Gema Umbrasienė: „Tokios pilkos žemės dulkės kaip mes ir turėjo būti nušluotos nuo tokio ryškumo asmenybių, kaip R.Karbauskis, P.Urbšys ir laiku praregėjęs N.Puteikis

Nimpfos

Nimpfos

 

Panevėžio miesto tarybos narė Gema Umbrasienė : „Tas rytas, kai supranti kaip save pervertinai. Tokios pilkos žemės dulkės kaip mes ir turėjo būti nušluotos nuo tokio ryškumo asmenybių kelio ! Ir profilis ne tas, ir fotosesijos nykios, ir net ryšių su arabų šeichais jokių ! Kapstomės po žmonių problemas ir tiek. Taip mums ir reikėjo. R.Karbauskis ir P. Urbšys su laiku praregėjusiu N.Puteikiu neklydo. Kas mane paguos ?

Nimpfos

 

https://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/2017/11/25/news/greta-kildisiene-is-seimo-isnyko-bet-alga-gauna-milena-3653554/

 

Urbšininkai nerimsta ne tik Seime

Kristina Sulikienė

Dar nenurimo skandalo, kai Povilas Urbšys tyčiojosi iš Viktorijos Čmilytės- Nielsen nėštumo, aidai, o ataidėjo kitos įdomios naujienos – paiškėjo, jog urbšininkų fortposte Panevėžio miesto savivaldybėje, bendravimo maniera niekuo nesiskiria nuo Seime tvyrančios (aišku, gal po P. Urbšio atsiprašymo jis  daugiau nebepriekabiaus prie moterų, kurios laukiasi, ir nesityčioo iš jų).

 

babajaga

Panevėžio miesto savivaldybės narė, opozicionierė Gema Umbrasienė vieno savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo išvadinta „BABA JAGA“, po to išvadinimo ji labai mėgsta į socialinius tinklus įsikelti raganos paveiksliuką, taip pašiepdama urbšininkus, kurie nekenčia moterų.

Kolegės garbę ėmėsi ginti nenuilstantis kovotojas kitas tarybos narys Mantas Leliukas, surašęs prašymą ištirti tokį vieno iš tarybos narių elgesį. 

Kadangi šiuos du nesisteminius opoicionierius blokuoja visa spauda, tai ir mes sužinojome apie šitą skandalą, pavadinimu „BABA JAGA“, tik po Urbšio skandalo Seime.

Tada Mantas Leliukas ir pasidalino kreipimosi tekstu, dėl jau gerokai senų įvykių.

Bet, kaip sakoma, įleisk kiaulę į pilį, ant sosto užlips.

O Biblijoje irgi sakoma – nedalinkite perlų kiaulėms.

Minėtas politikas, kuris įžeidinėja moteris, visada mėgta girtis savo senelio broliu, tarpukario ministru. Tačiau sovietai to tarpukario ministro kolaboravimo ir padėjimo KGB pavyzdį aprašė savo KGB slaptame vadovėlyje, kur buvo džiaugiamasi, kad pavyko buržuazinių laikų ministrą atvesti į protą, ir kad jis gerai liudijo Vokietijoje teisme dėl nacių nusikaltimų.

Lietuvių liaudies patarlė sako – obuolys nuo obels netoli terieda.

Taip ir urbšininkai – juk įžeidinėjimas, melas, šantažas, argumentai „ad hominem“ yra žemiausios kategorijos žmonių „taktikos“.

Tačiau jos pasiteisino visais laikais. Net bažnyčios chore jos naudojamos, patikėkit manim: jeigu neturiu klausos, ir tingiu lavinti balsą, tai apvemsiu tą, kuris turi klausą, ir netingi mokytis. KGB taktika, ir ją surasite net paprasčiausiose darbovietėje, juk negabus geriau kitą gabų įžeis, negu pripažins savo menkavertiškumą. 

Juk bažnyčia sovietmečiu irgi buvo KGB agentų knibždėlynas, o KGB bažnyčios tarnų, kaip ir grįžtančių tremtinių, politkalinių, nelaikė tokiais pavojingais, kaip kad laikė įsidėmėkit:

Kraštotyros būrelius, žygeivius, etninės kultūros puoselėtojus. Va pavojingiausi asmenys.

Na o Gema Umbrasienė su Mantu Leliuku juk idealiai atitinka KGB išvardintų pavojingų asmenų aprašą: laisvalaikiu abudu propaguoja tradicinę kultūrą, domisi paveldu, papročiais,vienas laiko bičių ūkį, restauruoja senovines bričkeles, ūkio padargus, o kita padeda gyvūnų prieglaudoje – nes lietuviai nuo seno globojo gyvąją gamtą, ir rūpinosi ja. Gema Umbrasienė yra žaliųjų partijos narė, o gamta domisi ne dėl politikos, o myli ją iš tikrųjų. Sovietai labai persekiojo ir gamtos mylėtojų, turistų klubus, laikė juos labai pavojingais, nes žmonės, kurie būna arti gamtos, yra mažiau paveikūs propagandai, nes nežiūri TV (nes gėrisi gamtos vaizdais. )

Taigi, summa sumarum, urbšininkų šou toliau tęsiasi, ir stebėdami kitą dramos veiksmą, mes pranešime apie prašymo ištirti Panevėžio urbšininkus rezultatus.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));