Galutinis Švabo ir jo parankinio Nausėdos tikslas – kontroliuoti ir pakeisti gyvenimą Žemėje, programuojant žmones ir panaikinant laisvą valią

maxresdefault 5

maxresdefault 5

Galutinis WEF tikslas – kontroliuoti ir pakeisti gyvenimą Žemėje, įsilaužiant į žmones ir panaikinant laisvą valią.

 

BY THE EXPOSÉ ON BALANDŽIO 10, 2022

 

https://dailyexpose.uk/2022/04/10/ultimate-goal-of-world-economic-forum/

Klausas Schwabas, Pasaulio ekonomikos forumo (PEF) įkūrėjas ir vykdomasis pirmininkas, įkūnija Didįjį persitvarkymą, kurio galutinis tikslas – panaikinti demokratinį procesą ir visą nuosavybę bei kontrolę perduoti giliai valstybei – ir ją kontroliuojančiam technokratiniam elitui.

 

Autorius: Dr. Mercola

Šio straipsnio pabaigoje esančiame vaizdo įraše komikas JP Searsas nurodo pagrindines priežastis, kodėl dėl to Švabas lengvai patenka tarp pavojingiausių žmonių pasaulyje – ir tikriausiai yra pats pavojingiausias. Vienas iš Didžiojo perkrovimo (The Great Reset) „naujosios normos” diktatų yra tas, kad jūs nieko neturėsite ir būsite laimingi. Tai yra WEF 2030 m. darbotvarkės dalis1 , ir jau parengtas planas, kaip tai įgyvendinti.

Schwabas taip pat yra knygos „COVID-19: The Great Reset”, kuri buvo išleista 2020 m. liepos 9 d. „Įdomu, kaip jam pavyko taip greitai ją parašyti ir išleisti?” sakė Searsas. „Beveik taip, tarsi jis būtų ją parašęs iš anksto, prieš pradėdamas pandemiją. Turiu omenyje, prieš prasidedant pandemijai. „2

Ūminė krizė didina valstybės galią

PEF  veikia skleisdama baimę – pirmiausia dėl ligų ir aplinkos katastrofų. Kai gyventojus valdo baimė, jie palankiai vertina autoritarines „apsaugos priemones”, tokias kaip sustiprintas sekimas ir skaitmeninės tapatybės sistemos, kurios diegiamos prisidengiant saugumu, bet galiausiai panaikina asmens autonomiją ir laisvę.

Tiesą sakant, Švabas rašė: „Viena didžiausių pastarųjų penkių šimtmečių pamokų Europoje ir Amerikoje yra ši: aštri krizė prisideda prie valstybės galios didinimo. Taip buvo visada, ir nėra jokios priežasties, kodėl COVID-19 pandemijos atveju turėtų būti kitaip. „3 Nepamirškite, kad Švabo niekas neišrinko į jokias pareigas vyriausybėje, bet jis vis tiek užkulisiuose traukia virveles.

PEF  vaizduoja save kaip pasaulinę organizaciją, siekiančią pagerinti pasaulio būklę, tačiau dauguma nustebtų, jei sužinotų, kas už jos stovi. Kaip sakė Searsas:

„Jus nudžiugins žinia, kad tarp Pasaulio ekonomikos forumo pranešėjų, kalbėjusių kasmetiniame elito susirinkime Davose, buvo tokie geranoriški humanitarai kaip Kinijos komunistų partijos lyderis Xi Jinpingas, kuris šiuo metu vykdo genocidą, ir Tony Fauci, kuris tikriausiai dalyvauja nusikaltimuose žmoniškumui, ir Billas Gatesas, kuris tikriausiai dalyvauja nusikaltimuose žmoniškumui, ir Australijos ministras pirmininkas Scottas Morrisonas, kuris tikriausiai šiuo metu dalyvauja nusikaltimuose žmoniškumui. Kokia puiki sudėtis!”

