinėse Hanoverio universiteto mokslinių tyrimų srityse:
1) Infekcija ir imunitetas;
2) Transplantacija ir regeneracija;
3) Biomedicinos inžinerija ir implantai;
4) Onkologija.
Atsitiktinai ar ne, bet, kaip pamatysime toliau, amerikiečiai iš „Orgenesis“ daugelį metų tyrinėjo gerai žinomą mRNA technologiją (naudojamą vakcinose nuo kovidų). Iki pandemijos protrūkio „Orgenesis“ buvo aktyviai įsitraukusi į mRNA technologijos naudojimą vėžiui gydyti. Reikia manyti, kad tarp Orgenesis ir HCTC, tarpininkaujant KKS, taip pat buvo (natūralūs) sutartiniai santykiai. Amerikiečiai galėjo sumokėti už klinikinius tyrimus, kad būtų galima sužinoti, kaip vėžiu sergantys pacientai reaguoja į naująją technologiją.
Tai yra, garsioji RNR. Tai iš karto paaiškėtų atlikus paprastą prokuroro Kovešio patikrinimą. Po to įvyko proveržis. 2020 m. kovo mėn. oficialiai prasidėjo pandemija. Heiko gyveno Vokietijoje, Hanoveryje, su žmona ir septyniais vaikais. Jis tebebuvo „Orgenesis“ „mokslinis konsultantas“ ir tikriausiai taip pat klinikinių tyrimų paslaugų teikėjas. Galima daryti prielaidą, kad iš bendradarbiavimo su „Orgenesis“ jis per mėnesį gaudavo kelis tūkstančius eurų.
Pasaulyje PSO iniciatyva buvo iškeltas antivakcinos paieškos klausimas. Buvo iškilusi rimta grėsmė sveikatai. Mes žinome, kas nutiko. Koks vaidmuo teko žiniasklaidai, politikams ir atsidavusiems specialistams. JAV bendrovė „Pfizer“, viena iš didžiųjų farmacijos bendrovių, be kita ko, garsėjanti daugybe kriminalinių skandalų, nedelsdama pasinaudojo didžiule galimybe. Jie paspaudė akceleratoriaus pedalą.
Ji žaibiškai ieškojo partnerių, kad galėtų sukurti antivakciną. O kas gali būti geresnis partneris nei „Orgenesis“, įmonė, kuri jau daugelį metų specializuojasi mRNA technologijos onkologijoje srityje? Juolab kad Heiko, Europos Komisijos vadovės vyras, jau buvo „mokslinis patarėjas“, t. y. artimas bendradarbis. Be to, „Orgenesis“ turėjo galimybę (per HCTC) greitai atlikti preliminarius vakcinų bandymus, kad Europos Komisijos vaistų agentūra jas patvirtintų, žinoma, skubos tvarka.
Dar tiksliai nežinome, kaip bendrovės „Orgenesis“, „Pfizer“ ir „BioNtech“ pasiskirstė užduotis vykdydamos projektą. Tiesa ta, kad „BioNtech“ vokiečiai turėjo didelius gamybos pajėgumus Europoje. Tik spėjama, kad gali būti svarbu ir tai, jog „BioNTech“ atvyko iš Vokietijos. Be to, „Pfizer“ taip pat įsitraukė į projektą, kad turėtų politinę paramą tolesnėse derybose su ES (dar vadinama Merkel ir Ursula). Tačiau kartoju, kad tai tik spėliojimai. Neklausykite jų.
Dabar pažiūrėkime, kas yra specialistai. Amerikiečiai iš „Orgenesis“. Įmonė pradėjo veikti 2008 m., gavusi finansavimą iš „Governing Dynamics Venture Capital“ (GD). Iš pradžių ji buvo įsikūrusi Tel Avive, nes jos įkūrėja Sarah Ferber (66 m.) gimė Izraelyje. Pagrindinis GD akcininkas yra 2000 m. įsteigtas JAV ir Izraelio investicinis fondas, įsikūręs Niujorke, kuriam vadovauja Alexas Mashinsky. Atrodo, kad ponia Ferber yra „Orgenesis“ sumanytoja. Klasikinis tyrėjas. Moteris su tyrimais ir intensyviu darbu laboratorijoje. Tyrėjas, dirbantis su ARNm technologija.
