Generalinė prokuratūra skęsta korupcijoje

korupcija

korupcija

Nijolė Kasparė :
Ką tik paskambino man iš generalinės prokuratūros
Paklausiau, kokios priežastys, kad atkeltas 2022-10-27 13 val. susitikimas.
Kadangi aš jau buvau išvykusi, kai gavau jų pranešimą apie susitikimo su Generaline prokurore Nida Grunskiene nukėlimą į 2022-11-17 dieną, tai aš savo planų nekeičiu ir į generalinę atvykstu ir atvežu dokumentų segtuvą apie korupciją prokuratūroje.
Generalinė Prokuratūra 2017 m parašė aiškiai, kad Pranešėjo statuso dėl informacijos, jog yra planuojamas UAB ,,SERVA ir ko” tyčinis bankrotas, man nesuteiks, nes aš NESU DIRBUSI toje įmonėje .
Buvo organizuojamas tyčinis UAB – o bankrotas. Vėliau, 2019m įvykdytas, nes nei VMI, nei Prokuratūra į pranešimus apie direktoriaus Antano Servos finansines aferas NEREAGAVO. Kreditoriai už prekes negavo virš 35 000,- eurų. Direktorius Antanas Serva pinigus perpumpavo į savo Antano Servos individualią įmonę.
Pasiėmiau iš SODROS išdetalizuotą laikotarpiais pažymą, kad dirbau toje įmonėje, nusiunčiau į Generalinę prokuratūrą, prašydama pakeisti savo sprendimą. Tą daryti atsisakė, leido kreiptis į teismą, kad skųsčiau neteisingą Generalinės prokuratūros atsisakymą man suteikti pranešėjo statusą.
Reiktų sumokėti žyminį mokestį ir pradėti bylinėtis.
Maniau, kad ir man teks badauti prie Generalinės prokuratūros, nes:
kai prašiau Generalinės prokuratūros Pranešėjo statuso, man jo nesuteikė. Atsisakymą pagrindė melaginga informacija.
2022-08-26 mane asmeniškai priėmė Generalinės prokurorės pavaduotojas G. Ivanauskas .
2022 -10 -27 mane priima Generalinė prokurorė NIDA GRUNSKIENĖ.

5680864atsakymas n. kasparei page 0001

Jei klientas ( įtariamasis ) mokus- teisėjas jį paskelbs šventuoju..
Pagal FNTT ikiteisminį tyrimą (kuris vyko 2 metus, kol neapskundžiau STT….tada buvo ištirta per 10 dienų) AFERISTAS ANTANAS SERVA, už prekes tiekėjams nesumokėjęs 35000 eurų, už įmonės pinigus atostogaudavęs Palangoje, pirkęs butus, dalinai pasistatęs namą, įm. adresas–Šiauliai Basanavičiaus 98, padaręs tyčinį bankrotą, padirbęs akcininkės parašą, iki Šiaulių apylinkės teismo nukeliavo su BPK 220 straipsniu. Teismo pirm. pav A. Sadauskas 3 kartus ATMETĖ liudininkės su dokumentais prašymą liudyti. Įtariamuoju PADARĖ atsidūrusį šioje istorijoje po 3 metų kitatautį ( BOMŽĄ), pritaikė 1-ą dalį vietoje 2- os, A. Servą išteisino..
A.SERVA girtaudavo su Šiaulių apyg prok G.VILEIKIU, o medžiodavo su FNTT ekskomisaru K.ŠKIELA.
Kai Generalinėje paprašiau Pranešėjo statuso- nuo atsakymo atsisėdau.??..pagal SODROS pateiktus duomenis nesate dirbusi toje įmonėje…( ten dirbau virš 10 metų..) Paskambinau į Generalinę, pasakiau, kad gali pataisyti savo atsakymą. Tai padaryti atsisakė..
skiela
Aferistas Antanas Serva baliuje pas buvusį Šiaulių FNTT KOMISARĄ KORNELIJŲ ŠKIELĄ
Pakartotinai kreipiausi į Generalinę su pažyma iš SODROS, įrodančia apie mano darbą toje įmonėje.
Tada 2020-09-29 vidaus tyrimų sk prok, einantis vyr. prok pareigas Valdas Uždanavičius atsakė, kad Generalinės Prokuratūros, NEAIŠKU KAIP GAUTĄ, NETEISINGĄ INFORMACIJĄ ,
……. AŠ,…… sumokėjus žyminį mokestį, turiu skųsti teismui…..
.va taip Generalinė Prokuratūra spręndžia SAVO KLAIDAS.
2020-10-14 Generalinės Prok Baudžiamojo persekiojimo departamento pr Jūratė Radišauskienė rašo:,,Pažymėtina ir tai, jog paprastai ikiteisminiuose tyrimuose daugiausia surenkama duomenų tada, kai apie nusikalstamas veikas pranešama nusikalstamų veikų darymo metu ar praėjus neilgam laiko tarpui po jų pabaigimo. Kiekvieni praėję metai labai mažina ikiteisminio tyrimo sėkmę.”
TAI KĄ VEIKĖ TEISĖSAUGA, jei apie nusikalstamą A. Servos veiką Generalinė Prokuratūra buvo informuota 2017-11-20 ???
Be to, dokumentai įrodantys A. Servos finansines machinacijas yra suprantami ir apskaitininkui, ir išliko dokumentai ir po kelių metų. Juk 2+2 ir po kelių metų nepasidaro=5.
Tiesiog BŪTINA priimti seimo nario Naglio Puteikio siūlymą teismuose įvesti tarėjus.
Dabar pateikiau skundą dėl bausmės A. Sadauskui pagal BK 228 ir 229 str
Dabar Pašilis turės imtis veiksmų, kad panaikinti A. Sadausko neliečiamybę..
Telšių apylinkės teismo Telšių rūmų ikiteisminio tyrimo teisėja 2020-09-22 nutarė, kad N.Kasparei uždėtas turto areštas ir kardomoji priemonė neišvykti yra teisingi, teko šią nutartį skųsti Šiaulių apygardos teismui.
RASEINIŲ prokurorė RENATA ŠAUKLIENĖ 2020-09-04 nutarė skirti Nijolei Kasparei kardomąją priemonę rašytinį pasižadėjimą neišvykti ir nebendrauti ir neieškoti ryšių su A. Serva. Daliai N.Kasparės asmeniniam turtui uždėtas areštas.
2020-09-30 Šiaulių apygardos teisėjas GRAŽVYDAS POŠKUS nutarė patvirtinti N. Kasparės turto areštą.
5680864atsakymas n. kasparei page 0001
5680864atsakymas n. kasparei page 0001
Facebook komentarai
});}(jQuery));