skip to Main Content
geceviciene

 Vakar teko išsižioti kaip mažam vaikui.Ir antroji byla Garliavos „patvoriniams „strigo.Teisėjų kolegija irgi neteko žado.Visi kaltinimai dėl grupės, vadovaujamos N.Venckienės, rėmėsi vieno žmogaus parodymais ir jis juos paneigė teisme.

SIGITAS MARTINAVIČIUS PANEIGĖ VISKĄ KAS BUVO PROTOKOLE. Jis pasakė kad jį tuometė vyr.tyrėja Gecevičienė apklausinėjo 4 – 5 kartus po penkias valandas, rodė bylos medžiagą,rodė šūsnį pavienių nuotraukų,siūlė tapti nukentėjusiuoju,darė spaudimą ir viską ką jis sakė surašė savo žodžiais ir neteisingai, o jis išvargintas apklausų neskaitė pasitikėdamas tyrėja. Na ką,moteriškė padarė karjierą ir tapo Kauno AVPK sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos trečio skyriaus v-ke.To skyrius visai nereikėjo nes yra du dideli,o šitą sukūrė specialiai jai.Tą skyrių „kontoroje“ vadina „užsakymų stalas“.Bet kokius į viešumą iškilusius reikalus tiria ji ,dvi tyrėjos ir dar du snargliai.Didžiausias to skyriaus „laimėjimas“- tai apeliacinio teismo pirmininkas ir kancleris kurie kaip ir turėjo atsistatydinti nes paaiškėjo ,kam gal jie nemokėjo už tipo vaišes.O viskas prasidėjo nuo kaimo lygio skandaliuko kai kaimo smuklės savininkas pasiūlė į dūdą pojokui muzikantui,o teisėjai tuo metu valgė.

geceviciene

Kaip Sigitas buvo įpainiotas į šitą įstoriją žino tik jis ir  gecevičienė (nuotraukoje) .Ji už šią bylą jau papeikimą turėjo gauti nes yra teismo nutartis už BPK nuostatų pažeidimus,bet kas bus kai tame pat teisme rudens“sesijoje“bus pateikti nenuginčijami įrodymai apie dokumentinius klastojimus byloje?

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));