Garsi analitinė žurnalistė demaskavo Lietuvą dergiantį KGB agentą Medvėgalį

 

Garsi analitinė žurnalistė demaskavo Lietuvą dergiantį KGB agentą Medvėgalį

 113

 
Paskelbta: 2017-08-11 09:00 Autorius: ekspertai.eu
Analitinė valstybinio transliuotojo LRT žurnalistė R. Miliūtė. Nuotr. facebook.com
Analitinė valstybinio transliuotojo LRT žurnalistė R. Miliūtė. Nuotr. facebook.com

Visame pasaulyje pripažintas akrobatinio skraidymo  meistras ir rekordininkas, Europos ir pasaulio akrobatinio skraidymo čempionas Jurgis Kairys išreiškė nuomonę, kad tarybiniais laikais neteisybė buvo mažesnė, negu yra dabar.

Apie tai buvo skelbiama valstybinio transliuotojo lrt.lt internetinėje publikacijoje „J. Kairys: tokios neteisybės, kokia dabar Lietuvoje, nebuvo net sovietmečiu“(vėliau pavadinimas buvo pakeistas į švelnesnį – „J. Kairys: esu ten, kur esu reikalingas“)

Pasak lakūno, „aviacijos sportas Lietuvoje – beveik sužlugdytas, o aerodromų būklė – apgailėtina“.

Po tokio J. Kairio išpuolio prieš Lietuvos nepriklausomybę, iš karto sureagavo garsi analitinių televizijos laidų vedėja Rita Miliūtė.

Analitinė žurnalistė iš karto socialiniuose tinkluose paskelbė, kas iš tiesų per paukštis yra tas lakūnas. Paaiškėjo, kad J. Kairys – tai KGB agentas Medvėgalis.

„Akrobatinio skraidymo čempionas ir persigalvojęs kandidatas į LR Prezidentus Jurgis Kairys LRT portalui kalba, kad tokios neteisybės, kaip dabar Lietuvoje, niekada nebuvo. Teisybė, matyt, buvo iki 1990, kuomet pilotai iš okupuotos Lietuvos galėjo vykti į varžybas Vakarų šalyse, o atgal parveždavo duomenis KGB, kada leidžiasi ir kyla F-15, F-16 ir Harrier. 1986-aisiais, RAF bazėje Fairford’e, už 5-6 km nuo South Cerney, pvz.“, – informavo LRT žurnalistė ir paviešino KGB lakūną demaskuojančius dokumentus.

Screen%20Shot%202017 08 11%20at%2008 50 49
Screen%20Shot%202017 08 11%20at%2008 51 05(1)

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));