Man oficialiai diagnozavo paranoidinę šizofreniją. Esu dėkingas savo šeimai už supratingumą.

Norėčiau pasidalinti su jumis savo straipsniu kuri parašiau apie savo liga. Jeigu turite kokiu nors pastabų apie straipsni norėčiau jas išgirsti.

Tikiuosi šitas straipsnis padės kitiems žmonėms turintiems psichikos sveikatos sutrikimų ir jų šeimoms ir jų draugams. Gyvenau JAV 13 metų tačiau nusprendžiau grįžti i Lietuva 2017 metais. Jungtinėse Amerikos Valstijose baigiau bakalaurą Švento Petro koledže 2007 metais. Šiame koledže buvau plaukimo komandos narys ir laimėjau ne viena apdovanojimą. Prieš tai buvau Lietuvos plaukimo rinktines narys. Dirbau draudimo bendrovėse ir gan neblogai sekėsi. Buvau aukštinamas pareigose. Tačiau, 2015 metų rudenį pradėjau jausti galvos svaigimą. Ir 2016 prasidėjo stiprios garso haliucinacijos kurios tęsiasi iki dabar (vaistai padeda slopinti šias garso haliucinacijas). Taip 2016 metais išsiskyriau su žmona. 2017 metais. Jungtinėse Amerikos Valstijose New Jersey ir New York dėl savo psichozės vairuodamas automobilį gavau iš policijos 8 baudos kvitus trijose skirtingose situacijose. Teisme policijos pareigūnai nepasirodė todėl teisėjas anuliavo mano visus baudos kvitus.

2018 metais man oficialiai diagnozavo paranoidinę šizofreniją. Prieš 2018 metus niekam nesakiau kad pas mane yra garso haliucinacijos nes galvojau niekas negalės man padėti nes šios garso haliucinacijos yra sukeltos dirbtinai. 2018 metais vienos mano psichozės metu aš išdaužiau ir sulaužiau mamos ir jos draugo daiktus. Mama iškvietė policiją tačiau vietoj to kad mane normaliai suimtu mane policijos pareigūnai sumušė tiesiogine ta žodžio prasme. Daužė ir spardė kojomis ir kumščiais (buvo užsidėję pirštines) i galva, naudojo 2 elektrinius ginklus, daužė bananais ir purškė dviejų rūšių dujomis. Dėl to buvo diagnozuotas dešinio kelio lūžis. Taip pat vos neuždūsau nuo duju.

Susipykau su mama ir išvažiavau gyventi pas tėvą i sodybą. Po keliu mėnesiu tėvas mane iš sodybos išvarė. Todėl nusprendžiau nuomotis butą. Nuomojantis butą 2018 metais vienos mano psichozes metu susipykau su buto nuomotoja. Buto nuomotoja paprašė išsikraustyti. Dėl to mano tėvas ir mano brolis nusprendė kad aš turiu atsigulti i psichiatrinę ligoninę. Aš sutikau.

Atsiguliau i Vasaros ligonine Vilniuje ir prabuvau ten daugiau nei pusantro mėnesio. Tuo metu aš pirma karta pasakiau kad pas mane yra garso haliucinacijos. Išėjęs iš ligonines susitaikiau su mama ir dabar gyvenu pas ja bute Vilniuje. Šiuo metu studijuoju magistrantūrą Vilniaus universitete anglu kalba, valstybes finansuojamoje vietoje. Esu dėkingas savo gydytojams kad jie mane padeda gydyti. Taip pat esu dėkingas savo šeimai už supratingumą.

Ramūnas Radzevičius
Facebook komentarai
});}(jQuery));