Galimybių keliauti – vis daugiau ir daugiau

Galimybių keliauti – vis daugiau ir daugiau
 
 Šių laikų jaunimas gimė išties po laiminga žvaigžde. Galimybės keliauti pastaruoju metu tampa tiesiog beribės.
 
 Visi jau priprato, kad studentai su „Erasmus+“ mainų programa pusmečiui gali išvykti studijuoti į užsienį. Be to, daugelis vasaromis renkasi galimybė išvykti į Jungtines Amerikos Valstijas, kur gali ne tik susipažinti su visiškai kita kultūra, bet ir užsidirbti nemažai pinigų.
 
 Tačiau dabar galimybių yra dar daugiau – apie keletą iš jų ir pakalbėsime šiame straipsnyje.
 
 Naujoji Zelandija. Ši šalis nuo Lietuvos nutolusi bene labiausiai visame pasaulyje ir taip supratote teisingai, ji jaunimui suteikia galimybė gauti visą ir atvykti net vieneriems metams.
 
 Į Naująją Zelandiją tam tikras kiekis vizų yra skiriamas kasmet, tiesa atrankoje reikia elgtis labai budriai, kadangi vizas gauna ribotas žmonių kiekis.
 
 Į Naująją Zelandiją reikia išvykti per vienerius metus nuo vizos gavimo, o ten darysite ką tik širdis geidžia. Jeigu norite dirbti – dirbsite, jeigu nenorite – galite tik keliauti. Ši programa palieka teisę patiems pasirinkti ką reikia veikti, o N. Zelandijoje galite praleisti vienerius metus.
 
 Kanada. Apie šią programą turbūt daugelis esate girdėję. Čia vietas gauna ne pirmi užsiregistravę, o atrinkti kandidatai. Tam tikras lietuvių skaičius taip pat kasmet vyksta į Kanadą. Čia reikia dirbti, o dauguma žmonių renkasi lengvus darbus – pavyzdžiui viešbutyje ar kavinėje.
 
 Po kelionės įprastai žmonės keletą mėnesių keliauja. Kelionė dažniausiai apima ne tik Kanadą, bet ir Jungtines Valstijas, kur aplanko net tokius miestus kaip Las Vegasas, kur, be abejo, išbandomi kazino žaidimai, ar Holivudu pasigirti galintis Los Andželas.
 
 Japonija. Bene naujausia kelionės opcija – kelionė į Japoniją. Čia taip pat galima išvykti metams ir ši kryptis bene įspūdingiausia. Japonijoje pažinsite visiškai kitokią kultūrą, kuri šiek tiek skiriasi nuo įprasto Vakarų pasaulio.
 
 Į šią kelionę dauguma žmonių kartais vykti šiek tiek bijo, kadangi drovisi labai didelių skirtumų. Visgi, tie kurie pasiryžta keliauti į Japoniją dažniausiai parsiveža milžinišką kiekį įspūdžių. Galime kirsti lažybų, kad šioje šalyje patiktų ir tau.

Facebook komentarai
});}(jQuery));