Elektra brangsta, nes pigios baltarusiškos elektros pirkimas pakirstų liberalų/konservatorių verslus

eligijus

eligijus

„Litgrid“: elektros kaina Lietuvoje pasiekė aukščiausią tašką nuo 2015 m.
Vidutinė didmeninė elektros rinkos kaina Lietuvoje praėjusią savaitę padidėjo 6,6%, palyginti su praėjusia savaite, ir pasiekė aukščiausią tašką nuo 2015 metų, praneša elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“.
Liepos 12-18 dienomis elektra Lietuvos kainų zonoje Nord Pool biržoje kainavo 96,2 euro už megavatvalandę. Latvijoje elektra pabrango ir kainavo tiek pat, kiek ir Lietuvoje. Estijoje kainos kilo nežymiai – 4 proc. Iki 87,6 euro už megavatvalandę.
„Litgrid“ strateginio departamento direktorius Liutauras Varanavičius sako, kad didėjant elektros energijos suvartojimui, didėjo ir vidutinė savaitinė kaina, nes saulės ir vėjo elektros gamybos sumažėjimą kompensavo išaugusi gamyba šiluminėse elektrinėse Lietuvoje.
Elektros energijos suvartojimas praėjusią savaitę Lietuvoje padidėjo 6% iki 234 gigavatvalandžių, o elektros gamyba išaugo 26% iki 83 gigavatvalandžių. Vietinės elektrinės pagamino tik 35% visos šalyje suvartojamos elektros energijos.
Liberalas bankininkas Liutauras Varanavičius, kažkada labai prisidėjęs prie Lietuvos futbolo pakasynų, jam būnant Lietuvos futbolo federacijos prezidento poste, dabar , kaip tikras ir doras sąjūdietis, skirsto elektrą pagal principą – išlaidos tautai, pajamos saviems liberalams ir konservatoriams. Bet jis čia nieko dėtas, kadangi, kaip sakė premjerė Panelė Ingrida Šimonytė (PIŠ), elektros kainos Lietuvoje nuo liepos 1 d. padidėjo 8 procentais, kaip ir dujos 50 procentų objektyviai, nešališkai ir be jokio liberalų/konservatorių įsikišimo.
Šiais metais liepa jau pripažįstama kaip karščiausias, ir kartu saulėtas mėnuo Lietuvoje per visą 250 metų stebėjimo laikotarpį. Kur dingo L.Varanavičiaus ataskaitose ta alinanti saulė, kurią mes matėme Lietuvoje nuo birželio vidurio ir kodėl ji neprisidėjo prie saulės elektros energijos gamybos L.Varanavičiaus vadovaujamame sektoriuje? L.Varanavičius norėtų saulės kaip Katare, kur atokaitoje neretai temperatūra siekia 74 laipsnius karščio? Spėju, vikriose liberalų/konservatorių rankose ir Kataro saulė būtų per mažai, kai jiems reikės apiplėšti savo tautiečius ir pasipelnyti iš gyventojų.
Yra Rusijos elektros tiekimo sistema BRELL, kuria teka , patikimai ir stabiliai pigi elektros energija, tačiau konservatoriai liberalai žūt būt nori nuo jos atsijungti ir Lietuvos mokesčių mokėtojų sąskaita pasistatyti sau naujas brangias elektros jungtis su Lenkija ir Švedija, kad Lietuva būtų priversta pirkti brangią, tačiau demokratišką Vakarų gamybos elektrą. Kaip manote, kokie žmogeliukai su šviesiais veidais užsitikrins sau riebų gyvenimą toli į ateitį visos Lietuvos sąskaita iš šiomis jungtimis tekančios vakarietiškos elektros? Teisingai! „Naktinių reformų” ir visų kitų nešvarių antiliaudinių aferų meistrai „nekaltai pradėti” sąjūdiečiai konservatoriai liberalai.
Baltarusija siūlo pirkti pigią Astravo AE, TATENA pripažintos saugiausia atomine elektros jėgaine pasaulyje, elektros energiją, tačiau tokia paprasta schema pakerta Lietuvos ostapų benderių liberalų/konservatorių planus prabangiai gyventi visos tautos sąskaita, lobti apiplėšiant savo tautiečius, todėl „reformatoriams” nusispjauti ant paprastų žmonių, eilinių rinkėjų interesų. O čia dar ir du viename – tūlam sąjūdiečiui konservatoriui/liberalui ne tik galima iš to gauti didelį asmeninį pelną, bet ir, šeimininko iš Vašingtono, Londono ar Briuselio, galima dar ir pakiaulinti kaimynui.
Ir tokia antiliaudinė, antivalstybinė konservatorių/liberalų vidaus ir užsienio politika tęsis tol, kol jie turės bent mažiausią galimybę piktnaudžiauti savo tarnybine padėtimi ir žmonių pasitikėjimu vien tik tam, kad gauti asmeninę naudą. Liberalo/konservatoriaus gyvenimo tikslas visuomeninį interesą, viešąjį gėrį paversti savo asmeninės sąskaitos banke skaičiaus. Ir tai nepagydoma.
Facebook komentarai
});}(jQuery));