Generolų maištas? Pentagonas oficialiai atsisakė bendradarbiauti su „išrinktuoju” prezidentu Bidenu

hqdefault-9

hqdefault-9

 

Laikinai einantis pareigas JAV gynybos sekretorius Chrisas Milleris įsakė sustabdyti viso Pentagono bendradarbiavimą su išrinktojo prezidento Bidenu ir jo komanda. Toks sprendimas sukrėtė gynybos departamento pareigūnus.

 

Oficialiai tai aiškinama Kalėdų atostogomis, tačiau Bideno paskirtas naujas genybos sekretorius Yohannesas Abrahamas tai paneigė: „Leiskite pasakyti aiškiai: nebuvo abipusiai sutartos atostogų pertraukos“. „Tiesą sakant, mes manome, kad šiuo laikotarpiu svarbu, kad instruktažai ir kitos užduotys būtų tęsiamos, nes nėra laiko”, – tęsė Abraomas, turėdamas omenyje D.Trumpo administracijos delsimą pripažinti Bideną prezidentu.
Milleris savo pareiškime po šios istorijos paskelbimo sakė: „Departamentas niekada neatšaukė ar neatmetė jokio interviu. … Po abipusiai sutartų atostogų, kurios prasidės rytoj, mes tęsime pereinamuosius ir suplanuotus susitikimus nuo šiandien “.
D.Trumpo administracijos pareigūnai sako, kad jie paliko galimybę bendradarbiauti su Bidenu po atostogų pauzės. Pareigūnai nebuvo tikri, kas paskatino Millerį veikti, ar prezidentas Trumpas tam pritarė. Kodėl tai svarbu: Millerio žingsnis, pribloškęs pareigūnus visame Pentagone, buvo didžiausias nepasitikėjimo „išrinktojo” prezidento Bideno komanda tarp aukščiausio lygio D.Trumpo administracijos pareigūnų. Vyresni Pentagono pareigūnai pasipiktino, kai „Washington Post“ trečiadienio vakarą paskelbė istoriją, atskleidžiančią, kiek pinigų būtų galima sutaupyti, jei Bidenas sustabdytų D.Trumpo sienos su Meksika statybas. D.Trumpo pareigūnai dėl nutekinimo kaltina Biden perėjimo komandą, atvykusią į Pentagoną (nors reikia pažymėti, kad jie neturi to įrodymų, o abu žurnalistai jau seniai kritikuoja D.Trumpo administraciją ir būtent jiems naudingiausias infomacijos nutekėjimas.

 

??????
Šiandien Amerikoje pasirodė įdomus 36 lapų dokumentas.
Jis vadinasi Peter Navarro report „The Immaculate Deception”.
Kas toks Peter Navarro, rasite čia:
Nuorodą į visą dokumentą pridedu pabaigoje. Jame tarp kita ko rašoma:
„Tie žurnalistai, ekspertai ir politiniai lyderiai, kurie dabar dalyvauja „Biden Whitewash“ procese, turėtų pripažinti šešis rinkimų pažeidimų aspektus ir atlikti atitinkamus tyrimus, kad būtų nustatyta tiesa apie 2020 m. rinkimus. Jei tai nebus padaryta iki inauguracijos dienos, rizikuojame leisti į valdžią neteisėtą ir neteisėtai išrinktą prezidentą, kuriam trūktų didelės Amerikos dalies palaikymo.”
Lentelėje matote nustatytus rinkimų pažeidimus šešiose valstijose ir jų įtaką rinkimų rezultatams.
Nuotraukoje gali būti: tekstas „ARIZONA Outright Voter Fraud GEORGIA MICHIGAN Ballot Mishandling NEVADA PENNSYLVANIA WISCONSIN Contestable Process Fouls EqualProtection (Protection Clause Violations Voting Machine Irregularities SignificantStatistica Anomalies Biden "Victory" Margin Possible Illegal Ballots 154,188 10,457 11,779 33,596 >100,000 >400,000 Unknown >100,000 Evidence *=Some Evidence 81,660 >600,000 20,682 >200,000“
131981683 5275446735802366 7632323207396627358 n
Facebook komentarai
});}(jQuery));