elitas 1024x683 2

elitas 1024x683 2

Simonas Kroydonas

 

Lietuvos ambasadorius Eitvydas Bajarūnas ir jo žmona Maskvoje gimusi ir nuo kito vyro vaiką matyt pasigimdžiusi Giedrė Žickytė Londone gyvena multimilijonierių gyvenimo būdą už kurį sumoka Lietuvos mokesčių mokėtojai.

Visoms ambasadorių žmonoms Lietuva moka žmonos atlyginimą ir skiria tarnus.Vairuotojas tarnauja 24 valandas per parą ir turi iš restoranų savaitgaliais parvežti girtą Žickytę.Jei neveši jos vyras ambasadorius Bajarūnas mes lauk iš darbo.

Per pirmas aštuonias savaites iš darbo Lietuvos Ambasadoje Londone išėjo trys tarnai.Londono centre pragyvenimas labai brangus,nežinantiems pasakysiu,jog vien į Londoną automobiliui įvažiuot kainuoja 12.70 svaro dienai,o norint įvažiuoti į centrinę Londono dalį kurioje yra ambasada reikia mokėti dar £17.50 per dieną.

Parkavimas Londone kainuoja labai didelius pinigus,o Lietuvos tarnai Bajarūną ir Žickytę vežioja nemokamai kada tik panorėjus.Ir kitus diplomatus taip vežiojo,bet Bajarūnas pradėjo chamavoti ir atvirai tyčiotis iš darbuotojų.Vienas darbuotojas bandė nusižudyti,ir tik po nepavykusios savižudybės Bajarūno teroras išlindo į paviršių.

 

https://www.facebook.com/100089253784886/videos/845634040600355

Anglų kalbos nemokančiam buvusiam komisarui Pernavui buvo sukurtas etatas,kuris kainavo virš 47 000 svarų Lietuvos mokesčių mokėtojams.Pernavas ambasados patalpose nieko neveikė tik sportavo ir kilnojo štangas,o po to gryžo į Lietuvą pavadovauti skandaluose paskendusiai STT( Specialiųjų tyrimų tarnybai )

Bajarūną į Londoną perkėlė tiesiai iš Maskvos,tas bandė šnipinėt Maskvoj,išgrūdo rusai jį lauk,atvežė tada Eitvydą į Londoną,Bajarūnas ėmė šnipinėti Lietuvius ką jie dirba,kiek uždirba,kur gyvena,ir perduodavo savo teisėsaugininkų gaujai informaciją,katrie sukurpdavo bylas tai anglijos Lietuviai įsigiję nekilnojamo turto Palangoje ir Vilniuje skubiai išparduodavo už centus,nes greitai pasiūsdavo anstolius.

Kol Bajarūnas ir prieš jį dirbę ambasadoriai girtaudavo ir taškydavo URM skirtus milijonus eurų,saugumiečiai rūsyje slapta įrengė vieną grotuotą kamerą ir ten saugumiečiai sulaiko ir iki šiol kalina prakutusius anglijos Lietuvius ir prievarta laiko,reketuoja juos tol kol nesusimoka pinigų.Prievarta leidžia jiems injekcijas,neleidžia miegot,žmonės išeina iš proto,kankina tol kol susimoki.

Kol Bajarūnas su svita ambasadoje kelia puotas,Lietuviai dėl konsulinių paslaugų turi leistis laiptais į aptriušusį rūsį,kuriame vos kelios aptrūnijusios sovietinio tipo kėdės,net normalaus stalo nėra,visas formas reikia pildyti ant palangės.Įspūdis tarsi būtum ne ambasadoje ,o Baltarusijos ar Šiaurės Korėjos rūsiuose.

Man atiduodant besibaigiančio galiojimo lietuvišką ID kortelę ir išeinant iš ambasados rūsio pastato lipant laiptais į viršų kelią pastojo saugumietis.

Nesileidau į kalbas,lipau viršun tai griebė už gerklės. Jis praktiškai užsikabino man ant nugaros smaugė, ir tempė į rūsį.bet jug rūsyje dar buvo žmonių.Žmonės ėmė filmuot,o aš bandžiau išsilaisvinti.Šiaip ne taip išgriuvom į gatvę kur jau Didžiosios Britanijios teisinė jurisdikcija ir saugumietis atsikabino.

