Erika Švenčionienė : Ką darysim toliau?

erika

erika

Ką darysim toliau?
Lietuva tapo karo lauku be taisyklių ir nežiūrint to, kad prieš mus vyriausybė,seimo dauguma ir visa žiniasklaida ,mes nepralaimim. Tai reiškia,kad kasdien vis su didesne galia atremiam smūgius ir jau pereinam į puolimą. Pilna žiniasklaida mūsų veidų, ačiū ! Jūsų dėka mus žino kiekviename kampelyje.Valstybės ateitis jūsų ir mūsų rankose, nebedarykime klaidų. Visi protaujantys supranta, kad Lietuva šiai dienai maža,bet tautinė valstybė,tautinė tai reiškia ji turi visas galimybes būt vieninga.Tame mūsų stiprybė. Mažos valstybės turi ir pliusų ir minusų. Pliusas tame,kad mažai tautinei valstybei yra lengviau susivienyt sprendimų priėmime,minusa tas,kad esam per maži politinės valios diktavimui,todėl turime itin apgalvotai , diplomatiškai priimti sprendimus, poziciją tam,kad išgyventume krizines pasaulinės ekonomikos situacijas. Neutralitetas tai itin stiprių tautų privilegija. Deja mes nesugebėjome to pasiekti. Šiai dienai esame parsidavę europos sąjungai,nato ir jankiams. Kokios naudos iš to turime? Kas turi naudos? Kaip gyvena parduota tauta? Ar parsidavėme už gerą kainą,ar mus pardavė neatsiklausę?
Neteisėtas seimas sudarė neteisėtą daugumą, neteisėta dauguma suformavo neteisėtą vyriausybę.Neteisėta vyriausybė atliko neteisėtus veiksmus kurie sukėlė politinę ir ekonominę krizę,kas mažai tautinei valstybei yra sunkiai pakeliama.
Pirma turime atsimerkti ir pripažinti įvykusį pažeidimo faktą. Antra , turime imtis tolimesnių žingsnių užkertant kelią klestėti neteisėtam valstybiniam balaganui.
Trečia ,būtina pabaigti formuoto alternatyvią laikiną vyriausybę, sudaryti ir nusiūsti taikdarinės misijos delegacijas į kaimynines Rusijos,Baltarusijos šalis,su prašymu sėsti prie tarptautinio taikos derybų stalo ,karo veiksmų nutraukimui. Lietuva šioje situacijoje turi prisiimti taikos pasiuntinio vaidmenį.
Metas deryboms vis tiek ateis, todėl turime to siekti nedelsiant,kad išvengtume beprasmių aukų.
Tai yra artimiausi uždaviniai. Lietuva gali tapti taikos nešėja.
Pagarbiai
Facebook komentarai
});}(jQuery));