Džaivild Apanavičienė: „Tikiu, kad pragaran nugarmės tik Vyriausybė ir jos ištikimiausieji, o ne tauta”

ciucela

ciucela

Tarsi Vyriausybė būtų sudariusi sandorį su velniu ir Lietuvėlę bogintų į pragarą gerų norų akmenimis grįstu keliu. „Geriausia kas galėjo nutikti“ daro visa kas geriausia, kad kelionės tikslas būtų pasiektas jau šį rudenį. Tai, kad kelionės tikslas labai aiškiai pasimatė tik dabar, nereiškia, kad pastangos nebuvo dedamos anksčiau.
Pamenate Covid isterijos pradžią? Visi buvo kviečiami skiepytis, kad neužsikrėstų ir neužkrėstų kitų. Kelias pragaran buvo grindžiamas „saugok save ir kitus“ akmenėliais. Kai skiepytieji pradėjo masiškai sirgti ir platinti virusą dar efektyviau nei neskiepytieji, kvietimas peraugo į raginimą skiepytis, kad būtų išvengta sunkios ligos formos. Toliau kelelis tiesiamas „saugok tuščias ligonines nuo perkrovimo“ rieduliais. Kai paaiškėjo, kad skiepytieji taip pat serga sunkia forma ir miršta, raginimai virto grasinimais, šantažu ir prievarta. Vienintelis likęs argumentas skiepų naudai ir akmuo kelio pragaran grindiniui – „vakcinos nemokamos“.
Dabar jau pasimatė kur link atvedė gerais norais grįstas kelias – link individualaus ir visuotinio imuniteto nualinimo, sveikatos sužalojimų, perteklinių mirčių. Ir kai jau atrodė, kad jokiais melais neįmanoma užmaskuoti apgaulės apie skiepų naudą, pademonstruojamas neįtikėtinas išradingumas – dėl perteklinių mirčių, kurios prasidėjo po skiepijimo vajaus, apkaltinta „PER VANGI VAKCINACIJA“. Tai klimato kaita išteisinta? Ne, taip pat kalta. Tikimasi, kad taktika „kuo įžūlesnis melas, tuo daugiau Žmonių juo patikės“ suveiks ir šį kartą. Pačiam įžūliausiam melui žalią šviesą uždega Žmoniškumas, kuris sako, kad ŠITAIP tai jau tikrai niekas nemeluotų. Tokiu principu kuriama šlykšti propaganda, kuri kaip pamatai laiko tai, kas savaime laikytis negali ir neturi. Pastaruoju metu ant propagandos pamatų statoma daug kas: Ukrainos palaikymas, skiepų nauda, Vyriausybės kompetentingumas valdyti šalį…
Taigi, jau ne akmenėliais, o luitais „kalta per vangi vakcinacija“ klojamas kelias pragariškam rudens skiepijimui. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) teigia, kad reikia siekti 100 % vyresnio amžiaus žmonių ir sveikatos priežiūros darbuotojų suskiepijimo. Europos Komisija (EK) nurodo, kad vienas iš prioritetinių tikslų turi būti susekti, surasti ir paskiepyti dar nei karto neskiepytus. Tiek PSO, tiek EK tvirtina, kad reikia kovoti su nepalankia vakcinoms informacija. Pranešama, kad atėjo metas neklausti dozės vardo, sudėties, šalutinių poveikių bei numerio ir skiepytis kasmet dozių neskaičiuojant. Taigi, nesirūpink, nieko neklausinėk, nesigilink, neskaičiuok kelinta tai dozė. Tavimi pasirūpins Tavo Vyriausybė. Tu tik eik Tau tiesiamu keliu, kuris cementuojamas „Tikėk Mokslu“ skiediniu, gaminamu iš proto kastratų pilkosios masės.
Lietuvos sveikatos apsaugos ministras ir vyriausiasis šalies pranašas A. Dulkys pranašavo, kad rudenį sergamumas koronavirusine infekcija išaugs. Jam antrino Astrodudis ir Eksčipolinskas. Tačiau virusas nepaisė pranašysčių ir atvyko anksčiau. O kaip neatvyks, kai turimų vakcinų galiojimo laikas, net ir A. Dulkio įsakymu pratęstas, baiginėjasi? Rudenį į Lietuvą bus pristatyta dar vakcinų. Rūpestinga Lietuvos Vyriausybė rudeniui ruošia ne tik vakcinas, bet ir pinigus – prievartos priemonių paketui atidėta virš 400 mln. € su galimybe dar pasiskolinti. Vyriausybė net įstatyminę bazę koreguoja taip, kad rudenį paverstų Lietuvą pragaru, kurio pirmame rate Žmonės žalojami mRNR vakcinomis, o nepasiduodantys sekančiuose kankinami taip, kad veržtųsi į pirmąjį savanoriškai skiepytis.