Štai kas matyti iš jos gyvenimo aprašymo: Izraelio technologijos instituto diplomas ir daktaro laipsnis, Teksaso universiteto Pietvakarių medicinos centro diplomas ir Harvardo medicinos mokyklos daktaro laipsnis. Šiuo metu jis yra bendrovės „Orgenesis“ direktorių valdybos narys ir eina vyriausiojo mokslo vadovo pareigas. Jis uždirba 1,5-2 mln. dolerių metinį atlyginimą (tikėtina, kad dėl pandemijos jis gerokai padidės). 2014 m. rugpjūčio mėn. duomenimis, dabartinis „Orgenesis“ generalinis direktorius yra Veredas Caplanas. Paskutinė jo darbovietė buvo Biotech Investment Corp. (paprastas panašumas į „BioNTech“, jokio ryšio!).
Įmonė, kurios specializacija, kaip bebūtų keista, taip pat yra tam tikrų vaistų klinikiniai tyrimai. Vered Caplan taip pat studijavo Izraelyje, kaip ir įkūrėja Sarah. Paskutinė jo metinė alga buvo 1,6 mln. JAV dolerių, kuri galbūt smarkiai padidėjo, kai į valdybą atėjo Heiko von der Leyen. „Orgenesis“ ir „Pfizer“ turi daug bendrų bruožų. Kai kurie susiję su Izraeliu. Ir kaip greitai izraeliečiai buvo paskiepyti.
Tačiau labiausiai pastebimi yra svarbūs bendri „Orgenesis“ ir „Pfizer“ akcininkai. Niujorko vertybinių popierių biržos duomenimis, jie būtų tokie: Orgenesis The Vanguard Group, Inc. 3,77% SSgA Funds Management, Inc. 0,34% Geode Capital Management LLC 0,81% Iš viso – 4,92% Pfizer The Vanguard Group, Inc. 7,78% SSgA Funds Management, Inc. 4,97% Geode Capital Management LLC 1,78% Iš viso – 14,53% Taigi, jei kalbame apie investuotojus, šios dvi JAV milžiniškos bendrovės yra susijusios. Kol kas neįmanoma patikrinti, kokie ryšiai sieja bendrovių valdybose dirbančius asmenis. Per mažai laiko, per mažai išteklių. Galbūt padės Europos prokuratūra, FTB ir Amerikos teisingumo sistema, nors dėl to per daug nesiimčiau lažintis. Kam tai būtų naudinga?
Išsiskiria „Vanguard“ investicinis fondas. Nuo 2021 m. kovo mėn. „Vanguard“ valdo didžiąją dalį kito milžiniško fondo „BlackRock“ akcijų. Dvi didžiosios finansų grupės kontroliuoja beveik viską visame pasaulyje. Iš esmės jie turi „Big Pharma“ kišenes. 2020 m. vasario mėn. jie buvo vieni didžiausių milžinės „GlaxoSmithKline“ (GSK) akcininkų – atitinkamai 7 proc. ir 3,5 proc. Sužinoti visus „Vanguard“ fondo akcijų savininkus beveik neįmanoma.
Tačiau, remiantis oficialiais biržos šaltiniais, išsiskiria kelios pavardės: Rothschild Investment Corp., Edmond De Rothschild Holding, kelios šeimos, pavyzdžiui, Orsini iš Italijos, Bush iš JAV, du Pont, Morgan, Vanderbilt, Rockefeller. Įskaitant JK karališkąją šeimą. Dviem minėtiems investiciniams fondams priklauso apie 90 % JAV žiniasklaidos institucijų.
