Gal Prezidentas aklas?

Victoria Fetaimia

skirta President, aš, Seimo, Lietuvos

Tamsta Lietuvos Prezidente,

Aš į Jus kreipiuosi, kaip daugiavaikė motina ir iki šiol negavau atsakymo kodėl Jūs toleruojate tą faktą, kad mano daiktus, vaikų saugaus būsto įrangą ir vaiko išlaikymą pasisavino buvęs Kauno Administracijos viršininkas Giedrius Buinevičius ir jau trečius metus mėgaujasi tais mano šeimos daiktus bei įranga kaip savo.
Dar be to gyvena Kauno vaikų tuberkuliozės Sanatorijoje.

Ar Jūs manote – tai yra normalu teisnėje-demokratinėje visuomenėje?

Juk aš Jums parašiau, kad jį facilituoja Kauno Apygardos teismo teisėjas Algimantas Kukakalis ir Lat’o teisėjas Donatas Šernas bei Kauno vyriausioji prokurorė Lina Ridikė.
Kukalis Kauno Apygardos teisme priima apeliacines nutartis ir neleidžia joms pasiekti Apeliacinio teismo, o Šernas neprima mano kasacinių skundų jau septintą kartą LAT’e. Tarsi jis viena sten ir dirba…
Vyr. Prokurorė Lina Ridikė aplamai elgiasi, kaip atsilikusi nuo bet kokios realybės pareigūnė ir į Kauno Rajoną siunčia nesusijusį Kauno miesto tyrėją, kuris klausia bobutės M.Pikžirnienės ar jos sūnus sumokėjo dukrai skolą, bet neklausia kodėl ji pati imė ir pardavė MANO daiktus ir anūės namų įrangą kaip savo?

Tai – yra jau anomalus teisninis ABSURDAS su atviro idiotizmo demonstracija Lietuvos teisėsaugos atstovų pačiame aukščiausiame lygyje.

Visi trys – yra jūsų esamoje teisnės – demokratinės Lietuvos paskirti ir toleruojami.

Gal galite man atsakyti, tamsta Lietuvos Prezidente, kaip vaikų motinai, kodėl jie vis trys vis dar užima tas pareigas, o mano vaikų daiktus ir toliau dergia Giedrius Buinevičius?

Juk kas MANO – YRA MANO. Kas priklauso vaikui – tai turi būti sumokėta.
Tad kaip gali tie visi asmenys tapp ilagt tiesiog to nepaisyti?

Kas die – gal jau Lietuvos karaliai arba vergvaldžiai?

Juk tik psichiniai ligoniai GALI taip ilgai ir atvirai nepaisyti mano nuosavybės ir mano dukters teisių.
Aš suprantu, kad visi mano daiktus – yra labai prabangūs ir geidžiami, bet jie – yra MANO, o ne tų valstybės išlaikytinių. Aš užsidirbau sąžiningai ant visų savo daiktų ir namų įrangos, o Giedrus Buinevičius tų amoralių teisėsaugininkų proteguojamas – tai naudojasi ir mėgaujasi dabar viskuom nemokamai.

Juk jūs irgi turėtumėte – tai galų gale pamatyti ir suprasti, o gal Jūs, tamsta Prezidente irgi esate aklas?

Reikalauju šalinti iš užimamų pareigų Algimantą Kukakalį, Donatą Šerną ir Liną Ridikę, o Giedrių Buinevičių varyti iš Kauno vaikų tuberkuliozės sanatorijos ir pasodinti realaus žmonių gyvenimo apmąstymams ant pašalpų.

Aš turiu teisę teismo reikalauti išardžius nuimti ir man sugrąžinti visą mano namų įrangą nuo namo Ringauduose, išimti trinkeles ir sienų pašiltinimą su stogo pakalimais, o visus medžius iškąsti kartu su angliška žole.

Tam, kad jie visi su savo neteisėta rašliava daugiau nesikėsintų į kitų žmonių realias darbais sutvarkyta grąžią aplinką ir už sąžiningus pinigus supirktus prabangius daiktus.

Nes aš noriu atgauti visus savo daiktus ir visą būsto bei išorės įrangą NATŪRA, kadangi mano dukra, serganti Aspergerio síndromu – yra prie viso to prisirišusi nuo gimimo. Aš viską jai persinstaliuosiu Šveizarijoje ir ji nepajus jokio skirtumo.

Facebook komentarai
});}(jQuery));