Saugumietis buvo pasportavęs vyrukas. Mane išgelbėjo tik tai,kad esu nemažo sudėjimo ir jaunystėje esu sportavęs.Tiesą sakant viskas taip greitai ir netikėtai įvyko,kad ,net nežinojau kaip elgtis.Jug tai Lietuvos Ambasada Londone.

Laisvo Laikraščio redaktorius Aurimas Drižius kreipėsi į URM Lietuvos ambasadą Londone paaiškinti apie incidentą,ir ambasada patvirtino,kad bandė mane sulaikyti,neva aš keikiausi ir mane tipo gražiai palydėjo.Britų teisėsauga pradėjusi tyrimą pasakė,kad matė visą CCTV medžiagą,bet komentuoti negali,nes buvau Lietuvos jurisdikcijoje Londone.Vat taip.

Ilgai netrukus vienas Lietuvis mane gatvėj sustabdė sako,aš nufilmavau visa tai.Bandžiau su juo vėliau susisiekti telefonu,bet neatsakė.Greičiausiai saugumiečiai jį prigąsdino,tai bandau įsivaizduoti,kas jau ilgus metus vyksta Lietuvos ambasadoje Londone,nuo sekso orgijų,girtavimo,iki suėmimų ir kalinimų slaptoje grotuotoje kameroje.

Kaip bebūtų esu Didžiosios Britanijos pilietis,tai kai keliauju per ES valstybes pasienyje man kiša formą,neva esu pripažintas Lietuvoje dingusiu be žinios,ir prašo mano namų adreso UK ,kurį aišku persiunčia į Lietuvą,ir Lietuvos saugumiečiai gali anglijoje slapta įeiti ir pakišti narkotikų,ginklų ar į diską įrašyti filmukų kur dėdės vaikučius tvirkina.

Mano įkeltame video Bajarūnas patvirtina,kad jo žmona gauna iš Lietuvos žmonos algą.Taip išeina,kad visos ambasadorių žmonos gauna žmonų algas gauna vergus,tarnus,viską gauna,prabangius vakarėlius su įžymybėmis,už kurios sumoka Lietuvos mokesčių mokėtojai.

Įeikit į to Bajarūno ar Žickytės feisbuko paskyras ir pamatysit,kad jų sugėrovės visokios Ibelhauptaitės nelaimingus balandėlius guodžia.Jos vyrui anglui aktoriui Deksteriui Flečeriui šiaip iš lempos Lietuvos pilietybę davė.Jis nė lietuviškai nekalba,nei lietuviškai rašo.

Aš britų pilietybei būtiną UK istorijos testą dar 2009 metais išsilaikiau,visokius anglų kalbos testus,visą darbo istoriją,britų politikai rašė man referensus,neturiu jokio anglijoje teistumo ,o Lietuvos politikėliai lietuvių kalbos nemokantiems anglams,tūkstančiams žydų,pietų afrikos piliečių suteikė pilietybes.

Net šokėjai Tobias kuri nieko bendro su Lietuva neturi ir Lietuvių kalbos nemoka davė pilietybę,o ta po pusmečio jau už Izraelį su kitu šokėju šoko ir vos gavusi pilietybę paliko Stagniūną ant ledo.

Širdį skauda,kad negaliu pasirodyti Lietuvoje,tai tenka važiuot į Lenkiją,Baltarusiją,Ukrainą,Latviją,kad nors kažkiek paragauti panašių į lietuviškus patiekalų,pabūti panašioje kultūroje.

Ir ne tik aš vienas ir frontininkai Edikas Jagelavičius,Giedrius Grabauskas,Stanislovas Tomas negali grįžti į Lietuvą,nes būtų iškart suimti ir įkalinti arba prievarta uždaryti į psichiatrines ligonines ,tuo tarpu diplomatų luomo siurbėlės kaip Bajarūnas su žmona parazituoja Lietuvos mokesčių mokėtojų sąskaita.

Facebook komentarai
});}(jQuery));