Einame visi kartu paleisti sau žarnų, arba pulsime Rusiją 2023 m.

madona

madona

Aurimas Drižius

Noriu ir aš prisidėti prie kalėdinių sveikinimų, ir ta proga dedu piešinį, kuris labai aktuali – Stalingrado Madona. Ją žūstantys vokiečiai Stalingrade nupiešė nebeturėdami jokios vilties išsigelbėti. 1943 m. Stalingrade žuvo šimtai tūkstančių vokiečių, kuriuos psichopatas adolfėlis įtikino, kad jie yra antžmogiai ir arijai, kuriems nušluoti pusiaužmones rusus juokų darbas. Atrodo, išsilavinusi tauta tuo patikėjo ir nusekė paskui psichopatą į pragarą. Žūstantys kareiviai Stalingrade, už tūkstančių kilometrų nuo namų, neturintys jokios vilties, staiga patikėjo Dievu ir Madona.

Tai karo tragizmas, kuris kartojasi ir šiandien, ir man baisu žiūrėti, kaip lietuviai tampa tokia pačia banda, kuri kaip vokiečiai keliauja į pragarą. Mus ruošia neva neišvengiamam karui su Rusija – akivaizdu, kad kai Zelenskio gauja Kijeve, kuri dabar jau mobilizuoja ir 60 metų senius ir meta juos į mūšį prieš rusus, artės prie kracho, Lietuva turės pagal dėdulės Baideno komandą pulti į ataką prieš rusus. Juk reikės gelbėti amerikonų investicijas – kas gražins jiems 100 mlrd. USD, sukištų į karą Ukrainoje, jeigu rusai laimės? Neabejoju, kad mūsų gitanas suras tūkstantį priežasčių, kodėl Lietuva turi pulti rusus. Visa bėda, kad gitanui pačiam nereikės landžioti po apkasus, jis jau seniai bus JAV. Tik noriu priminti lietuviams, kad jie žinotų – pradėjus karą, jo jau nebeatšauksi, ir mūms teks laidoti savo vaikus. Na, o jeigu prasidės branduolinis karas, kas visai tikėtina, nes rusams tai yra išgyvenimo karas, visai kaip WW2, tai gyvieji pavydės mirusiems.

Kuo tai baigsis mūsų valstybei, geriausiai pasižiūrėti į šią nuotrauką – Salingrado Madona. Primenu visiems Ukrainos gerbėjams, kas yra ta Ukraina, kurią jie garbina. Tai nelaiminga valstybė, kurią jėga užgrobė gauja psichopatų, kaip Zelenskis. Primenu, kad valdžią Kijeve jie užgrobė jėga, kaip bolševikai Rusijoje 2017 m. Zelenskio gaujos iedologija remiasi Stiopos Banderos ideologija – švari ir gryna valstybė be jokių rusų, žydų, vengrų ar pan. Ne veltui visur Ukrainoje kabo banderos pavekslai ir skulptūros. O Bandera tas psichas, kuris pats Lvovo teisme, kur buvo teisiamas už nužudymą, paskelbė, kad del jo iealų įgyvendinimo reikės nužudyti milijonuis žmonių, kad padaryti „tautą švarią”.

Todėl vos užgrobę valdžią Kijeve, šitie banderos ėmėsi įgyvendinti savo politiką. Odesoje 2004 m. gegužę buvo gyvi sudeginti apie 50 vietos gyventojų, kalbančių rusiškai. Atvažiavęs prezidentas Parašenko vietoj to, kad pažadėtų išaiškinti visus žudikus, pasakė, kad tai ir reikia – žudyti rusus. Rusai ėmė bruzdėti, o ukropai ėmė bumbarduoti savo miestus – Luhanską ir Donecką bombonešiais ir artilerija. Žinoma, kad rusai ėmė ginkluoti sukilėlius, ir nelaukdami žūdynių, jėga užgrobė Krymą, kuriame 90 proc. gyventojų rusai. Galiausiai viskas baigėsi Rusijos invazija į Ukrainą, kai Putinas suprato, kad visi Vakarų pažadai taikiai išspręsti šį konfliktą yra blefas, ir NATO per tą laiką ginkluoja Ukrainos armiją. Kas būtų, jeigu rusai nebūtų sukilę – geriausiai iliustruoja toks Mikolajevo meras Kimas – nesakykite jiems nieko, mes juos paskui pakarsime (apie savo kaimynus rusus). Neįtikėtika, kad tokią ideologiją palaiko ES ir US, kartu ir Lietuva. Kitais metas mus landsbergiai įvels į karą, ir pažiūrėkite į nuotrauką, kas mūsų laukia toliau

Facebook komentarai
});}(jQuery));