Europos Komisijos Auditas: „Pfizer“ Prisipažįsta Melavusi Visuomenei

image 10

image 10

Europos Komisijos Auditas: „Pfizer“ Prisipažįsta Melavusi Visuomenei

Ideologijos Kritika Koronavirusas

Originalus straipsnis paskelbtas 2022 m. spalio 11 d. drsimon.substack.

Dr. Simon Goddek. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.


Per Europos Komisijos posėdį bendrovė „Pfizer“ prisipažino, kad prieš pateikdama vakciną rinkai neišbandė, ar ji stabdo viruso plitimą. Priežastis: jie turėjo „iš tikro judėti mokslo greičiu„.

Dar kartą: Pfizer pateisino tos genų terapijos bandymą su mumis visais ir melavimą apie jos veiksmingumą, nes jie turėjo „judėti mokslo greičiu“!

Iš tikrųjų mokslo malūnai mala lėtai. Mokslininkai paprastai stengiasi atmesti savo hipotezes ir tik tada daro tyrimų išvadas.

Šokiruoja tai, kad „BioNTech“ generalinis direktorius Uguras Sahinas (Ugur Sahin) iki 2021 m. vasario mėn. teigė, kad paskiepytieji nebėra užkrečiami. Vėliau U. Sahinas, siekdamas nuslėpti melą, pateikė atgalines versijas. Patikrinkime, ką „BioNTech“ (t. y. Vokietijos bendrovė) teigė dėl vakcinos veiksmingumo, remdamiesi Vokietijos geltonosios spaudos antraščių pavyzdžiu.

2021 m. vasario 21 dBioNTech“ vakcina labai veiksminga jau po pirmosios dozės – „Ankstesnės analizės liudijo, kad vakcina labai veiksmingai užkerta kelią simptominėms infekcijoms praėjus savaitei po antrosios vakcinacijos. Naujausio sveikatos draudimo bendrovės „Clalit“ atlikto tyrimo duomenimis, šis rodiklis siekė 94 proc.“.

2021 m. vasario 26 dBioNTech“ sumažina besimptomių infekcijų skaičių – „Viena „BioNTech/Pfizer“ vakcinos dozė jau po dvylikos dienų gali sumažinti besimptomių koronavirusinių infekcijų skaičių iki ketvirtadalio. Tokie yra Didžiojoje Britanijoje atlikto tyrimo rezultatai.“

2021 m. vasario 27 dPaskiepyti žmonės daugiau NEBUS užkrečiami! – „Jei atsiranda kritinių variantų, paprasta strategija galėtų būti trečiosios dabartinės vakcinos dozės suleidimas. Tokia sustiprinamoji vakcinacija galėtų sukelti tokią stiprią imuninę apsaugą, kad net ir variantai negalėtų persiduoti.“

2021 m. birželio 29 dMetai apsaugos po vakcinacijos! – „BioNTech/Pfizer“ ir „Moderna“ mRNA vakcinos tikriausiai sukelia ilgalaikį imuninį atsaką, kuris gali apsaugoti nuo koronaviruso metų metus.“

Dabar jau oficialiai pripažinta, kad „Sahin“ ir „Pfizer“ sąmoningai melavo visuomenei ir padarė didelę žalą milijonams žmonių. Tai turi turėti pasekmių.

Viso ko geriausio,
Simon


Šis tekstas pasirodė 2022 m. spalio 11 d. pavadinimu „European Commission Hearing: Pfizer admits to having lied to the public“ svetainėje drsimon.substack.

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.


Čia rasite šiek tiek daugiau informacijos ta pačia tema.

„Pfizer“ ES „Covid“ komitete patvirtino: „Covid“ vakcinos pasas buvo pagrįstas dideliu melu

Originalus straipsnis paskelbtas 2022 m. spalio 11 d. tkp.at.

Thomas Oysmüller. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.


ES Parlamento posėdyje dėl „Covid“ vienas iš pagrindinių „Pfizer“ vadovų patvirtino: niekada nebuvo mokslinių duomenų, kad gydymas mRNA apribotų viruso plitimą. Tačiau ši prielaida buvo skiepų propagandos ir ES „žaliojo paso“ pagrindas.

„2G“ buvo taikoma visai beveik visos Europos visuomenei: kai kurių šalių vyriausybės neskiepytiems asmenims net skyrė namų areštą. Tačiau antradienį olandų europarlamentaras Robas Roosas pateikė aiškių faktų: Niekada nebuvo jokių įrodymų, kad skiepijimas mRNA galėtų apsunkinti infekcijas ar net užkirsti joms kelią. Tai patvirtino „Pfizer“ tarptautinės plėtros rinkų prezidentė Janine Small.

Nėra įrodymų

Reikėjo „iš tikrųjų judėti mokslo greičiu“, – atsakydamas į Robo Rooso klausimą paaiškino Smallas. Ir vienareikšmiškai: „Ne“, nebuvo jokių įrodymų ar duomenų, kad skiepai gali užkirsti kelią infekcijai.

Roosui tai „skandalinga“. Jis yra Europos konservatorių ir reformatorių grupės, kurioje taip pat dalyvauja Vokietijos AfD nariai, pirmininko pavaduotojas.

Skiepijimo skatinimas, teigiant, kad tai apsaugos ir kitus, nuo pat pradžių neturėjo jokio mokslinio pagrindo. Tačiau šį melą politikai nuo Sebastiano Kurzo iki Merkel, Lauterbacho, Mücksteino ir Olafo Scholzo kartojo nesuskaičiuojamą daugybę kartų. Panašiai mano ir daugelis žiniasklaidos priemonių bei kai kurie „ekspertai“.

Po posėdžio įrašytame vaizdo įraše Roosas primena Nyderlandų politikų žodžius: „Jei nesiskiepijate, esate asocialus“. Austrijoje ir Vokietijoje jie mėgo vartoti žodį „nesolidarus“, kuris dėl absurdiško posūkio prarado visą savo pirminę vertę.

Vos prieš kelias valandas paskelbtą vaizdo įrašą vien „Twitter“ tinkle jau peržiūrėjo daugiau nei 1,4 mln. žmonių.

Tai, kad politikai ištisus mėnesius tvirtino (ir iš dalies tebetvirtina, jei pažvelgtume į kai kurias dabartines skiepijimo kampanijas daugelyje ES šalių), jog reikia skiepyti ir kitus, niekada nebuvo mokslinis argumentas. Ji visada buvo grynai politinė. Be to, šiuo argumentu jie grindė Covid skiepų paso įvedimą.

Roosas glaustai apibendrina pagrindinę mintį: „Tai reiškia, kad COVID pasas pagrįstas dideliu melu.“

Labai anksti buvo gauta aiškių duomenų, kurie rodė, kad skiepijimas niekaip nesustabdė infekcijos perdavimo. Vienintelis mokslinis įrodymas, kurį buvo galima pagrįsti po pirmųjų savaičių, buvo Covid sertifikato pabaiga.


Šis tekstas pasirodė 2022 m. spalio 11 d. pavadinimu „Pfizer bestätigt vor EU-Covid-Ausschuss: Covid-Impfpass beruhte auf großer Lüge“ svetainėje tkp.at.

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));