UAB „Prokuratūra” pripažino, kad neturi jokių įrodymų apie tariamų riaušių organizatorių nusikaltimus

seimo

Vilniaus apygardos prokuratūra pripažino, kad neturi jokių įrodymų apie vadinamųjų „riaušių” prie Seimo organizatorių nusikalstamą veiklą, ir nurodė, kad „įrodymai dar tik renkami”.

Tai absurdas, nes prokuratūra teismui jau pateikė kaltinimus šiems žmonėms, ir prašė juos suimti ilgiems terminams, tačiau tuo pačiu metu pripažino, kad neturi jokių įrodymų apie tai, kad jie organizavo šias tariamas riaušes. UAB „Prokuratūra” dirba pagal principą – pirma apkaltina, pasku renka įrodymus.

„Mes gavome Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro nutarimą baudžiamojoje byloje, kurioje įtarimai pateikti ir Nedrei Černiauskienei ir kitiems bene 30 žmonių, – sakė signataras Zigmas Vaišvila, – tiesa, nebeturime informacijos, kike žmonių paleidinėjama. Tiesa, mes surašėme teigiamą charakteristiką Dmitrijui Vinogradovui, ir teismas jį pakeido. Nendrės Černiauskienės byloje, kurioje jai neuždrausta viešinti viešinti ikiteisminio tyrimo medžiagą, nėra jokių įrodymų apie tai, kokiu pagrindu jai pareikšti įtarimai (N.Černiauskienė kaltinama organizavusi riuašės, mėčiusi akmenis, žalojusi pareigūnus). Prokurorai šioje byloje išnagrinėjo mūsų prašymą nutraukti šį tyrimą Nendrės Černiauskienės atžvilgiu, ir atsisakė tai padaryti. Tačiau be galo svarbu tai, kad prokuratūros nutarime nurodyta, kad įrodymai dar tik renkami”.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));