skip to Main Content
Garliavoj

 

Garliavos byla pereina į likimo ironijos fazę ?

 

Garliavoj

 

 Perskaičius Vasinauskaitės straipsnį “Garliavos byla .Ar gyvas Vitalijus Keršis?” kilo sekančios mintys apie tai.Visų pirma – kam tai naudinga? Bet naudą galima gauti dažniausiai kai procesas yra kontroliuojamas. Dabar gi neitikėtina būtų jeigu po tiek metų totalinio spaudimo,persekiojimų ir represijų dabar gi viskas staiga pasileido it trūkus karoliams?O gal tai rezultatas posakio –laikas viską parodo?Gal paprasčiausiai tie procesai kurie buvo inspiruoti sluosknių ,neigiančių pedofilų tinklo egzistavimu ,dabar nėra visai finansuojami(etatiniai komentatoriai itin negausūs),byloje “nukentėjusiesiems”niekas neatstovauja,kaip bylos pradžioje(aptija dėl abejotinų rezultatų),visi prokurorai ,policijos vadovai ir teisėjai prisidėję prie pedofilijos slėpimo-susitvarkė savo karjierą dažnai vieni kitiems padėdami ir dabar net drausmine tvarka neatsakytų už “technines klaidas”,nekalbant apie jų baudžiamą persekiojimą,ko tikrai premjieras nedaleistų.Net kuznecovkoms niekas nei šimto eurų už šunstraipsnį neduoda- nes matyt skaito nereikalinga.. Asmuo ,kurio vardo negalima minėti viename leidinyje,neduoda interviu tais klausimais(kalbos eina,kad pampersų kainos jį bedomina).Tarp institucijų nustojo sklandyti gandas apie tariamą “nuomonę ar asmenį su nuomone iš Daukanto aikštės”Belieka konstatuoti,kad iš šitos situacijos naudą tik “velnias gaudo”,o visa kita yra tik sistemos kapituliacijos požymis apie jos neigalumą tęsti “juodus darbus”,nes nėra nei žmogiškų nei finansinių resursų.Kas kam buvo “skolingi”paslaugas,tas jau jas padarė.Kas dirbo už pinigus –tas juos gavo ir jau išleido.Niekas niekam nieko neturi daugiau “padėti”nes dedant naujas pastangas galima identifikuotis su visom pasekmėm..Prezidentiniai rinkimai palieka mažai tikimybės likti švariu po menkiausio paklausimo apie sąlyti su šia byla plačiaj prasme.

…ko gero tiesa slypi visur po truputi.Blogiausia bus dabar policijos departamentui, kad pražiopsojo vienintelį galimą liudininką,kuris ir taip jau pakeitė parodymus , bet yra išlikusi teorinė galimybė “prispausti “Keršį prieš jo paskutinį žodį. Su panašiu atveju poldepas susidūrė “saugodamas” Joną Bielskį daktaro byloje.“senelis” tris kartus buvo pabėgęs ten kur norėjo…maustė mentus kaip tik norėjo,o jie būdami riboto proto vis dar tikėjo ,kad daugiau Jonelis nebėgs.Pagautas vėl duodavo “vertingas”žinias ir likdavo namų arešte ir vėl darydavo ką nori.

  Skirtumas su Keršiu tik tas , kad Jonas negalėjo atsisakyti savo parodymų teismo metu,o Keršys skaityk jų ir nedavė, t.y.pakeitė juos , kad net prokurorė vos neišvirto iš kėdės, o į jos klausimą “ką jam liepė sekti Venckienė – atsakė -nieko, o dėl Skučienės- “liepė KĄ NORS DARYTI,O NE PRIE NAMO TRINTIS”. O jis nieko nedarė ir iš jo kompo KAŽKAS ŽINUTĘ APIE AIDĄ MILINĮ  IŠSIUNTĖ”.

Viskas dabar tvarkoje : Keršiui suėjo SENATIS.BYLOJE NELIEKA NET ASMENS KURIO PARODYMAIS POLICIJOJE REMIASI KALTINIMAI ORGANIZAVUS GRUPĘ….. 

  Paradoksas,bet neatsiradus Keršiui ,prokurorei irgi neparankus tolimesnis Keršio dalyvavimas teisme.Pedofiliją ginančiai institucijai dabar belieka prašyti išskirti bylą Keršio atžvilgiu tam ,kad likusiems kaltinamiesiems nekeisti kaltinimų ir naiviai tikėtis,jog teismas patikės jo parodymais duotais policijoje.

Bet kokiu atveju Keršys jau dabar NETEISTINAS.Dar daugiau,Keršys kaip žmogus(?) gali “atsidėkoti“mentams terorizavusiems ji tiek metų,nes ištikimybės per prievartą neigysi.Galų gale visi kiti kaltinimo liudytojai teisme pakeiė parodymus teigdami ,jog policijoje juos spaudė ir jie net neskaitydami savo parodymų pasirašinėdavo protokolus.

  Kad byla yra pasmerkta Keršiui jau aišku ir jis puikiai pasinaudojo bei manipuliavo savo “saugomumo“statusu per tą laiką susiradęs galimybę isidarbinti užsienyje ir jeigu tai padarė neužsiregistravęs užsienyje oficialiai tai šansų jį pasiekti nėra,o ir sulaikius jį beliktų konstatuoti ,kad jam suėjo senatis taigi net europos arešto orderio negalima nebent “kreivų langų “karalystėje dar liko durnių.…

  Jeigu Keršys “atsiras”,tai rizikuos būti nuteistas už “mirusio atminimo paniekinimą”,nes prokurorė tikrai neatleis už parodymų pakeitimą teisme.Jeigu nepasirodys-nerizikuoja niekuom…

  Dabar gi teismui reikia sulaukti ar atsiras Keršys.Jei neatsiranda – pertrauka byloje,kol bus rastas arba išskirta byla jam.Tam reikia atlikti procesinius veiksmus,o jie užtruksJei atsiras reikės termino naujo gynėjo susipažinimui su byla….o tuo metu ateina eilė visai girliandai senačių…o prokurorei galvos skausmas…BELIEKA tik durnių įjungti….ar toliau draskytis už algą? o už TAI kas BELIEKA- tai NIEKO NELIEKA…bet gal  NEAPYKANTOS tos ,TIEK DAUG neliks…nes tai kas BELIEKA,gal būt ir yra žmogaus LIKIMAS….paklydusio… 

  

  p.s. Gal atsiduokite likimui geruoju,velniai jūs?…

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));