Garsiojo įtariamo kyšininko K.Daukšio sūnus girtas nužudė režisieriaus Š.Barto dukrą ? Kiek kainuos išteisinimas?

dauksys

dauksys

Paaiškėjo, kad vadinamojo „politiko” Kęstučio Daukšio, buvusio ūkio ministerio Uskaskicho vyriausybėje, sūnus girtas nužudė režisieriaus Šarūno Barto dukrą. Ji važiavo dviračiu, kai moterį partrenkė neblaivaus vairuotojo vairuojamas „Hyundai i30“ automobilis.

„Paaiškėjo, kad vairuotojas yra garsaus politiko, Lietuvos socialdemokratų darbo partijos pirmininko pavaduotojo K.Daukšio sūnus M.Daukšys. Kartu su juo tą lemtingąją naktį kaip keleivė vyko Vilniaus savivaldybės darbuotoja“, – pranešta LNK laidoje. LNK žiniomis, kartu su M.Daukšiu automobilyje važiavo Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės informavimo specialistė Dovilė Ibianskaitė. „Tikrai nekomentuosiu nieko, viso gero. Todėl, kad nenoriu komentuoti. Viso gero“, – „Labas vakaras, Lietuva“ žurnalistams sakė ji.

Apie Kęstutį Daukšį LL yra rašęs :

Ūkio ministro K.Daukščio „tarifai“ – 400 tūkst. litų „premija“ už valdiškos įmonės vadovo paskyrimą?

15min studijoje viktoras uspaskichas 5bc854e368b98

„Laisvas laikraštis” buvo paviešinęs bendrovės „Klaipėdos hidrotechnika“ vadovo Pranciškaus Jurgučio parodymus STT. P.Jurgutis sako, kad jis sumokėjo milijonus kyšių Darbo partijos pirmininkui V.Uspaskich ir kitiems bendrovės „Lietuvos Energija” vadovams už tai, kad Prancūzų bendrovė „Altshom“ laimėtų valstybinius konkursus modernizuoti Elektrėnų elektrinę. Pagal P.Jurgučio parodymus Didžiojoje Britanijoje buvo nuteisti „Alsthom“ vadovai, tačiau Lietuvoje Jurgučio parodymai apie kyšius nebuvo niekam įdomus – STT bylą nutraukė, neva „trūksta įrodymų“. Nors tų įrodymų – „nors vežimų vežk“.

 

T.y. P.Jurgutis nurodė, kad : „2005 metais liepos mėnesį Seimo narys Andrius Baranauskas jį supažindino su Ūkio ministru K.Daukšiu, kuris buvo paskirtas vietoj V.Uspaskicho. A.Baranauskas jam paskambinęs liepė atvažiuoti į Vasario 16-sios gatvę, netoli Ūkio ministerijos. Su A.Baranausku stovėdami laukė gatvėje, po kurio laiko priėjo prie jų ir K.Daukšys. A.Baranauskas juos supažindino, pristatė jį. Jo noras, buvo, kad UAB „Visagino statybininkas“, kuris veikė prie Ignalinos atominės elektrinės, kurios dalį akcijų turėjo UAB „Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės statyba“, o kitą dalį (kontrolinę) turėjo Ūkio ministerija, direktoriaus pavaduotoju būtų paskirtas vienas iš UAB „Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės statyba“ vadovų Jonas Davrikis. Į tai K.Daukšys ir A.Baranauskas atsakė, kad jie patys tokių reikalų nesprendžia, ir dėl to reikia kreiptis į V.Uspaskich. Po šio pokalbio jis paskambino V.Uspaskich ir susitarė atvažiuoti pas šį į namus Kėdainiuose. Jį atvežė vairuotojas S.Nausėda. V.Uspaskich jį priėmė savo namuose, darbo kambaryje, bet ten buvo kažkokių kitų žmonių, todėl V.Uspaskich jį nusivedė į namo rūsį. Jam pasakius, kad nori paskirti savą žmogų UAB „Visagino statybininkas“ direktoriaus pavaduotoju, šis atsakė, kad reiks mokėti 400.000 litų, nes reikės atsiskaityti su K.Daukšiu, kuris turės pasirašyti įsakymą. Pinigus turės perduoti V.Uspaskichui, o šis savo ruožtu atsiskaitys su K.Daukšiu. Jis dėl pareikalautos sumos V.Uspaskichui nieko konkretaus neatsakė, ar tarp Uspaskich ir K.Daukšio buvo koks susitarimas pareikalauti tokios sumos, nežino, suma buvo per didelė, nemokėjo, jų žmogus nebuvo paskirtas UAB „Visagino statybininkas“ direktoriaus pavaduotoju.

Facebook komentarai
});}(jQuery));