Girtam vairavusiam „metų prokurorui“ Zdislav Tuliševski policija dokumentus pristatė į kabinetą (pildoma)

zdislav

zdislav

Girtam vairavusiam „metų prokurorui“ Zdislav Tuliševski policija dokumentus pristatė į kabinetą

 

Aurimas Drižius

 

Pagarsėjęs bylų klastotojas, 2018 m. „metų prokuroro“ titulo nugalėtojas generalinės prokuratūras Zdislav Tuliševski priklauso „neliečiamų kastai“ – net girtam pagautam prie vairo policija jam atneša ir gražina teises.

Tik pradėjęs dirbti prokuratūros sistemoje, Vilniaus rajono apylinkės prokuratūroje,  prokuroras Zdislav Tuliševski ėmė smarkiai gerti, matyt, imdamas pavyzdį iš Vilniaus apygardos prokuratūros vadovo Ramučio Jancevičiaus, kuris gyrėsi, kad vienas vos ne vienu gurkšniu išgerti degtinės butelį.

Prokurorai Irmantas Mikelionis ir Zdislav Tuliševski buvo du geriausi draugai. Tačiau dar jaunas prokuroras Tuliševski ėmė stipriai gerti, ir buvo tik laiko klausimas, kada jis girtas įklius policijai. Taip ir nutiko – vairuodamas neblaivus, prokuroras Z.Tuliševski buvo pastebėtas policijos, kuri jį ėmė stabdyti.

Tačiau policijos stabdomas prokuroras tik padidino greitį ir nurūko atgal į Vilniaus rajono prokuratūra, kuri buvo Manto gatvėje. Matyt, kad prokuroras Tuliševski tikėjosi, kad įvažiavęs į saugomą prokuratūros kiemą, sugebės „atsimušti“ nuo policijos patrulio, arba kad prokuratūroje policininkai nedrįs tikrinti jo girtumo.

Girto prokuroro gaudynės tęsėsi visame Vilniuje – jo automobilį persekiojo keli policijos ekipažai. Ll šaltinių duomenimis, policininkai jau buvo pasirengę šaudyti į sprunkančio prokuroro automobilio padangas. Tačiau „išsigelbėti“ prokuratūros kieme  Z.Tuliševski nepavyko – vakare jau buvo uždaryti prokuratūros vartai.

Prisistačiusiems policininkams Tuliševski parodė prokuroro pažymėjimą, o policijos patrulis ėmė jį gėdyti : „prokurore, kaip jums ne gėda, taigi girtas prie vairo“.

 

tulisevski gp

Visą šią istorija Tuliševski vėliau papasakojo savo draugeliams, ir kelis metus visa prokuratūra juokėsi iš šio nuotykio.

„Tai kad aš negirtas, pareigūne, – taip atrėžė prokuroras kelių patruliui, arba bent jau gyrėsi draugams.

Tačiau policininkas    neatlyžo : „kaip negirtas, tu net žvairas, kaip girtas, prokurore“.

Tačiau prokuroras yra prokuroras – jam policija iškvietė taksi, kuri girtą prokurorą pargabeno namo.

Kitą dieną tas pats policininkas atvežė į prokuratūra Tuliševski pažymėjimą, pažiūrėjo jam į veidą, ir pamatė, kad prokuroras iš tiesų yra „žvairas“. Policininkas pasimetė, prisiminęs savo vakarykštį pasakymą Tuliševskiui, kad „tu net žvairas kaip girtas“. O pasirodė, kad prokuroras natūraliai žvairas. Vėliau Tuliševski sugėrovai ilgai kvatojosi iš šio prokuroro nuotykio. Žinoma, jokia bauda jam nebuvo paskirta.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));