Etikos prievaizdai nusprendė, kad teisėjai, dar 2008 m. išteisinę Leoną Bieliauską dėl nužudymo, nepražudė Ievos Strazdauskaitės 2017 m.

Zukiene

Zukiene

Etikos prievaizdai nusprendė, kad teisėjai, dar 2008 m. išteisinę Leoną Bieliauską dėl nužudymo, nepražudė Ievos Strazdauskaitės 2017 m. 

Visuomenės informavimo etikos komisija nusprendė, kad tie Panevėžio apygardos teismo teisėjai, kurie dar 2008 m. išteisino dėl kito žmogaus nužudymo įtariamą Leoną Bieliauską, nepražudė Ievos Strazdauskaitės 2017 m. 

LL jau rašė apie šią istoriją – šiuo metu Ievos Strazdauskaitės nužudymu įtariamas Leonas Bieliauskas buvo Panevėžio apygardos teisme išteisintas dėl kito žmogaus – Kėdainių pensininko nužudymo. Nors policija greitai ištyrė šį nusikaltimą – pensiją gavęs žmogus buvo užpultas ir nužudytas plėšikų gaujos, tačiau Panevėžio apygardos teismo kolegija, susidedanti iš kolegijos pirmininko Ričardo Gilio, teisėjų Eligijaus Gladučio, Valdo Meidaus išteisino Leoną Bieliauską.

LL kėlė versiją, kad L.Bieliauskas galėjo būti išteisintas dėl kyšių, nes pernelyg akivaizdūs buvo policijos surinkti įrodymai

http://www.laisvaslaikrastis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=3915;ieva-strazdauskaite-prazude-teisejai-kysininkai&catid=10&Itemid=242&highlight=WyJ0ZWlzXHUwMTE3amFpIiwia3lcdTAxNjFpbmlua2FpIiwidGVpc1x1MDExN2phaSBreVx1MDE2MWluaW5rYWkiXQ==

 

Tačiau etikos prievaizdai pareikalavo redakcijos pateikti įrodymus, kad Bieliauskas mokėjo kyšius jį išteisinusiems teisėjams. Nepateikus tokių įrodymų, etikos prievaizdai nusprendė, kad redakcija pažeidė Etikos kodeksą.

 

Zukiene

Nuotr. – komisijos pirmininkė Vaiva Žūkienė

Spr.49 pazeidim 171018 1 Page 1

 

Spr.49 pazeidim 171018 1 Page 2

Spr.49 pazeidim 171018 1 Page 3

 

Spr.49 pazeidim 171018 1 Page 4 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));