Geriausi bendruomenės protai ir profesionalai, kas jie?

n3X2gda_uPjtU2gJCvKBIgVjQNhPW5DkzBLL6EmaJVKet2GC_ekSTtFGFPpM3P5kscfHOIybZyjI5ic3zweAGOdCQCUs0-d-e1-ft.jpg

Geriausi bendruomenės protai ir profesionalai, kas jie?

Pamenate apykvailį fizikos laborantą, kuris tapęs Lietuvos premjeru pradėjo nenuilstamą kovą su baisiomis mokesčių nemokėtojomis – saulėgrąžų pardavėjomis.

Šis fizikos laborantas išdidžiai gyrėsi jog jo valdymas bus įrašytas į ekonomikos vadovėlius. Kaip jis techniškai nugalėjo krizę nuskandinęs Lietuvos žmones brangiose paskolose.

Tai etaloninė, univere dresiruotos Darvino beždžionės, gyvenimo filosofija ir veiksmų planas atėjus į valdžią.

Juk modernios sistemos laborantai, ugdydami savo pasaulėžiūrą prišnerkštuose bendrikuose, ir gaudami diplomus ir mokslinius laipsnius vien tik dėl priklausymo vienai ar kitai mažumai, o ne dėl talentų, visada pavydžiai žiūrėjo į baisias spekuliantes – turgaus bobutes, kurios galėdavo sau leisti valgyti šlapią dešrą du kartus į savaitę, kai tuo metu jie „tokie mokyti ir protingi“ misdavo vien silkių galvomis su bulvėmis „mundūruose”.

Kai dar dalyvavau Lietuvos politikoje daug tokių mačiau. Tiesiog užduokite jiems klausimą, ar sėdintys prie mūsų valstybės vairo, ar jie nors kartą ką nors uždirbo? Aš nekalbu apie biudžetinę alga už kavos gėrimą, nusuktus įvairių fondų pinigus ir valstybinių užsakymų šėryklas. Realiai kokį nors verslą ar darė? Be abejo ne. Todėl ir tas iš purvo į valdžią pakilęs fizikos laborantas (neaišku kuo užpildyto kubilo ant pečių nešiotojas) nedelsiant pradėjo žiaurias akcijas prieš tuos kurie sugeba save maitinti.

Natūralu, kad po to smulkus verslas Lietuvoje mirė, o viena iš laboranto priešių – bobulė (baisioji spekuliantė) Kauno turguje netgi mirė iš tikrųjų, nuo širdies smūgio, kai ją nešančią ryšulėlį daržovių pardavimui bandė sulaikyti neosovietinė Lietuvos milicija. Šiuo metu laboranto pradėtus darbus (smulkaus verslo naikinimą)  labai efektyviai tęsia 72 lyčių modernieji politikos „profesionalai”.

Šiaip šių žmogelių valdymą galima būtų apibūdinti vienu sakiniu:

 Elektra išdaužę visą žuvį ir mailių savo valdomame prūde, kaimo durneliai pritrūko maisto, todėl greitųjų kreditų įstaigoje, už beprotiškus procentus prisiskolino pinigų, praėdė  juos ir šį veiksmą pavadino „suvaldyta krize“. Jiems nėra svarbu kas atidavinės ir tai, kad dėl jų skolų jų tėvus ir brolius išmes iš namų antstoliai. 

Jau dabar priekvailės blondinės ir įvairūs  laborantai mūsų visų vardu yra pasiskolinę keliasdešimt milijardų eurų, o kadangi pasiskolino už beprotiškus procentus, ši skola ne mažėja, ji didėja milžiniškais tempais. Tuo labiau, kad visi tie 72 lyčių profesionalai dabar nenuilstamai „kovoja” su baisia „pandemija”. Kiekvieną vyriausybės posėdi karštai sprendžia tokius gyvybiškai svarbius klausimus kiek kaukių reikia nešioti, dvi ar tris, o gal geriau repiratorius. Dar jie karštligiškai diskutuoja ar galima prievarta testuoti tuos kas atsisako. „PROFESIONALŲ VYRIAUSYBĖ”.

Pagal statistiką Lietuva tikrai visai neblogai laikosi. Bet kaip sakė Vinstonas Čerčilis „Aš tikiu tik ta statistika kurią suklastoju pats“.

Atidėkim statistikos įsivaizduojamas ir modernių finansų ir ekonomikos „ekspertų” gražiai piešiamas perspektyvas ir atsakykite sau: „ar yra turtingas tas, kas yra skolingas daugiau nei turi turto?”

Manau, kiekvienas bent dalį smegenų turintis pasakys, jog šis žmogus yra vergas, nes dirba vien tik tam, kad susimokėti skolas, o pabaiga bus vis viena neišvengiama – BANKROTAS. Matėme visi „klestinčios” (bet labai daug skolingos) statybos bendrovės RANGA IV savininko „milijonieriaus“ skridimą nosimi į šūdą. Net jo jauna  žmona, kuri prieš altorių pasižadėjo „ir turte ir varge“ nedelsiant papustė padus. Kam reikalingas ubagas? Tas pats atsitiko su ARVI ir nutiks kitoms „klestinčioms” Lietuvos įmonėms pav. tokioms kaip „SENUKAI” (aš asmeniškai sušelpiau šią įmonę jau tris kartus. Paskutinį kartą palikau nekokybišką siurblį už 70 eurų, nutariau nesiteisti su žlungančia įmone, nes ten daug darbininkų, gal mano pinigėliai nors kiek padės jiems išsilaikyti ilgėliau).

