G.Nausėda veikia tiksliai pagal Švabo instrukcijas : paragino gaminti daugiau šovinių, žudyti daugiau žmonių, sukelti daugiau karų

kulkos

Šiandien prezidentas išplatino tokį pranešimą :

Prezidentas: Lietuvos gynybos pramonės stiprinimas yra nacionalinio saugumo prioritetas

kulkos

2022-02-01

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį apsilankė Giraitės ginkluotės gamykloje, susipažino su įmonės veikla, gaminama produkcija.

Prezidentas su krašto apsaugos ministru Arvydu Anušausku ir įmonės vadovybe aptarė gamybos pajėgumų didinimo galimybes.

Pasak šalies vadovo, vienas iš svarbių Lietuvos nacionalinio saugumo prioritetų yra gynybos ir saugumo pramonės augimas, kad būtų užtikrinta pakankama kritinių karinių atsargų gamyba mūsų šalyje.

Šiuo metu Lietuvos kariuomenės poreikiai skirtingiems šaudmenims auga. Giraitės ginkluotės gamykla bendradarbiauja su Lietuvos kariuomene ir turi galimybes bendradarbiavimo apimtis didinti.

„Karinės gamybos pramonės vystymas ir stiprinimas yra Lietuvos nacionalinio saugumo prioritetas. Lietuvos pramonė sėkmingai prisideda prie šalies gynybos sistemos aprūpinimo, tačiau siekiame, kad investicijos į ginkluotės gamybą augtų dar labiau. Lietuvos gynybos ir saugumo pramonė prisideda prie visos Europos saugumo ir NATO gynybos pajėgumų stiprinimo“, – sakė Prezidentas.

Šalies vadovo teigimu, nacionalinius gynybos pajėgumus būtina stiprinti visapusiškai: nuosekliai didinti biudžeto asignavimus, valstybės atsparumą grėsmėms, įgyvendinti mobilizacinės ir valstybės rezervų sistemos pertvarką, siekti pilietinio patriotinio ugdymo tikslų.

Giraitės ginkluotės gamykloje gaminama karinė ir civilinė amunicija, įvairūs jos komponentai. Beveik visa produkcija skirta NATO ir kitų šalių karinėms pajėgoms. Įmonė įtraukta į strateginę reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių įmonių sąrašą.

Prezidento komunikacijos grupė
Redakcijos komentaras : Lietuvai šiuo metu niekas negresia, kaip negresia ir žlugusiai valstybei Ukrainai. Rusai sutelkė savo kariuomenę prie Ukrainos sienos, nes Putinas pasiuntė aiškią žinią Zelenskiui – nebandykite vėl pulti Donbaso ir rengti ten masinių žudynių, kaip 2014 m.
Žlugus globalistų sugalvotai covid pandemijai, jie pereina prie plano B – sukelti karą, chaosą, suirutę, socialinius neramumus, badą, ekonomikos kolapsą, kad paskui galėtų pasiūlyti išeitį – kontrolę ir skaitmeninius pinigus. Gitanas Nausėda labai kruopščiai atlieka savo vaidmenį šiame plane – skatina karą ir neapykantą Lietuvos kaimynams, fotografuodamas ant tanko, arba čiupinėdamas šovinius, kurie greitai keliaus į Ukrainą ir jais bus žudomi žmonės
Kai kurie faktai apie sufabrikuotą Ukrainos ir Rusijos invazijos krizę.
1. Ukrainos vyriausybė faktiškai atsisakė Minsko II susitarimo, atmetė sutartą Donbaso autonomiją federacinėje Ukrainos valstybėje ir kelią į laipsnišką DLR/LPR milicijos integravimą į Ukrainos ginkluotąsias pajėgas kaip Donbaso politinių partijų ir DLR/LPR vyriausybių į autonominę Donbaso vyriausybę (vietoj to Kijevas nori, kad jie būtų teisiami, įkalinti arba sušaudyti kaip teroristai), o V. Zelenskis 2021 m. viešai pažadėjo užimti Donbasą ir Krymą „vienaip ar kitaip“, įskaitant karinę jėgą. Tęsiami kariniai mokymai ir pasirengimas perimti Donbasą.
2. Šiam planui perimti bent jau Donbasą jėga laikinai sutrukdė , pastaraisiais mėnesiais jį nuslopino Rusijos perspėjimai dėl invazijos į Donbasą ir karinių pajėgų perkėlimų į strategines pozicijas RF pasienyje ir, priešingai nei 2014 m. nuolanki retorika, aštrios, net grasinančios RF vyriausybės pareigūnų kalbos apie Ukrainos puolimo prieš Donbasą ar Krymą pasekmes, atkartojančios tokias Rusijos vyriausybės valdomos žiniasklaidos nuostatas, gąsdinančias Kijevo režimą, kuris dabar menkina Rusijos invazijos grėsmės naratyvus prieš isterišką Vakarų propagandą, kuri juos kursto.
3. Dėl kokios priežasties šiuo metu oficialiai atsisakoma Minsko II susitarimo, kurio Kijevo nacių remiamas režimas niekada nepriėmė ir nepasirašė, nes jį pasirašė EBPO, privatus asmuo, save pasiskelbęs pasiuntiniu ir Ukrainos interesų atstovu (buvęs Ukrainos prezidentas ) ir DLR/LLR, nes Kijevo režimas atsisakė tiesiogiai jame dalyvauti, nebent tiesiogiai derėtųsi su Rusija, kuri neteisingai kaltinama jau 2014 m. įsiveržus į Ukrainą (RF taip pat nepasirašė). Pirmiausia tai buvo visiška nesėkmė dėl neteisėto visiško ekonominio embargo Donbasui nuo 2015 m. dėl tiesioginės RF ekonominės pagalbos, kuri užkirto kelią badui. Jie taip pat integravo Donbaso pradines ir vidurines mokyklas bei kolegijas į RF sistemą. Antra, atsisakius Ukrainos bankams teikti paslaugas dėl visiško embargo, Donbaso pinigų ir finansų sistemos integravimas į RF , RF rublio kaip teisėtos valiutos įvedimas, trečia, atsisakius išduoti pasą laisvojo Donbaso gyventojams, Rusija suteikė pilietybę visiems paprašiusiems DLR / LLR gyventojams. Tiesiog 2021 m. Rusija de facto sukūrė laisvąją muitų prekybą su Donbasu pagal Abchazijos ir Šiaurės Osetijos pavyzdį. Visi šie V. Putino vyriausybės žingsniai siekiant laisvojo Donbaso integracijos į Rusiją papiktino ukronacius ir jų Vašingtono talkininkus, skleidžiančius dabartinę isteriją.