O dabar grįžkime prie istorijos gijos. 2020 m. kovo mėn. pandemija prasidėjo visu pajėgumu, gatvėse važinėjo šarvuočiai, nors Rumunijos ligoninės buvo tuščios. Arba, geriausiu atveju, pilna besimptomių žmonių. Bendrovė „Pfizer“, susijusi su „Orgenesis“ moksliniais ir klinikiniais bandymais, kartu su vokiečiais iš „BioNTech“ (taip pat puikiais gamybos specialistais) užpatentavo mRNA projektą, o vėliau pateikė prekes į rinką.
Didelė paklausa, vienas tiekėjas, didžiausia skuba. Niekas nesistebėjo 15-18 eurų už dozę kaina, kai žmonės krito ant kelių, nužudyti nematomo viruso. Kaip ir bet kurioje kitoje didelėje įmonėje, taip ir čia iškilo pelno maksimizavimo klausimas: kaip uždirbti tiek daug pinigų įdėjus tiek mažai pastangų?
Atrodo, kad vienas iš sprendimų buvo Heiko van der Leyeno (Heiko van der Leyen) įtraukimas į bendrovės „Oregensis“ (kaip matėme, glaudžiai susijusios su „Pfizer“ bandymų požiūriu) valdybą.
Svarbiausias įvykis įvyko 2020 m. gruodį, praėjus vos aštuoniems mėnesiams nuo pandemijos pradžios ir likus keliems mėnesiams iki to, kai Ursula pasirašė 36 mlrd. dolerių vertės sutartį su „Pfizer“. Tačiau kol nebuvo kalbų apie mega sutartis ir kitas „premijas už darbo rezultatus“, visi buvome liudininkais įspūdingo bazinio atlyginimo šuolio – nuo maždaug 300 000 JAV dolerių per metus (Vokietijoje) iki daugiau nei 1,5 milijono JAV dolerių (bendrovėje „Orgenesis“). Aiškiai pasakysime: tik tarybos nario atlyginimas, jokių kitų priemokų. Galbūt Uršulė labai apsidžiaugė išgirdusi naujieną.
Tačiau jie turi septynis vaikus ir anūką, kuriuos augina namuose Vokietijoje, netoli Hanoverio. Visi žinome iš paskutinio epizodo (ir iš labai nedaugelio žiniasklaidoje pasirodžiusių straipsnių), kaip vyko Ursula-Bourla („Pfizer“) derybos: jos buvo itin neskaidrios.
Be to, panašu, kad Briuselio viršininkas vėl nusikalto: „New York Times“ žurnalistų teigimu, jis ištrynė savo mobiliojo telefono pėdsakus. Uršulės žinutės ir skambučiai staiga dingo, o tai labai nustebino ombudsmenę Emily O’Reilly (savotiška žmonių advokatė, tik ES lygmeniu).
Europos Komisija aiškiai nurodė, kad ji neturi jokio Uršulės ir Bourlos („Pfizer“ vadovo) susirašinėjimo. SMS žinutės ir kitos trumposios žinutės dėl savo pobūdžio būtų „trumpalaikės ir iš esmės jose nebūtų svarbios informacijos apie Komisijos politiką, veiklą ar sprendimus“, sakė Komisijos generalinė sekretorė Ilze Juhansone. Kaip tai skambėtų, kodėl turėtume žiūrėti į Uršulės telefoną? Argi neturime daugiau darbo?
Jos telefone nėra parašyta, kokias baudas Lenkija ir Vengrija vis dar mokės dėl paprastos priežasties, nes jos neatitinka Briuselio politikos. Tačiau vienas žurnalistas išdrįso paklausti, ar Uršulės žinutės Bourlai buvo ištrintos, ar buvo kitų, kurios nebuvo pateiktos, ar apie jas žinojo Europos Komisijos nariai. Klausimas liko neatsakytas.
