116224612_781407189337665_3930566083888172390_n

116224612_781407189337665_3930566083888172390_n

Ėjimas žirgu.

Panašu, jog Skvernelis su Veryga atostogų išėjo kartu tam, kad nereikėtų asmeniškai priimti sprendimo dėl kaukių dėvėjimo, kuris, greičiausiai, buvo numatytas jau tada, kai buvo prognozuojama „antroji banga”.

Tačiau būsimieji kandidatai būsimuose rinkimuose puikiai suprato, kad privalomos kaukės gali padėti kryželį jų politinėje karjeroje, todėl, šachmatų terminais šnekant sugalvojo „ėjimą žirgu”:

Visus nepopuliarius sprendimus priims ne LVŽS nariai, o pašaliniai politikai, kurių politinė karjera mūsų aptariamiems gudruoliams nerūpi, kai tuo tarpu tikrieji sumanymo autoriai tuo metu ramiausiai atostogaus.

Ir iš atostogų grįš kai visi nepopuliarūs sprendimai bus priimti kitų, šiuo metu Elvino Jankevičiaus (nepartinio) ir Jaroslavo Narkevičiaus (Lenkų rinkimų akcija).

Tokios tokelės, mieli tautiečiai.

Tai, kad liepos 13 dieną A. Veryga kalbėjo, jog kaukės bus privalomai įvestos tada, kai sergamumas pasieks 15 užkrėtimų 100 000 gyventojų dviejų savaičių eigoje ribą, o įvedamos kai sergamumas siekia tik 5 – daug ką pasako.

Pirmiausia tai, kad A. Veryga neatsako už savo žodžius. Plevėsuoja liežuviu į visas puses – ir tai ne pašiepimas, o faktas – pakanka prisimint visiems jau matytą ir pagarsėjusį vaizdo įrašą, kur jis pasisakė apie kaukes. (jei kas nematė – duosiu nuorodą)

Ir palyginti su tuo, ką jis kalba dabar. Kad nepagalvotumėt, jog kažką išsigalvoju dėl skaičių ribos, po kurios turėjo būti įvestos privalomos kaukės, siūlau abejojantiems nukopijuoti į google paiešką tekstą tarp kabučių ir skaityti ką pasiūlys google:

„A. Veryga: kaukių dėvėjimas grįžtų viršijus 15”

O dabar, kadangi jie vėliau patyliukais suplanavo, kad įvesti privalomas kaukes reikia pasiekus 5 ribą, tai nutarė nusiimt atsakomybę už tai, išeidami atostogų. Kad, tipo, sprendimus priimtų kiti, o jie liktų „ne prie ko”.

Jie dar gerai prisimena visuomenės reakciją po A. Verygos prisipažinimų apie kaukių neveiksmingumą ir po to privalomą jų dėvėjimo įvedimą.

Tai štai tokie ėjimai žirgu, kuris šachmatuose „vaikšto” gudriais ėjimais – 2 langeliai tiesiai ir vienas įstrižai į bet kurią pusę. Be to juda kaip tiesiai taip ir į šonus ir atgal. Nepatyrę žaidėjai ne visada sugeba apskaičiuoti visus galimus šios figūros ėjimus.

Apsimesdami šachmatų didmeistriais šiandien tą bando sužaisti ir mūsų gudruoliai, bet jie panašūs iš tiesų tik į didįjį kombinatorių O. Benderį, surengusį šachmatų simultantą Vasiukuose ir pasekoje pralaimėjusį visas žaistas partijas.

(P.s. dėl Narkevičiaus – jo partijos nariai pasirodė gudresni ir atšaukė savo kandidatą iš kaukių „diegimo” akcijos. Vakar Skvernelį pavaduojantis finansų ministras Šapoka, nutraukė Narkevičiaus dalyvavimą šiame etape nepaaiškinęs jokių to priežasčių. Nieko nepasakė ir pats Narkevičius – tipo viskas puiku.)

Arvydas Daunys nuotrauka.
Facebook komentarai
});}(jQuery));