Laisvas žmogus skolų ne turi, tai aksioma. O skolininkas VISADA TAMPA SKOLINTOJO VERGU.

Dabar pasižiūrėkime į vakarų pasaulio lyderės JAV ekonominę padėtį Šiai dienai JAV BVP apie 17 trilijonų dolerių, o Rusijos BVP 1,4  trilijonų dolerių. Statistiškai JAV žymiai turtingesnė nei Rusija. Bet dabar žvilgtelėkime į šių valstybių skolas.  JAV valstybės skola virš 18 trilijonų dolerių ir ši skola ne mažėja, o kiekvieną sekundę didėja beveik 100 tūkstančių dolerių. (Čia oficialus JAV skolos, realaus laiko kalkuliatorius: http://www.usdebtclock.org/index.html) . Tuo tarpu Rusijos valstybės skola 408 milijardai dolerių, tai yra suvedus debetą su kreditu Rusija yra beveik 2-jais trilijonais dolerių turtingesnė nei JAV. O jeigu dar paskaičiuoti, kad JAV bendra bankinė skola yra astronominė, t.y. virš 60 trilijonų dolerių, tuomet kalbos apie JAV turtingumą gali kilti tik tarp silkių galvas su mundūrais valgančių laborantų.

Mano tėvas 7 metus buvo paralyžiuotas po operacijos kuri turėjo jį išgelbėti nuo blogos savijautos (įkalbėjo pasidaryti jo geriausias draugas-sobutylnikas, vienas iš Lietuvos medicinos šviesulių), jis gyveno su manimi mano namuose iki pat mirties. Prieš pat mirtį jis man neduodavo ramybės prašymais nuvežti jį paskutinį kartą gyvenime pamatyti gimtinę, Dono Kazokų žemę Rusijoje. Kadangi jis tikrai labai greitai geso, nutariau įvykdyti jo prašymą. Turėjau gerą kemperį, todėl susiruošiau jį taip, kad galėčiau vežti paralyžiuotą žmogų, nusipirkau vizas ir išvažiavau. Tiesą pasakius buvau šokiruotas to, ką pamačiau. Paskutinį kartą buvau Rusijoje, kuomet  joje valdė “geriausi RUSIJOS PROTAI”, Chororkovskiai, Berizovskiai, Bumgardneriai ir t.t. šuo metu gausiai bėgantys nuo “kruvino diktatoriaus” ir turintys neribota savo gentainių palaikymą Lietuvoje. Tuo metu vaizdas buvo apgailėtinas, visuotinis skurdas ir griuvėsiai. “Geriausių pasaulio protų” finansuojama mūsų žiniasklaida taip pat parengė mane pamatyti badmiriaujančius rusus, bet … realybė yra kita. Neįtikėtini statybos mastai, nauji keliai nenusileidžiantys (o kai kur netgi geresni) nei Vokietijos, naujos įmonės, supermarketai kokių Lietuvoje net nepamatysi, vos ne kiekvienam miestelyje  IKEJOS (ten tai parduotuvės ubagams, kaip ir visoje Europoje išskyrus Lietuvą, kur čiukčių IKEA kažkoks neveikas visuotinis fetišas, panašiai kaip ir skandinaviškų čiukčių bankai ), mašinos keliuose apie 70 proc. naujos, algos tokios kad už 1000 dolerių nerasi darbininko, laukai užsėti, sodai tęsiasi tiek, kad akis nemato pabaigos ir t.t. Už kiekvieną gimusi vaiką išmokama 10 tuks dolerių. Elektra, dujos, benzinas 5 kartus pigesni nei Lietuvoje. Mano teta, mokytoja mažame kaimelyje, o kaimo mokytojams Rusijoje būstas, elektra ir dujos nemokamai. Mano dėdė visa gyvenimą važinėjęs Ladomis, pasitiko mane visiškai nauju (iš salono) Chevroletu. Paklausiau ar dideli procentai kreditui, nusijuokė. Koks durnius ima kreditus. Atėjai sumokėjai ir pasiėmei. Aplink kiekvieną bažnytkaimį Rusijoje visų pasaulio „autobrendų” salonai.

p.s. Šiaip galima būtų prirašyti įspūdžių paklodes nesustojant, apie tai kaip pasikeitė Rusija po to, kai visokie “geriausi Rusijos protai” Šimoniai, Grybovskiai, Zingeriai, Kurliandskiai, Donskiai, Vinokūrai, Drukteiniai, Valadkos,… oi atsiprašau Chodorkovskiai, Berizovskiai ir pan. buvo iškrapštyti iš valdžios, bet mano įspūdžiai ne šio teksto tema, todėl gal kitą kartą.

p.s.s.  Esu įsitikinęs, kad greitai Lietuvoje atsiras TIKRAS bendruomenės lyderis ir aplink jį susiburs disciplinuota ir vienomis gyvenimo vertybėmis sutvirtinta KOVOTOJŲ bendrija. Tada „Profesionalai” ir „Geriausi Lietuvos protai” taip pat pradės strimgalviais bėgti per upelį. Tam, kad nereikėtų kaboti ant šakos.

Su meile ir brolišku rūpesčiu

Vladimiras Troščenka

Facebook komentarai
});}(jQuery));