EK atstovė spaudai patvirtino, kad trumposios žinutės neįrašomos į „Ares“ sistemą (ES vidaus archyvavimo programą). Bet kuriuo atveju šiuo metu „nėra techninių galimybių įrašyti trumpąsias žinutes“. Pažymėtina, kad šis reiškinys labai prieštarauja 2015 m. priimtoms Komisijos vidaus darbo tvarkos taisyklėms. Jų teigimu, SMS ir panašius pranešimus reikėtų nukopijuoti į el. laišką, nuskenuoti ar kitaip įrašyti.
Nepriklausoma žiniasklaida norėjo sužinoti daugiau informacijos apie vakcinų verslą. Pagal Reglamentą 1049/2001 kitas žurnalistas paprašė Europos Komisijos atskleisti visus Bourlos ir Ursulos ryšius, tačiau „Europos Komisijos generalinis sekretoriatas prašymą atmetė“. Kadangi Europos prokuratūra pati apie tai nepranešė (kokia prasmė, ar ne?), kol kas niekas negali žinoti, kokiomis sąlygomis vyko „Pfizer“ ir ES derybos dėl 1,8 mlrd. vakcinos dozių.
Kitaip tariant, viskas yra paslėpta, kaip jau minėjau neseniai paskelbtame „dingusiame“ straipsnyje. Iš tiesų 2021 m. balandžio 24 d., prieš pat pasirašydama sutartį su Bourla, Ursula apsilankė „Pfizer/BioNtech“ gamykloje Vokietijoje. Žinoma, siekiant užtikrinti, kad gamyba vyktų visu pajėgumu ir kad vakcinos laiku pasiektų Europos oro uostus.
Turi būti atliktas vienas nedidelis pataisymas iš 1 epizodo. Neturime jokios įrodytos informacijos, kad Heiko buvo JAV, kai Ursula derėjosi su „Pfizer“. Tai galėjo išsiaiškinti tik tyrėjai, atlikdami tyrimus oro uostuose, tikrindami viešbučių rezervacijas, lėktuvų ir traukinių bilietus ir pan. Heiko galėjo likti Vokietijoje, Hanoveryje.
Ypač pandemijos metu jo, kaip „Orgenesis“ valdybos nario, pareigos nereikalavo fiziškai būti bendrovės būstinėje. Galbūt jis dalyvavo tik susitikimuose per „Zoom“. Galbūt jis buvo Niujorke. Dar nežinome. Tiesa ta, kad, kad ir kur būtų buvęs, Heiko turėjo nuolatinį telefono ryšį su žmona. Telefonas, iš kurio staiga dingo daugybė informacijos.
Pažiūrėsime, kokia tai bus informacija, bet tik tuo atveju, jei vyriausiasis prokuroras Kovesi kada nors parodys norą. Pateikiame trumpą PFIZER generalinio direktoriaus Albert Bourla pareiškimą: „Užmezgėme glaudžius pasitikėjimu grįstus santykius, nes pradėjome išsamias diskusijas su EK pirmininke Ursula von der Leyen. Dar neaišku, kiek išsamūs buvo pokalbiai ir ar jie apėmė „premijas už darbo rezultatus“.
Su šiuo tyrimu nesusijęs, bet tam tikra prasme svarbus Uršulės pasisakymas Pasaulio ekonomikos forume Davose: „Ponios ir ponai, pasaulinio bendradarbiavimo poreikis ir spartėjantys pokyčiai bus didžiojo pertvarkymo varomoji jėga. Manau, kad tai yra precedento neturinti galimybė“.
Galutinė išvada: negalime tiksliai žinoti, ar „Pfizer“ papirko ES aukščiausio lygio politikus. Tačiau yra įtarimų, susijusių su „Pfizer“ praeitimi, „pandemine ekstremalia situacija“, dominuojančia padėtimi rinkoje, pernelyg dideliu ES ir „Pfizer“ sutarties slaptumu, derybose dalyvavusių politikų neskaidrumu.
