Eilinis Rūtos Janutienės melas

janutien 1024x819 1 1

janutien 1024x819 1 1

Rūta Janutienė parodė savo laidos siužetą, kurį jį pavadino “Eduardas Vaitkus : jei puls, nekariausime”. neva kandidatas į prezidentus E.Vaitkus siūlo, rusams užpuolus, nesiginti.

Pasižiūrėjau tą laidelę, tačiau nieko panašaus joje neišgirdau.

Janutienė : Jūs man pasakykite, nenueidamas į šoną, kaip jūs gintumėte Lietuvą. Efektyvus trumpas smūgis priešui karinės agresijos atveju. Po to aiškiniesi, kas tas priešas. jeigu priešas didelis. Jūs nedrįsote pasakyti, o kas toliau su Lietuva?

Vaitkus: “Jeigu priešas didelis, tai tokiu atveju reikia Lietuvos žmonių gyvybes apsaugoti. O ne išskersti visus, arba kaip jūs prieš tai sakėte, kad mes NATO nariai ir NATO mus gins, ir tokiu atveju vienas karo ir kraujo volas pereis per Lietuvą, o paskui kitas volas. Tai aš sakau – konflikto atveju reikia parodyti savo principus…tačiau to konflikto neturi būti.

P.s. laukiu nesulaukiu, kada tos Janutienės sugyventinis Audrius Butkevičius jos laidoje papasakos, kaip organizavo kruviną perversmą Ukrainoje ir kaip sukėlė pilietinį karą, kuriame žudo šimtai tūkstančių žmonių, kas galiausiai baigėsi Rusijos agresija

Facebook komentarai
});}(jQuery));