ES ir JAV sutarė kas mėnesį skirti po 3 mlrd. eurų Ukrainos zelenskiams pavogti

zelia

zelia

Delfi pranešė, kad Ukrainos bendrasis vidaus produktas šiemet turėtų susitraukti maždaug trečdaliu.

blackout
Kijevas taupo elektrą

Tačiau šalies centrinis bankas jau kuria atsigavimo planus, ruošiasi infrastruktūros atstatymui. Prezidentas Volodymyras Zelenskis sako, kad tam 2023 metais reikės maždaug 55 mlrd. dolerių, iš kurių apie 38 mlrd. būtų skirti vien biudžeto deficitui padengti. JAV ir Europos Sąjungos vadovai planuoja Ukrainai kas mėnesį skirti 3 mlrd. dolerių, tačiau pastarojo meto rusų dronų atakos ir grasinimai vėl blokuoti uostus dar gali pabloginti ekonomikos prognozes.

Evaldo Balčiūno komentaras : „Panašu, kad ES turi naują išlaikytinį. 18 milijardų Europietiškų pinigų, Gal laikas pasakyti tam nevykusiam aktoriui, kad tegu eina ką nors dirbt. Tegul mažiau filmuojasi savo kvailuose neapykantos ir pagiežos pilnuose pasisakymuos. Atliks pinigų. Nesuprantu kodėl turiu šert tokius suskius ir finansuoti jų gebėjimą žudyti”.

Primename, kad visa Vakarų pagalba Ukrainai yra išvagiama, o ginkluotė parduodama organizuotoms nusikaltėlių gaujoms. Didžiąją dalį šios paramos pavagia prezidento Zelenskio gauja. Paskutinis pavyzdys, apie kurį pasakojo Ukrainos žurnalistas Anatolijus Šarijus: JAV kompanija „General Motors” skyrė Ukrainai 50 visureigių „Chervrolet Tahoe” civilių gyventojų evakuacijai iš karo zonos ir kitoms „humanitarėms misijoms”:

https://eu.freep.com/story/money/cars/general-motors/2022/04/22/gm-suvs-ukraine-russia-invasion/7412411001/

(Šiame straipsnyje rašoma : Maždaug prieš keturias savaites (dar kovo mėnesį) Ukrainos vyriausybės vadovai kreipėsi į „General Motors” su specialiu prašymu: Jai reikėjo didelių transporto priemonių, kad galėtų išvežti žmones iš karo zonų. GM nedvejodama sutiko, sakė GM atstovas spaudai Džordžas Svigosas.

„Paskyrėme tarptautinę komandą, kad ji pradėtų dirbti”, – sakė G. Svigosas, ir komanda veikė greitai.

2022 m. balandžio 12 d. „Chevrolet Taho” atvyksta į Žešovą, Lenkiją. GM pervežė 50 sunkvežimių per sieną ir 2022 m. balandžio 21 d. padovanojo juos Ukrainos vyriausybei humanitariniam darbui.”
Chevrolet Taho atvyksta į Žešovą, Lenkiją, 2022 m. balandžio 12 d. GM gavo 50 sunkvežimių per sieną ir padovanojo juos Ukrainos vyriausybei, kad ši galėtų juos panaudoti humanitariniams tikslams.
PATEIKĖ „GENERAL MOTORS
Penktadienį GM patvirtino, kad per Ukrainos sieną gavo 50 visureigių „Chevrolet Tahoe”.

Transporto priemonės atiteko Ukrainos infrastruktūros ministerijai humanitarinei pagalbai teikti, sakė „Svigos”. GM bendradarbiavo su pasauline laivybos kompanija „Maersk”, kuri skyrė lėšų transporto priemonėms gabenti. Automobiliai „Tahoe”, kurie nepriklauso JAV pardavimui pagamintų automobilių grupei, į Ukrainą buvo gabenami per Lenkijos karinį logistikos centrą Žešuve, Lenkijoje, netoli sienos su Ukraina, sakė Svigosas. Pasak jo, Lenkijos valdžios institucijos koordinavo sunkvežimių perkėlimą per sieną ir šią savaitę pristatė juos Ukrainos vyriausybei.

gm

50 „Chevrolet Tahoe”  atvežti į Lenkiją prie Ukrainos sienos. Visais jais važinėja aukšti Ukrainos „pareigūnai”

„Automobiliai bus naudojami humanitarinei pagalbai regione teikti”, – sakė A. Svigosas. „Sprendimas dovanoti transporto priemones buvo priimtas gavus Ukrainos ambasados Vašingtone prašymą”)

 

Tačiau paaiškėjo, kad minėtu automobiliu jau pusę metų važinėja prezidento Zelenskio administracijos vadovo patarėjas Tymošenko ir daugelis kitų aukštų Kijevo valdininkų

 

 

Tokia ES politika tiesiog žavisi ir jos privalumus neseniai Graikijos premjerui aiškino ir mūsų aukštas ir gražus:

https://lrp.lt/lt/prezidentas-graikijos-premjerui-reikia-didinti-parama-ukrainai-ir-testi-sankciju-rusijai-ir-baltarusijai-politika/39389

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));