Galiausiai Uršulė turi istoriją. Ji ištrynė savo telefono duomenis, kai dirbo gynybos ministre Vokietijoje. Ir, matyt, ji tai padarė po derybų su „Pfizer“. Bent jau taip teigia ES ombudsmenas. Be to, galbūt dar svarbiau tai, kad jos vyras yra bendrovės „Orgenesis“, kuri, kaip matėme, glaudžiai susijusi su „Pfizer“, valdybos narys.
Tačiau viso to neįmanoma iki galo suprasti vienu žurnalistiniu tyrimu.
Pagrįstus įtarimus turi tirti specializuotos institucijos, t. y. Europos prokuratūra, bendradarbiaudama su Amerikos teisingumo sistema. Ką manote? Ar nosinė vėl bus uždėta ant cimbolių?
3 dalis. Tyrimas. 3 epizodas
Ursula ir Heiko von der Leyen buvo šantažuojami dėl „Pfizer“ verslo už 36 mlrd. dolerių- Taikykime metodinį metodą, kaip mokykloje. Jūs žinote apie mano nuotykius su pagrindine agentūra. Nekartosiu jų.
Lapkričio 16 d. (10.42 val.) socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbiau pirmąją „Pfizer-Ursula“ tyrimo dalį apie Heiko, Ursulos ir „Big Pharma“ ryšį, susijusį su 1,8 mlrd. vertės sutarties su „Pfizer“ pasirašymu. Po trumpos pertraukos lapkričio 17 d. (19 val.) paskelbiau antrąjį epizodą. Su konkrečiomis datomis ir vardais. Viską galite rasti abiejų epizodų komentaruose, daugiau nebandysiu primygtinai reikalauti.
Tyrimas aiškiai atskleidė plačius įtarimus dėl korupcijos, nes „Pfizer“ tariamai šantažavo Europos Komisijos vadovę, pasinaudodama jos vyru (priklausančiu „Orgenesis“ valdybai) kaip tarpininku.
Tai labai svarbu.
Nuo to laiko praėjo penkios dienos. Pakankamai laiko patikrinimams. Niekas man nenurodė, kad tai, ką parašiau, buvo klaidinga (arba nepakankamai pagrįsta įrodymais). Priešingai.
Garsieji „Libertatea“ ar „Recorder“ „tyrėjai“ turėjo pakankamai laiko paneigti tyrimo išvadas. Kad parodytų man, jog klydau. Išjuokti mane. Jie to nepadarė. Manau, kad tai, ką parašiau, yra labai teisinga. Neperdedant.
Ir tada atėjo dar viena didelė staigmena. Tiesą sakant, tikėjausi, kad didžioji spauda nesužinos apie šį tyrimą. Labai gerai žinau, kaip viskas veikia. Tačiau jis buvo masiškai platinamas socialinės žiniasklaidos kanalais.
Jis pasirodė „Active News“, „Sputnik“, „r3media“, „Cristoiu’s Blog“ ir dar keliuose nišiniuose televizijos kanaluose (atsiprašau, jei ką nors praleidau). Dar kartą jiems visiems labai dėkoju.
O dabar staigmena. Iš politinio spektro. Tikėjausi, kad privalomo skiepijimo ir žaliųjų pasų priešininkai į tai reaguos. Kad ir koks mažas būtų, tikėjausi, jog jie ką nors pasakys, gero ar blogo. Iš esmės aš jiems daviau auksinę kulką kovoje su MAFIA.
Bet nieko, net garso. Teresė, Europos Parlamento nariai ir AUR partijos nariai vis dar turi laiko kaip nors reaguoti. Kad jie visiškai neprarastų pasitikėjimo. Parlamento nariai turėtų paklausti A. Simiono ir A. Tarziu, ką jie mano.
