Galo nesuduriantys teisėjai ir FNTT komisarai prisipirko brangių apartamentų Palangoje

Collage Maker 13 Jan 2023 03.29 PM 1024x1024 1

Collage Maker 13 Jan 2023 03.29 PM 1024x1024 1

Aurimas Drižius

Teisėjų taryba ir jos pirmininkė, buvusio aukščiausiojo teismo pirmininko Gintaro Kryževičiaus sugulovė Sigita Rudėnaitė verkia (beje abu meilužiai kartu nagrinėdavo bylas taip vadinamame aukščiausiame teisme. Tačiau niekas jiems dėl to pretenzijų nepareiškė – matyt, gerai aptarnauja „valdžios struktūras”), kad teisėjai nebesuveda galo su galu. Dėl to neva masiškai bėga iš tarnybos.

 

https://www.lrytas.lt/verslas/mano-pinigai/2023/01/13/news/atvirai-prakalbo-kiek-uzdirbama-teismuose-stingant-darbuotoju-likusieji-dirba-ir-uz-dyka-25770643

for export 1024x683 1

Palangiškė Nijolė Kasparė tik juokiasi iš tokių kalbų – jos gyvenamame name Vytauto 155 (nuotr. viršuje) prabangius butus yra įsigiję teisėjai, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) ir kiti „valstybės tarnautojai”.
Gyvenamasis namas Palangoje, Vytauto 155 – jame beveik 80 butų ir „prabangių apartamentų”, Beveik visi jie vasarą brangiai nuomojami. Tiesa, butus šiame name Šiaulių „teisėsaugininkai” pirko urmu.
Buvęs Šiaulių apygardos teismo pirmininkas Bronislovas Kalainis, dabar šio teismo teisėjas, šiame name pirko net du butus, tačiau prisipažįsta turintis „tik vieną kambariuką su žmona”.

Dabar B.Kalaninis Šiaulių apygardos teisme nagrinėja milijoninę bylą „Grigeo” gamyklos Klaipėdoje padarytos žalos gamtai. Nijolė skeptiška dėl šios bylos – neva viskas Šiauliuose perkama už pinigus.

Kaip du greta esantys butai, kuriuos nusipirko teisėjas B.Kalainis, galėjo tapti „vienu kambariuku” – mįslė.

B.Kalainis atsakė į LL klausimus:

 • Kiek jūs nekilnojamojo turto Palangoje turite, ponas Kalaini?
 • Aš turiu kambariuką vieną
 • Kambariuką?
 • Taip.
 • Vytauto gatvėje, kiek žinau?
 • Taip, Vytauto gatvėje, viskas yra deklaruota.
 • Bet ten yra du butai, kiek aš žinau?
 • Nežinau, pas mane yra vienas butas ir vienas kambariukas. Nėra net 18 kv. metrų ploto. Kažką ten sumaišėte.
 • Nu žinote, tie teisėjai skundžiasi, kad pinigų mažai gauna, tačiau butus kurorte perka?
 • Taip, tačiau tas butas prieš 20 metų pirktas.
 • reiškia, prieš 20 metų buvau geriau teisėjams gyventi?
 • Nu, tada ir kainos mažesnės buvo. ką ten lyginti, aš ne ekspertas. Bet tikrai kainos buvo mažesnės. mes tą butą pirkome kartu su žmona

„Užtaisysime tam suskiui kambariuką…tamsų, – juokiasi moteris, – aferistas juodas”.
Tačiau kaip butą šiame name nusipirko buvęs Šiaulių apygardos FNTT viršininkas Kornelijus Škiela, jau nebe paslaptis.

nijole
Nijolė Kasparė

„Škiela visiems trims butams suorganizavo: visiems trim kartu darė tie patys gamintojai baldus, kiti tie patys visiems kabino žaliuzes…, – pasakojo Nijolė Kasparė (nuotr.), – K. Škiela labai mėgo ,,organizuoti”….Prasisukdavo….”.
„Boleslovas Kalainis Šiaulių apygardos buvęs teismo pirmininkas, jo buto durys man priešais- ta pati laiptinės aikštelė, – juokiasi Nijolė Kasparė, – gali naudoti mano info ir mano pavardę drąsiai viešai. Aš jų nebebijau”.
FNTT ekskomisaras K.Škiela dar ir Vytauto 155A namo aštuntame aukšte turi butą.
Visi butai yra pirkti 2003 metais.
„Tada Kornelijus Škiela galimai reketuodavo Šiaulių verslininkus, reikalaudamas brangių dovanų, – pasakojo Nijolė, – mums ( man su vyru) K. Škiela liepė duoti keletą tūkstančių Šiaulių prokurorui Gintautui Vileikiui. Pirmam susipažinimui. Prokuroras G. Vileikis iš mūsų pinigus paėmė, bet liepė dėl smulkmenų į jį nesikreipti….”.
Mano buvusio vyro Antano Servos planas atimti iš manęs 2014 m. milijoninės vertės turtą nebuvo smulkmena.
„507 butas šiame name – Kalainio, 506-as – Škielos, o 513-tas – mano”, – sako Nijolė.
„B.Kalainis pirko du butus (507 + 508), juos sujungė į vieną, tai vyko 2003 m., – pasakojo moteris, – be to kiekvienam pirkėjui buvo taikoma SAVA KAINA. A.Škiela pirkti mokėjo. Ir keliones taip pat organizuodavo. Iš verslininkų surinkdavo pinigus, pats K. Škiela su žmona Irena Škieliene nemokamai važiuodavo”.

Nors B.Kalainis sako, kad turi Palangoje tik „vieną kambariuką”, N.Kasparė rodo aukšto planą – jame aiškiai pažymėti du sujungti butai, kurie priklauso B. Kalainiui :

kala rotated
Galo nesuduriantys teisėjai ir FNTT komisarai prisipirko brangių apartamentų Palangoje 3
Facebook komentarai
});}(jQuery));