Vienas iš Švabo paspirtukų – gItanas nausėda, jau seniai dirbantis PEF ir gaunantis komandas iš Švabo:

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1135411/nauseda-davose-lietuva-turi-ambicija-tapti-zaliosios-ekonomikos-ir-skaitmenizacijos-lydere

Įsipareigojęs pertvarkyti patį gyvenimą

PEF tikslas – ne tik kontroliuoti gyvybę Žemėje, bet ir iš esmės ją pakeisti. Švabo vyriausiasis patarėjas, transhumanistas daktaras Juvalas Nojus Hararis (Yuval Noah Harari) atvirai pripažįsta, kad duomenys gali leisti žmonių elitui padaryti daugiau nei tik „sukurti skaitmeninę diktatūrą”.

„Įsilauždamas į organizmus, – sakė Harari, – elitas gali įgyti galią pertvarkyti pačios gyvybės ateitį”. Nes kai tik gali ką nors nulaužti, paprastai gali tai ir sukonstruoti. „5 Netrukus, pasak jo, kai kurios korporacijos ir vyriausybės galės „sistemingai nulaužti visus žmones”. Ir jei jiems pavyks nulaužti gyvybę, jis tai apibūdina kaip „didžiausią revoliuciją biologijoje nuo gyvybės pradžios prieš 4 mlrd. metų”. Pasak Harario:6

„Per 4 mlrd. metų niekas iš esmės nepasikeitė. Mokslas evoliuciją natūralios atrankos būdu keičia evoliucija protingo dizaino būdu. Ne kažkokio virš debesų esančio dievo protinguoju dizainu, bet mūsų protinguoju dizainu ir mūsų debesų – IBM debesų, Microsoft debesų – protinguoju dizainu, tai yra naujos evoliucijos varomosios jėgos.”

Įsilaužę į žmogaus gyvybę, įsilaužėliai ir toliau kontroliuos pačią gyvybę – šį procesą paspartino pandemija. Juk, pasak Harario, „dažnai sakoma, kad niekada nevalia leisti, kad gera krizė nueitų perniek „7.

Stebėjimas yra pagrindinė pasaulinės totalitarinės kontrolės plano dalis, ir Hararis sako, kad po 100 metų žmonės galės atsigręžti atgal ir įvardyti COVID-19 pandemiją kaip momentą, kai įsivyravo naujas stebėjimo režimas – „ypač stebėjimo po oda „8.

WEF aktyviai indoktrinuoja „jaunuosius lyderius
WEF vykdo „Jaunųjų pasaulio lyderių” programą9 , pagal kurią penkerius metus indoktrinuoja savo principus. Jos tikslas – sukurti pasaulio lyderius, kurie atsiskaitytų ne savo tautai, o savo viršininkams WEF. Programą baigė pasaulio lyderiai, kurie „įtartinai laikosi” WEF „Didžiojo persitvarkymo” principų, pavyzdžiui:10

Justinas Trudeau, Kanados ministras pirmininkas
Emmanuelis Macronas, Prancūzijos prezidentas
Markas Zuckerbergas, vienas iš „Facebook” įkūrėjų ir generalinis direktorius
Tarp WEF Jaunųjų pasaulio lyderių programos rėmėjų yra Billo ir Melindos Gatesų fondas ir „Google” – „Įdomu, kodėl „Google” cenzūruoja ir formuoja informaciją taip, kad ji tiksliai atitiktų Pasaulio ekonomikos forumo naratyvą?” Tuo tarpu WEF prognozuoja pasaulinę kibernetinę ataką, kuri, pasak Švabo, „gali visiškai sustabdyti elektros energijos tiekimą, transportą, ligoninių paslaugas, visą mūsų visuomenę „12 .

Tada WEF atliko kibernetinės atakos simuliaciją, kuri labiau primena sudėtingą planavimo sesiją, panašiai kaip 2019 m. spalio mėn. įvykęs įvykis 201 – WEF pasirengimo pandemijai dėl „naujo koronaviruso” simuliacija.

Kaip žmonės „nieko neturės ir bus laimingi”?
Jei WEF ir Schwabas ketina tęsti savo pasaulinio dominavimo planą, jiems reikės, kad žmonės pritartų idėjai atsisakyti nuosavybės elito klasei. Bet kaip? Pasitelkite „BlackRock”, investicinę įmonę, kuri valdo 9 trilijonus JAV dolerių, o tai yra didesnis BVP nei visų kitų pasaulio šalių, išskyrus JAV ir Kiniją, sako Searsas.