 

4. Karo Ukrainoje nebus, kaip negali būti karo tarp dramblio ir skruzdės. Ukraina yra beviltiškai susiskaldžiusi žlugusi valstybė, nuolatinėje ekonominėje depresijoje ir besaikėje socialinėje dezintegracijoje, kurią valdo keli milijardieriai ir vietinės ginkluotos gaujos, panašios į Afganistaną, ginkluojamos Vakarų fašistinių režimų, tokių kaip Vokietija ir Kanada. Ukrainos prezidentas yra ne kas kitas, o Kijevo meras. 22 milijonai Ukrainos piliečių yra etniniai rusai, kenčiantys kasdienį persekiojimą, paprasti Ukrainos piliečiai labiau nekenčia Ukrainos režimo, jo išdavysčių ir korupcijos nei V. Putino. Beveik pusė Vakarų Ukrainos gyventojų nori, kad Ukraina būtų grąžinta Lenkijos kontrolei, kaip buvo iki 1939 m., faktiškai sutikdami su Ukrainos padalijimu. Ukrainos karinė padėtis, iš kurios atimta didžioji dalis Vakarų dovanotos ar parduotos įrangos ir naujų technologijų (kurias Ukrainos oligarchai nelegaliai reeksportavo į trečiąsias šalis), prieš Rusiją yra nepagrįsta bet kokiu galimu kariniu scenarijumi. Niekas nenorėtų ginti šios žlungančios pseudovalstybės, kurios niekada nebuvo iki 1993 m., išskyrus mažus fanatiškus Banderos ir Doncovo fašistų garbintojus.

Tipinis reportažas apie tai, kas vyksta žlugusioje valstybėje Ukrainoje:

5. Net provokacijos Donbase yra pavojingos Kijevo režimui, nes karo užgrūdinta DLR/LLR milicija, turėdama užtikrintą Rusijos oro viršenybę, gali viena pati eiti į Kijevą ir nuversti visų nekenčiamą režimą, o Vakarų marionetės suskubs bėgti iš šalies. Štai kodėl jie sušvelnino retoriką, kad išsaugotų savo kailį, žinodami, kad Rusija neįsiverš į Ukrainą tol, kol jie nustos kariauti.
6. Ar šiandien Rusija kokiu nors būdu grasina Ukrainai invazija? Techniškai – ne, bet politiškai tikrai ne. RF primygtinis reikalavimas Ukrainai laikytis 1993 m. Budapešto protokolo, t. y. kad Ukraina būtų draugiška, neutrali valstybė (be karinių sąjungų), neturinti branduolinio ginklo, taip pat protokole išdėstytos susitarimo pažeidimo pasekmės, t. y. Ukrainos valstybinių sienų su Rusija pripažinimo atšaukimas, gali būti taip interpretuojamas. Tačiau tai susiję su JAV NATO veržimusi į Ukrainą, siekiant apsupti Rusiją, kuriam priešinasi daugelis pačių NATO narių.
Trumpai tariant, Vakarų propagandos tikslas – priversti rusus padaryti tą pačią klaidą, kurią jie padarė 2014 m. balandį, grąžindami kariuomenę į kareivines, ir taip netgi paskatino karą Donbase, per kurį galiausiai žuvo du Rusijos piliečiai ir buvo sužeisti keli RF pasienio tarnybos pareigūnai pačioje Rusijoje, be to, Donbase žuvo nuo 15 000 iki 20 000 ukrainiečių karių ir civilių.
Atrodo, kad šį kartą V. Putinas žino, kaip užkirsti kelią dar vienoms žudynėms Donbase, ir būtent tai jis ir bando padaryti nutraukdamas nuolaidžiavimo politiką, dėl kurios praeityje kilo daugybė karų.
Facebook komentarai
});}(jQuery));