Girtas vairuojantis teisėjas M.Striaukas toliau klastoja Z.Vaišvilos bylą

striaukas

striaukas

 

Zigmas Vaišvila. Atradimai byloje prieš Zigmą Vaišvilą. 2021-04-20

 

 

2021 m. balandžio 20 d. tęsėsi baudžiamasis procesas prieš Zigmą Vaišvilą. Bent jau Z. Vaišvilai tai buvo naujų patirčių diena. 

Teismas atmetė jo pareikštą nušalinimą prokurorei Rasai Bekišienei dėl šios prisipažinimo, kad veiksmus prieš Zigmą Vaišvilą ji derino su prokuratūros vadovybe – atseit toks prašymas dėl šių motyvų jau nagrinėtas ir atmestas kovo 30 d. Tačiau teismas „neatkreipė“ dėmesio, kad nušalinimas „nepriklausomai“ prokurorei reikštas dėl balandžio 13 d. jos prisipažinimo teismui apie veiksmų derinimą su prokuratūros vadovybe. Teismas atmetė ir Z. Vaišvilos prašymą liudytoju dėl to apklausti buvusį generalinį prokurorą Evaldą Pašilį, tačiau paaiškino Z. Vaišvila pats turi teisę kreiptis į naują Generalinę prokurorę dėl R. Bekišienės. Kol kas…

Teismas atmetė ir Z. Vaišvilos prašymą liudytojus iš UAB „FF Lizingas“ bankroto administratoriaus UAB „Admivita“ apklausti ne nuotoliniu būdu, bet teismo salėje. Kad vėliau apklausiami šios įmonės darbuotojai nesužinotų anksčiau apklaustų liudytojų parodymų ir jiems pateiktų klausimų. Be to, Z. Vaišvila pateikė teismui įrodymus, kad UAB „Admivita‘ darbuotojams įprasta teikti melagingus paaiškinimus teisėsaugai ir teismams, kad teisėsauga juos yra ne tik baudusi, bet ir įpareigojusi dokumentų kopijas grąžinti prokuratūrai. Tačiau ir to teismas „nepastebėjo“.

Tačiau teismas uždraudė Z. Vaišvilai iki liudytojų apklausos teikti teismui prašymus. Kad nesivilkintų procesas. Iki šiol Z. Vaišvila žinojo, kad kiekvienas teismo posėdis prasideda privalomais teismo klausimais, ar yra nušalinimų ir prašymų? Pasirodo, kad šioje byloje teismas gali atimti iš Z. Vaišvilos šias įstatymo jam suteiktas teises. Bent kuriam laikui.

Balandžio 20 d. teismo posėdyje pavyko apklausti liudytoja tik UAB „Admivita“ atstovę Ingą Dūdienę. Z. Vaišvila ne kartą pagavo ją meluojant, tačiau teismas pagelbėdavo jai – šalindavo liudytojai nepatogius klausimus. Galop nebežinodama, ką atsakyti į Z. Vaišvilos klausimus, I. Dūdienė pradėjo gelbėtis atsakymais, kad ji nepamena, kad tai senai buvo.

Tikrai senokai tai buvo. UAB „FF Lizingas“ bankroto byla pradėta 2013 metais, o vis tęsiama. Vien šios įmonės likvidavimas vyksta jau septintus metus, nors įstatymas įpareigoja likvidavimą baigti per metus. Įmonė turto nebeturi, nes jos turtą bankroto administratorė UAB “Admivita” už juokingas kainas “pardavė” dar prieš ketverius metus. Tačiau pagal procedūras… Štai 10 arų gyvenamosios paskirties žemės sklypai su komunikacijomis Palangos mieste buvo parduoti po 1333,33 euro!.. Gal ir “prokurorė“ kokia „stovėjo“ eilutėje, kad įsigytų šį turtą už tokią „kainą“?.. Man apie šią eilutę niekas nepranešė…

Kitas posėdis šioje byloje – balandžio 29 d. 9 val.

Facebook komentarai
});}(jQuery));