BlackRock turi daugiau galios nei dauguma Žemės vyriausybių, be to, ji kontroliuoja Federalinį rezervą, Volstrito mega bankus, tokius kaip Goldman Sachs, ir WEF „Didįjį persitvarkymą”, teigia strateginės rizikos konsultantas ir dėstytojas F. Viljamas Engdalas (F. William Engdahl), politikos mokslus baigęs Prinstono universitete13.

Taigi, koks ryšys su Pasaulio ekonomikos forumu? Blackrock” įkūrėjas ir generalinis direktorius Laris Finkas yra WEF valdybos narys. Searsas kelia klausimą: „Ar Pasaulio ekonomikos forumas ir Blackrockas yra susitarę dėl korporatyvizmo, kai nerinktas įmonių elitas diktuoja gyventojams iš viršaus žemyn? „14

Kad tai padarytų, jiems reikėtų infiltruotis į vyriausybę – ir jie tai padarė. JAV Nacionalinės ekonomikos tarybos direktorius Brajanas Dizas (Brian Deese) anksčiau buvo „BlackRock” pasaulinis tvaraus investavimo vadovas. „Dabar jis yra pagrindinis Baideno patarėjas ekonominės politikos klausimais”, – sako Searsas.15 Viceprezidentės Kamalos Harris vyriausiasis patarėjas ekonomikos klausimais Maiklas Pylas taip pat atėjo iš „BlackRock”, kur dirbo pasauliniu vyriausiuoju ekonomikos strategu.

„Tai atrodo kaip korporatyvizmas, bet tikriausiai taip nėra”, – juokaudamas sako Searsas. „Bet jei taip būtų, tai iš tikrųjų būtų perspektyvi strategija „BlackRock” ir Pasaulio ekonomikos forumui turėti viską, o jums neturėti nieko „16.

Be to, „BlackRock” grėsmingai sparčiai supirkinėja vienbučius namus, mokėdama iki 50 proc. didesnę nei prašoma kainą17 , kad „vidutiniai” žmonės negalėtų jų įsigyti. Kodėl „BlackRock” suinteresuota permokėti už kuklius vienkiemius? Vartotojo Culturalhusbandry paskelbtame „Twitter” rašinyje pažymima:18

„Black Rock”, „Vanguard” ir „State Street” kontroliuoja 20 trilijonų dolerių vertės turtą. Vien tik „Blackrock” turi 10 mlrd. per metus perteklių. Tai reiškia, kad su 5-20 proc. pradiniu įnašu jie kasmet gali gauti hipotekas 130-170 tūkst. namų. Arba jie gali tiesiogiai nusipirkti 30 tūkst. namų per metus. Tik „Blackrock”.

… O dabar įsivaizduokite, kad taip elgiasi visi didieji institutai, nes jie taip ir daro. Tai gali būti toks greitas plataus masto veiksmas, kad 30 m. gali būti peržengtos ribos. Jie gali pasiekti feodalizmą per 15 metų”.

Jei vidutinis amerikietis išstumiamas iš būsto rinkos, o didžioji dalis turimo būsto priklauso investicinėms grupėms ir korporacijoms, jūs tampate joms pavaldus kaip savo būsto savininkas. Tuomet jums nepriklausys niekas, net jūsų būstas. Visais daiktais ir ištekliais naudosis kolektyvas, o faktinė nuosavybė bus skirta tik aukštesniajam socialinės klasės sluoksniui.

Švabas nebuvo WEF sumanytojas
Jei Švabas yra pavojingiausias šiandien gyvenantis žmogus, jo pirmtakai nusipelno garbingų paminėjimų. Žurnalisto Johnny Vedmore’o parengtame tiriamajame reportaže atskleidžiama, kad Švabas nebuvo WEF ir Didžiojo persitvarkymo sumanytojas.

Ši garbė tenka trims jo mokytojams – Kanados ir JAV ekonomistui, diplomatui ir viešosios politikos formuotojui Johnui K. Galbraithui, Hermanui Kahnui, sukūrusiam branduolinio atgrasymo koncepcijas, tapusias oficialia karine politika, ir Henry A. Kissingeriui, užverbavusiam Švabą Harvardo tarptautiniame seminare, kurį finansavo JAV CŽV.

