Florida sodins į kalėjimus apsišaukėlius ir „ekspertus”, melavusius apie covid-19 vakcinų veiksmingumą

maxresdefault 2

maxresdefault 2

Floridoje bus vykdomas baudžiamasis persekiojimas už pažeidimus, susijusius su C19 vakcinomis

„Šiandien skelbiu, kad Floridos Aukščiausiajam Teismui teikiu prašymą sudaryti valstijos mastu veikiančią didžiąją prisiekusiųjų žiuri, kuri ištirtų visus Floridoje padarytus pažeidimus, susijusius su C19 vakcinomis”, – sakė DeSantis, Floridos gubernatorius.

Antradienį (gruodžio 13 d.) per apskritojo stalo diskusiją „C19 mRNA” vakcinų atskaitomybės klausimais Floridos gubernatorius Ronas DeSantisas paskelbė, kad kreipsis į Aukščiausiąjį Teismą su peticija dėl valstijos masto didžiosios žiuri, kad būtų ištirti „bet kokie ir visi neteisėti veiksmai Floridoje, susiję su C19 vakcinomis”.

„Šiandien Floridos Aukščiausiajam Teismui skelbiu peticiją, kad būtų sudaryta visos valstijos didžioji žiuri, kuri ištirtų bet kokius ir visus Floridos neteisėtus veiksmus, susijusius su C19 vakcinomis”, – sakė R. DeSantis.

Be to, DeSantisas paskelbė apie sustiprintą C19 vakcinų nepageidaujamų reakcijų priežiūrą ir tyrimus.
„Čia, Floridoje, pradedame vykdyti programą, pagal kurią stebėsenos metu tirsime miokardito atvejų dažnumą per kelias savaites po C19 vakcinacijos mirusiems žmonėms”, – atskleidė Floridos generalinis chirurgas daktaras Džozefas Ladapo (Joseph Ladapo).

„Tai klausimas, kuris, esu tikras, neleidžia „Pfizer” ir „Moderna” generaliniams direktoriams miegoti vėlai vakare, tikintis, kad niekas niekada nesigilins, bet mes čia, Floridoje, ieškosime”, – sakė J. Ladapo.

DeSantis pridūrė: „Floridoje neteisėta klaidinti visuomenę dėl vaistų veiksmingumo. Tai turėtų būti neteisėta visur kitur!”
Pasak Igorio Chudovo, svarbiausia išvada yra ta, kad Florida galės išsireikalauti visus dokumentus, kuriuos „Pfizer” nuo mūsų slepia.

Šis įvykis yra beprecedenčio sukilimo mūsų pasaulyje prieš blogio subjektų darbotvarkę dalis. Yra vilties žmonijai, vilties mūsų ateičiai ir vilties mūsų vaikams. Tai ne pasaulio pabaiga, bet nauja pradžia. Netrukus bus išleistas mūsų Vakcinų detoksikacijos vadovas, kuris padės aukoms nuo toksinių injekcijų. Laukiame maldų ir paramos. Palaikykite mus čia. Artėja daugiau galingų gerų naujienų. Sekite naujienas…

KLAUSYTIS ŠIO PRANEŠIMO
RON DESANTIS

https://rumble.com/v20mg54-florida-will-investigate-wrongdoing-with-respect-to-covid-19-vaccines.html

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Facebook komentarai
});}(jQuery));