Galbūt AUR vadovai mano, kad nepateikiau pakankamai įrodymų. Galbūt jie turi alternatyvią taktiką, neturiu supratimo. Galbūt jie taip pat yra SISTEMOS dalis. Ateinančiomis dienomis tai labai aiškiai pamatysime.
O dabar – tikroji BOMBA:
„Facebook“ paskyroje gavau (kaip ir daugybę kitų kartų) prestižinio laikraščio „The New York Times“ (NYT) pagrindinių akcininkų sąrašą. Ją gausite ir komentaruose, tai yra vieša biržos informacija.
Tarp svarbių NYT leidinio akcininkų dvi pirmąsias vietas užima investicinės grupės „The Vanguard Group“ ir „BlackRock“, kurių bendra akcijų dalis sudaro 16,57 %. Kaip minėjau apklausoje, „Vanguard“ valdo didžiąją dalį „BlackRock“ akcijų. Taigi iš tikrųjų dabar kalbame apie vieną MEGA investuotoją – VANGUARD.
Vieši šaltiniai rodo, kad „Vanguard“ valdo apie 90 % JAV žiniasklaidos. Iš tų pačių šaltinių sužinome tik dalį „Vanguard“ megagrupės akcininkų: „Rothschild Investment Corp“, „Edmond De Rothschild Holding“, tokios šeimos kaip Orsini iš Italijos, Bush iš JAV, du Pont, Morgan, Vanderbilt, Rockefeller. Įskaitant Didžiosios Britanijos karališkąją šeimą. Šiuo metu negaliu nieko iš to patikrinti, neturiu jokių išteklių.
Tačiau intuicija man sako, kad „Vanguard“ sudaro tokie milijardieriai kaip Billas Gatesas, George’as Sorosas, Jeffas Bezosas ar Markas Z. Taip pat galimi svarbūs ir ryžtingi politikai, tokie kaip Joe Bidenas (per įmones, priklausančias jo sūnui Hunteriui – žinomam kaip ekspertui). Kad geriau įsivaizduotumėte „Vanguard“ finansinę galią, įsivaizduokite, kiek pinigų turi minėti filantropai, ir padauginkite juos iš 1000. Arba kiek norite, nesvarbu. Iš esmės „Vanguard“ valdo viską, kas vyksta didžiojoje farmacijoje ir žiniasklaidoje.
Dvi esminės ir lemiamos pandemijos priemonės. Kaip matėme tyrimo metu, „VANGUARD“ priklauso ir „Pfizer“, ir „Orgenesis“. Ursulos vyras Heiko pateko į „Orgenesis“ gretas, o jo metinė alga siekė daugiau nei 1,5 mln. eurų (nuo dviejų iki trijų šimtų tūkstančių eurų, kuriuos jis šiuo metu uždirba Vokietijoje). Tikriausiai jis taip pat gavo papildomų „premijų už darbo rezultatus“. Dar nežinome. Europos prokuratūrai nebuvo pranešta.
O Kovesi buvo užsiėmęs kitais reikalais ir negalėjo perskaityti mano tyrimo. Neabejotina, kad „Vanguard“ žmonės nusipirko Heiko von der Leyen. Jie turi jį savo kišenėje. Jie žino visas jo paslaptis.
Tokiomis sąlygomis 2020 m. pabaigoje „Pfizer“ pradėjo derybas su Europos Sąjunga dėl 1,8 mlrd. vakcinos dozių (kur kas daugiau, nei mums būtų reikėję). Vyko tiesioginės ir neskaidrios derybos tarp Bourlos (dar žinomo kaip VANGUARD) ir Ursulos (dar žinomos kaip Europos Komisija). Tačiau Burla turėjo du didelius privalumus: jis jau buvo nusipirkęs Heiko ir žinojo Ursulos paslaptis iš laikų, kai vadovavo Vokietijos gynybos ministerijai.
