Generalinė prokuratūra neįtikėtinai žaibiškai „ištyrė“ mano pareiškimą, šiandien priėmė nutarimą ir nutarė toliau nedaryti NIČ NIEKO

Generalinė prokuratūra neįtikėtinai žaibiškai „ištyrė“ mano pareiškimą, šiandien priėmė nutarimą ir nutarė toliau nedaryti NIČ NIEKO. Nes prokuroro darbas atliktas – nutarimas surašytas.

Manau, kad net ir pats naujasis  generalinis  prokuroras NIEKO apie Zigmanto Šegždos jam skirtą pareiškimą net nespėjo sužinoti. O jeigu dirbama taip skubiai, manau, kad skubėta kuo greičiau užtušuoti visą šitą puvėsėliu trenkiantį reikaliuką – prisidirbusiuosius užversti šakėmis storu pernykščių lapų sluoksniu  . 

Manyčiau, kad Iš jų nutarimo matosi, kad generalinės prokuratūros baltarankiai gudruoliai laukia nesulaukia, kad Zigmantas Šegžda, kaip koks Džeimsas Bondas 007 agentas, išvogtų iš tamstų A.Paulausko, V.Paulausko, D.Vilytės, A.Valantino, S.Jurgelevičienės, J.Bagdonienės ir Co asmeninių telefonų a’lia „Pildyk“ SIM korteles, iš telekomunikacijų operatorių gautų jų tarpusavio pašnekesių išklotines, gautų teisėjo leidimą ir įrašytų diktofonu ir vaizdo kamera visos garbios kompanijos pasišnekėjimus, atliktų pokalbių transkripciją ir fonoskopinę ekspertizę, kaip juodasis hakeris pagrobtų iš jų kompiuterių visus tarpusavio susirašinėjimo duomenis, pristatytų į teismo salę po 5 liudytojus, kurie patvirtintų matę ir girdėję, esą minėti ponai tikrai tarpusavyje santykiavo žodiniu būdu ir išsakė Zigmanto Šegždos nustatyto turinio tekstus ir, kad esą jie matė, kad pastarieji  ponai/ponios perdavinėjo vienas kitam iš rankų į rankas slaptus skolos vekselius ir tonas eurų.
Jei nebūčiau verslininkas, o prokuroras, tą seniai būčiau atlikęs. O KĄ DARYTI, JEI TŪLAS PROKURORAS NORI BŪTI VERSLININKAS, NORS JAM VALSTYBĖ BAISINIUS PINIGUS MOKA NE UŽ JO VERSLĄ, O UŽ PROKURORO PAREIGŲ ATLIKIMĄ?
Manau, kad darbštuoliai turi patikimų sąjungininkų generalinėje prokuratūroje. Darbštuoliai dirba itin greitai – ne veltui juos kartais vadina darbiečiais. Gaila, labai gaila, bet esu priverstas manyti, kad jie kaišioja pagalius į ratus tiems, kurių pareiga gaudyti ir sodinti darbščiuosius ilgapirščius.
Klausimas užsikasimui: 
Kokia nematoma ranka nurodė gerbiamajam žurnalistui Artūrui Račui savo portale, 2016-01-18 dieną paskelbti Seimo nacionalinio saugumo asą Artūrą Paulauską retušuojantį liaupsinantį straipsnį iš karto po to, kai 2016-01-16 dieną generalinė prokuratūra gavo Zigmanto pareiškimą dėl galimai nusikalstamų garbiųjų veikėjų veiksmų? 

Retorinio pobūdžio atsakymas klausimo forma: 
„O kas mūsuose nenorėtų uždirbti iš tautos darbštuolių troškimo pasodinti visų gerbiamą ir be galo be krašto mylimąjį Artūrą Paulauską …už grotų, atsiprašau, ne už grotų, o į LR Prezidento sostą?“ 

Manau, kad tuomet jo versliajam sūneliui Viliui Paulauskui užsidegtų didelis žalias šviesoforas į generalinio prokuroro superverslą …, atsiprašau, ne į verslą, o į generolo sostą. Verslą, manau, kad pastarasis jau turi. Ir su neblogu stogeliu.

Gen. prokuratūros nutarimą prisegu.
 
Zigmantas Šegžda
 
 
Facebook komentarai
});}(jQuery));