Galimybių pasą pakeis veido atpažinimo sistema

sistema
Štai, kaip save pristato šis bičas: „Dovydas Vitkauskas daugiau nei du dešimtmečius dirba teisingumo ir viešojo valdymo reformų srityje įvairiose Europos šalyse, pataria valdžiai kaip ekspertas ir vadovauja įvairiems ES projektams”.
Nuotraukoje matote, apie ką narcizas kliedi šiandieną. Manote, kad taip nebus? Nagi, nagi…
Atkreipkite dėmesį į datas – ką anuomet kalbėjo narcizas, ir palyginkite tai su tuo, ką dabar kalba mūsų politikai
2021-07-06, Verslo žinios. D. Vitkauskas: „Ruoškitės, rudenį lauks nauji suvaržymai”.
2021-03-28 (!), Delfi. D. Vitkauskas: „Svarbiausia – testas nuo to momento, kai jį padarėte, – pasenusi informacija, nes iškart po jo, galbūt kitą minutę, galėjote užsikrėsti ir dar to nežinodamas jį nešioti ir kelti grėsmę kitiems. Jei kertate sieną su negatyviu testu, praėjus dienai ar dviem, galima daryti išvadą, kad esate mažiau pavojingas sau ir kitiems, bet vėliau – turbūt, kad ne. Ar galima jums leisti dėl to, kad prieš kurį laiką pasidarėte testą, vaikščioti į restoranus, barus ir naudoti argumentą, kad paskiepyti žmonės juk vaikšto? Matyt, daugiau „ne“ negu „taip“.“
2021-10-05 (praėjus keliems mėnesiams po Vitkausko pareiškimų apie testą, kaip „pasenusią informaciją”, Šimonytės patarėja Gudlevičienė pareiškia (šaltinis Delfi): „Tas testavimas vis dėl to neužtikrina infekcijos neplitimo. Tie žmonės, kurie pasidarė testą šią minutę yra neigiami, bet gal jis kur pasivaikščiojo per tas kelias dienas, jis jau gali būti teigiamas. Ir tai neužkardo infekcijos plitimo“, – taip pirmadienį žurnalistams sakė premjerės Ingridos Šimonytės patarėja Živilė Gudlevičienė
2021-06-04, Delfi. D. Vitkauskas valdžiai pataria, kaip prispausti bėdžius: „„Prieš porą mėnesių kalbėjomės su Kauno „Žalgirio“ vadovu, kuris sakė, kad krepšinio komandoje yra žaidėjas, kuris nesutinka skiepytis. Su tokiu žmogumi, kuris turi rimtą kontraktą, jo finansinė padėtis – gera, būtų sunkiau, ieškant jam priimtinų finansinių paskatų, bet jei kalbame apie restoranų, kavinių, viešbučių, prekybos centrų darbuotojus, dauguma jų nėra itin pasiturintys žmonės, todėl manau, kad nedidelė finansinė motyvacija suveiktų“, – komentuoja teisingumo ir viešojo valdymo reformų eksperta.
Būtų galima tęsti ir tęsti, bet, manau, turinčiam bent vieną vingį po skalpu ir taip jau aišku: veidų atpažinimo sistema (vietoj GP) – BUS!
Ačiū tau, sup..tas sup..to teisingumo eksperte.
Facebook komentarai
});}(jQuery));