Tuo metu jis būtų ištrynęs jos duomenis iš mobiliojo telefono, kad nuslėptų galimus korupcinius veiksmus. Iš to, kas paaiškėjo iki šiol, galiu daryti prielaidą, kad Uršulė iš pradžių atsisakė pasirašyti šią megaprojekto sutartį. Atrodė, kad tai yra PALIKIMAS IŠMOKĖTI. Po beveik dvejus metus trukusios pandemijos su melu, grasinimais ir kažkada neįsivaizduojama prievarta tai atrodė skandalinga.
Ir tada VANGUARD (per Bourlą) turėjo visus kozirius rankovėje – šantažą.
Iš pradžių žodžiu, privačiai, o paskui viešai, per „New York Times“. Kaip jau minėjau, jis yra VANGUARD portfelyje. Taigi, „Bourla“ („Pfizer“) disponuoja.
Šių metų balandžio 28 d. Niujorko laikraštyje pasirodė vadinamasis „bombos“ straipsnis apie derybų tarp Bourlos ir Ursulos užkulisius („Kaip Europa SMS žinutėmis ir skambučiais pasiekė susitarimą dėl „Pfizer“ vakcinų“). Tai reiškia, kad derybos vyksta visu pajėgumu.
Tai buvo aiškus ženklas, kad viskas gali pasislinkti. Be jokios konkrečios informacijos. Žinote, kaip elgiatės, kai norite sudaryti svarbią reklamos sutartį kaip spaudos savininkas. Tai buvo griežtas įspėjimas, kad Uršulė gali prarasti darbą ir laisvę, jei nevykdys įsakymų. Septyni vaikai ir vienas anūkas laukė jos namuose Vokietijoje.
Praėjus vos dešimčiai dienų, atsidūrusi gyvybės ar mirties situacijoje, Ursula von der Leyen pasidavė šantažui ir socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė, kad pasirašė savotišką (ir itin skandalingą) sutartį. Dar 1,8 mlrd. dozių iš „Pfizer“. Iš absurdiško 2,4 mlrd. dozių skaičiaus.
Taigi apie 48 mlrd. dolerių vienu ypu.
Kaip manote, ar dabar galime bent šiek tiek aiškiau matyti situaciją?
Dabar jau aiškiai žinome, KODĖL parduodami politikai (ir SISTEMOS atstovai), korumpuota žiniasklaida ir vadinamieji specialistai (tokie kaip Mahleris ir Imbri) primygtinai reikalauja nustatyti gėdingą „privalomo skiepijimo“ ir „žaliojo paso“ ribą.
Viskas yra MEGA-TRUFF.
Svarbiausia, kad jis turi būti tęsiamas visu tempu ir trukti bent kelerius metus. Nepriklausomai nuo aukų, šalutinio poveikio, pasekmių žmonėms ir ekonomikai. Juk pinigai yra vieši, todėl niekas nieko nepraranda. (Mes tęsime!)
LABAI SVARBU DALINTIS ŠIUO PRANEŠIMU (ARBA KOPIJUOTI IR ĮKLIJUOTI). TAI VIENINTELĖ MŪSŲ GALIMYBĖ. LABAI SVARBU LAIKYTIS ARTI BAŽNYČIOS: BEPRASMIŠKAI NESEKTI TEISINGOS SPAUDOS NUKRYPIMAIS. AČIŪ.
p.s.1 Tiems, kurie siunčia man bet kokias žinutes per tarpininkus, tik pakartosiu vieną dalyką: mano šuo Aki sveria 1,8 kg ir kol kas jam sekasi labai gerai.
p.s.2 Komentaruose rasite TYRIMĄ (1 ir 2 dalis) ir svarbių „New York Times“ akcininkų sąrašą. Labai dėkojame už paramą. Be jūsų nebūčiau galėjęs tęsti. Laikykitės šalia!
Facebook komentarai
});}(jQuery));