skip to Main Content

E. Pavlovas: Investavusi 3,2 mln. eurų „Eurolines“ ketina pervežti 15 proc. daugiau keleivių

Į naujų autobusų parką, keleivių aptarnavimo kokybės standartizavimą 3,2 mln. eurų investavę „Eurolines“ organizacijai priklausantys Lietuvos vežėjai šiemet ketina aptarnauti apie 15 proc. daugiau keleivių nei 2014 m. – apie 200 tūkst.

 

„Eurolines“ Lietuvoje vadovas Edmundas Pavlovas teigia, kad pardavimus skatina populiariausios kryptys, tačiau pardavimus skatina ir renginiai, pavyzdžiui, liepos paskutinę savaitę  „Eurolines“ pardavimai į Latviją siekė 10 tūkst. eurų, tai 50 proc. daugiau nei tuo pačiu laiku prieš metus. Augimą lėmė artėjantis Europos vyrų krepšinio čempionatas Rygoje.

 

„Pardavimai itin šoktelėjo artėjant krepšinio čempionatui – vienu pirkimu įsigyjama po 3-4 bilietus. Tikėtina, kad į varžybas keliauja draugų kompanijos, kolegos – autobusą jie renkasi kaip alternatyvą automobiliui, nes nereikia vairuoti, galima laisvai bendrauti“, – sakė „Eurolines“ Lietuvoje vadovas.

 

Papildomų maršrutų Vilnius-Ryga kryptimi kol kas neplanuojama, tačiau artėjant čempionatui dėl to gali būti svarstoma.

 

„Svarstėme galimybę į tvarkaraštį įtraukti papildomų maršrutų iš Vilniaus į Rygą, tačiau kol kas planų atsisakėme. Matysime, jei keliautojų srautas dar labiau intensyvės, reikės šį klausimą spręsti“, – kalbėjo E. Pavlovas.

 

Vasarą populiariausi maršrutai į Berlyną ir Varšuvą. Per birželio-liepos mėnesius tarp Lietuvos ir šių šalių autobusais keliavo apie 4 tūkst. keleivių.

 

„Vokietija ir Lenkija itin patrauklios šeimoms ir studentams. Vokietijoje šeimos laiką leidžia „Tropikų salose“, Heidės parke, zoologijos sode. Studentus ši šalis traukia dėl naktinio gyvenimo – savaitgaliais Berlyne vyksta nedideli muzikos festivaliai. Į Lenkiją tiek šeimos, tiek studentai keliauja dėl poilsio gamtoje, ypač kalnuose”, – teigė E. Pavlovas.

 

Rudenį prognozuojamas pardavimų augimas keliaujant po Baltijos šalis ir Baltarusiją.

 

„Kryptis į Lenkiją, Estiją ir Baltarusiją renkasi verslininkai, kadangi šiais maršrutais keliauti galima kelis kartus per dieną. Pasibaigus vasaros atostogoms šiomis kryptimis bus keliaujama intensyviau“, – prognozavo E. Pavlovas.

 

2014 metais „Eurolines“ atstovybės Lietuvoje apyvarta siekė 1,4 mln. eurų. „Eurolines“ autobusais per metus keliauja apie 170 tūkst. keleivių. Daugiausia po Baltijos šalis ir Baltarusiją. 

 

 

 

Apie „Eurolines“

 

„Eurolines“ – tarptautinė organizacija, jungianti virš 30 keleivinio autobusų transporto bendrovių 26 Europos šalyse. Organizacijai priklausančios bendrovės yra visiškai nepriklausomi vežėjai. Šiuo metu Lietuvoje yra 20 autobusų, pažymėtų „Eurolines“ ženklu, kurie keleivius veža į Rygą, Taliną, Varšuvą, Vieną, Romą, Berlyną, Štutgartą ir Kelną. 2014 metais „Eurolines“ atstovybės Lietuvoje apyvarta siekė 1,4 mln. eurų. „Eurolines“ autobusais per metus keliauja apie 170 tūkst. keleivių. Daugiausia po Baltijos šalis ir Baltarusiją.

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));