„Jei esate gerai susipažinę su Klauso Švabo istorija, žinote, kad septintajame dešimtmetyje jis mokėsi Harvarde, kur susipažino su tuometiniu profesoriumi Henriu A. Kisindžeriu, su kuriuo Švabą siejo draugystė visam gyvenimui”, – aiškino Vedmoras19.

„Mano tyrimai rodo, kad Pasaulio ekonomikos forumas nėra Europos kūrinys. Iš tikrųjų tai yra veikiau operacija, kilusi iš Kenedžio, Džonsono ir Niksono laikų Amerikos politikos viešosios politikos grandų, kurie visi buvo susiję su Užsienio santykių taryba ir su ja susijusiu „Apskritojo stalo” judėjimu, o Centrinės žvalgybos valdybos vaidmuo buvo pagalbinis.

Tai buvo trys itin galingi ir įtakingi vyrai, tarp jų ir Kisindžeris, kurie, kurdami socialinę ir ekonominę politiką, vedė Klausą Švabą į galutinį tikslą – visišką Amerikos imperijos dominavimą pasaulyje.

Be to, du iš šių vyrų buvo nuolatinės pasaulinio termobranduolinio karo grėsmės kūrimo pagrindas… jų keliai susikirs ir susikirs 1960-aisiais… jie užverbavo Klausą Švabą per CŽV finansuojamą programą ir… jie buvo tikroji Pasaulio ekonomikos forumo kūrimo varomoji jėga.”

Kėsinamasi į jūsų laisvą valią
Aplinkos tarša, ligos ir kibernetinės atakos naudojamos baimei sukelti, kad gyventojai laikytųsi reikalavimų. Kita Didžiojo persitvarkymo dalis – ekonomikos, įskaitant darbo vietas, perkrovimas. Daugeliui žmonių JAV gresia nedarbas, jei jie nepasirinks genetinės terapijos eksperimento – COVID-19 injekcijos.

Akivaizdu, kad dėl COVID-19 pandemijos atsirado „unikali galimybė” greitai pradėti Didįjį persitvarkymą, kuris apima viską – nuo būsimų pasaulinių santykių ir šalių ekonomikos krypties iki „visuomenių prioritetų, verslo modelių pobūdžio ir pasaulinio bendro turto valdymo „20 .

Dalis šio plano apima Ketvirtąją pramonės revoliuciją, apie kurią Švabas kalba bent jau nuo 2016 m.21 ir kuriai „būdinga technologijų sintezė, trinanti ribas tarp fizinės, skaitmeninės ir biologinės sferų”.

Kalbant apie valdžią, revoliucija atneš naujų technologinių galių, kurios leis padidinti gyventojų kontrolę pasitelkiant „visur esančias stebėjimo sistemas ir gebėjimą kontroliuoti skaitmeninę infrastruktūrą”.22 Tuo tarpu, kol žmonės užsiėmę nerimauja dėl orkestruotų grėsmių, kurios jiems gresia, technokratai kuria būdus, kaip pašalinti esmę to, ką reiškia būti žmogumi – būtent laisvą valią.

„Žmonės dabar yra įsilaužimo būdu valdomi gyvūnai, – sakė Hararis. „Žmonės turi sielą arba dvasią ir turi laisvą valią, ir niekas nežino, kas vyksta mano viduje, todėl kad ir ką aš pasirinkčiau, ar rinkimuose, ar prekybos centre, tai mano laisva valia – viskas baigta. „23 Būtina skubiai imtis veiksmų, kad visi išliktume laisvi, suverenūs individai, kurie gali būti tokie paprasti kaip:24

Vadovaukitės savo kritiniu mąstymu ir tuo, ką jūsų širdis ir siela žino esant teisinga.
Pasirinkti drąsą, o ne paklusnumą
„Šiuo metu vyksta arba Didysis persitvarkymas, arba Didysis prabudimas, – pabrėžia Searsas, – ir pasirinkimas priklauso ne nuo Klauso Švabo. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų. „25

Facebook komentarai
});}(jQuery));