Erika Švenčionienė : „Kiek ieškinių Ignas Vėgėlė pateikė dėl slapto CŽV kalėjimo ar prievartinių skiepų?”

vegele

vegele

Kiek ieškinių jis pateikė, kad būtų nuteisti tie, kas sutepė Lietuvą nelegaliu jankių kalėjimu? Kiek ieškinių jis pateikė prieš tuos, kas pasikėsino į žmogaus kūną keistomis injekcijomis ,naujaisiais skiepais? Kiek ieškinių pateikė, matydamas nuolat mindomą konstituciją, girdėdamas nuolatinius karo kurstymo lozungus ,,karą laimėsime mūšio lauke, pareiškė G.Nausėda ‘’.Pakaitalas banko berniukui? Palaikė koncervatnikų akciją, Tapino kelią prieš kaimyninės valstybės prezidentą. Buvo už žemės pardavimą užsieniečiams! Nusipirktų keletas švabistų po 200 hektarų žemės plotus Lietuvoje,arba dar No suggestions laboratorijas ar cheminių medžiagų sąvartynus ir nieko neįsileistų nes privati valda,kaip manot kuo pavirstume laikui bėgant.Geras teisininkas ,Lietuvos patriotas kažin ar galėtų būt neįžvalgus ir nematyti galimų grėsmių?Šalis be teritorijos ? Ar tai šalis jei negali disponuoti savo teritorija?
Palieku vietos pamąstyti jums visiems.Kas yra kas,ko reikia Lietuvai ,kokio prezidento ,žvaigždės ar doro žmogaus?
Yra ir daugiau įdomių faktų teisininko Vėgėlės gyvenime,pasidomėkite ne tik jo šiandieninėmis kalbomis,bet ir veiksmais iki 2020 metų,kažin ar viskas patiks?
Žmonių atmintis nuolatos trumpėja,gal būt dėl didelio informacinio srauto,gal dėl kitų priežasčių o gal dėl nenoro analizuoti ir daryti išvadas.
Tuomet siūlau nesivarginti,plaukti pasroviui,iki audros,iki štormo ,gal pavyks išsilaikyti.Kas toliau? Ar vėl ant to paties grėblio?
Lietuva turi stiprių politikos opozicionierių,išgirskite juos.
Aš netikiu Ignu Vėgėle,bet aš tikiu Eduardas Vaitkus ir kitais nuolat už konstutucines žmogaus teises kovojančiais opozicionieriais.
Kuo pasitikėsite jūs?
Facebook komentarai
});}(jQuery));