Georgijaus juostelėmis reikėtų padabinti ir Seimo narius

Georgijaus juostelėmis reikėtų padabinti ir Seimo narius

 

Zenonas Volkovas 

 

 

„Atsižvelgiant į geopolitinę situaciją, nacionaliniam saugumui kylančius iššūkius ir siekiant saugoti  tokius principus ir vertybes kaip suverenitetas, laisvė, demokratinė santvarka, taip pat užtikrini viešąją varką ir užkirsti kelią įvairioms provokacijos ar bandymams kurstyti tautinę nesantaiką, kuo yra suinteresuota dabartinė Rusija, teikiamos Susirinkimo įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso pataisos, kuriomis siekiama dvispalvę juodai oranžinę Georgijaus (Šv. Jurgio) juostą priskirti prie nacistinių ar komunistinių simbolių, kurių platinimas ar demonstravimas yra ribojamas, o už jo nesilaikymą taikoma administracinė atsakomybė“ – tokią istorinę pataisą įregistravo Seimo nariai konservatoriai Gabrielius Landsbergis, Andrius Ažubalis, Laurynas Kasčiūnas, Radvilė Morkūnaitė – Mikulėnienė, Rimantas Dagys ir Paulius Saudargas.

A.Ažubaliui juostelių grėsmė buvo apsireiškusi dar 2005 m., kuomet Rusijoje buvo minimos 60 –sios Sovietų Sąjungos pergalė prieš nacistinę Vokietiją Antrajame pasauliniame kare metinės, taip siekiant priminti Sovietų Sąjungos pergalę ir pagerbti kare dalyvavusių sovietų karių atminimą.

L.Kasčiūnas teigia, kad prorusiški separatistai šias juostas dėvi kaip atpažinimo ženklą. Manyčiau visai neblogai, lai dėvi. Gaila, kad daugelis seimūnų pamiršo, kaip šlovino pionieriškus kaklaryšius, bei komunistų bilietus. 75 metams užsislaptino endradarbiamimą su KGB struktūromis. Kaip būtų gerai Juos dabar matyti su kokiais tai atpažinimo ženklais, kad ir su tomis pačiomis juostelėmis. Anksčiau švęsdavo, dabar sako Lietuva neturi dėl ko švęsti. Bet lietuva ir nešvenčia, švenčia Jų bendruomenė. Manyčiau nereikėtų draugauti ir su amerikonais, nes jeigu ne USA pinigai, neskaitant maistą, ginkluotę ir visą kitą, ar hitleris nebūtų Juos „nupūtęs“. Deja apie tai niekas nekalba.

Amerikonas pavadino prezidentę idiote, o ši džiaugiasi ir galvoja, kad ją pagyrė.

Dabar šie istorijos taisytojai, prakalbo, kad su pataisomis išsaugos suverenitetą, laisvę, demokratinę santvarką, kurstymą tautinę nesantaiką, nes tuo suinteresuota Rusija.  

Savo veiksmais ne Rusija kursto tautinę nesantaiką, o Jūs gerbiamieji politikai. Pavyzdžiui, Žygimantas Pavilionis, 2017 m. pabaigoje nuvyksta į Londoną susitikti su lietuvių bendruomene, pasisakymo metu trumpam išsijungia mikrofonas. Ž.Pavilionis konstatuoja, kad jį ir čia pasiekė Kremliaus ranka. Apsijuokėt gerbiamasis, taip teigė Jūsų paskaitoje dalyvavęs garbus lietuvis, gavęs išvykti iš tokios demokratinės valstybės. Šiaip minėta bendruomenė su kalėdomis ir naujaisiais metais pasveikino tik Viktoras Pranskietis.

Apie kokią laisvę, viršuje paminėtieji kalba. Pertvinkusioje teisinio nihilizmo Lieuvoje, niekur neradę žmonės teisybės, gavę leidimą, prie prezidenūros pradėjo neterminuotą bado akciją. Tai galimai prezidentė, nes kas be jos leidimo, jos kieme gali leisti vykdyti represijas, naktį miegančius badautojus, su visom palapinėm „susėmė“ atsiūsti policininkai (pitbuliai). Kai ką uždarė, kai ką užtampė po teismus.

Skaičiau Boriso Jelcino knygą, pasakojo, kaip važiuodavo į „karštus“ taškus, išklausydavo gyventojų nepasitenkinimus. O čia, neva teisinėje, demokratinėje Lietuvoje, palūžę nuo teisinio nihilizmo, ateina žmonės patys, ir vietoje to, kad ateitų koks nors (ten manau kitokių ir nėra) prezidentės patarėjas, ar Seimo narys, Juos užpjūdote „pitbuliais“.

Lietuviai, bėga ne todėl, kad „rusai puola“, o bėga nuo Jūsų, gerbiami išrinkieji. Rusai jokios nacionalinės nesantaikos Lietuvoje ne kursto, kurstote Jūs, ne tik nacionalinę, bet ir tautinę.  Kur dar taip yra, kad nusipelnęs orios senatvės žmogus, nebesukrapšto laikraščiui. Jūs, o ne rusai, su savo, minėtais sovietiniais teisėjais įteisinate  blogį, po to galimai, imsitės naikinti ir gėrį, požymių jau abstu.   

     

   

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));