Didelė dalis boginamųjų pragaran suka iš to kelio šalin ir sprunka. Vyriausybė desperatiškai bando sulaikyti bėgančiuosius ir žūt būt suskiepyti – kėsinasi apriboti asmens judėjimo laisvę, ūkinės veiklos laisvę, privataus gyvenimo neliečiamumą bei taikyti laikiną gyventojų evakuaciją iš karantino teritorijos. Kur norima evakuoti gyventojus? Ar ne tik į pragaro stovyklas, iš kurių kelias vienas – „savanoriškas“ skiepas? O kaip atrodys privataus gyvenimo neliečiamumo panaikinimas? Grįžti namo, o ten seselė: „Šitie du berniukai-gorilos Jus palaikys, o aš paskiepysiu“? O gal: „Jūsų namuose nuo šiol bus kameros“? Traktuoti privataus gyvenimo neliečiamumo panaikinimą galima taip įvairiai, kad tai reiškia, jog Žmogus paverčiamas visiškai beteisiu ir belaisviu.
Vyriausybė, gerumo kaip skiepai, darbuojasi ir kitais frontais. Kaip skiepai imunitetą, taip ji žlugdo viską ką tik gali žlugdyti – mediciną, švietimą, moralę, šalies įvaizdį, ekonomiką… Kursto ne tik karą, bet ir tarpusavio neapykantą – kiršina piliečius, skirstydama į Vaksesrius ir Antivakserius, Vatnikus ir Antivatnikus, Valstybininkus ir Antivalstybininkus… Kuo daugiau skirstymo kategorijų, tuo mažiau vienybės – vis mažesnės bendraminčių grupuotės gali susiformuoti, nes vis daugiau dingsčių pjautis tarpusavyje. Kai piliečiai pjaunasi, nepjauna Vyriausybės; nei už Konstitucijos išniekinimą, nei už šalies nualinimą, nei už Žmonių nuskurdinimą… Skaldyk ir valdyk. Pjudyk ir valdyk.
Infliacija birželio mėnesį perkopė 20 % ribą. Taigi, kaip Ukraina prarado daugiau nei penktadalį teritorijos, taip Lietuvos Žmonės prarado daugiau nei penktadalį savo santaupų. Štai ką reiškė posakis „Mes – Ukraina”. Žmonės skurdėja, o kainos auga. Nuo liepos 1 d. elektra pabrangsta 45 %, o dujos – 40 %. Čia tik „geriausia kas galėjo nutikti“ dėka tiek „mažai” pabrango, nes augančioms elektros ir dujų kainoms kompensuoti numatyta 570 mln. €. Kompensuoti dujų ir elektros kainas numatyta pusę metų. Be mielaširdingos kompensacijos kainos išauga kur kas daugiau: elektros – 200 %, dujų – 300 %. Kiek augs maisto kainos, baisu net įsivaizduoti, žinant, kad šiais metais grūdų supirkimo kainos peršoko 50 % lyginant su pernai ir kyla, Ukrainos grūdų eksportas sutrikdytas, nemažai pasėlių sunaikino gaisrai. Kaip nuostabu, kad Rusija planuoja didinti grūdų eksportą – tai gali būti tikras gelbėjimosi ratas Pasauliui. Oi, jis bus pasiūlytas tik draugiškoms Rusijos Federacijai šalims. Tuo tarpu Lietuvos Vyriausybė kūrena beprotišką rusofobijos laužą, mesdama į jį ne tik vandališkai išplėštus rusų karių paminklus, pildama neapykantą kaip žibalą, bet ir svaidydama ten rusų autorių literatūrą, muzikos, dailės kūrinius…
Nenuostabu, kad esant tokiam valdymui, artėja krizė, ekonomikos žlugimas, bedarbystė… Nualinta, nuskurdinta, išniekinta Lietuvėlė jau pragaro prieangyje. Čia net tikintys Mokslu, Vyriausybe, žiniasklaida ir skiepais pradėjo jausti, kad užpakalis svyla, o ne maloniai šyla. Kaupiasi nepasitenkinimo debesys, kurie gali prapliupti pasipriešinimo liūtimis. Tačiau Lietuvos Vyriausybės rūpintojėliai rūpinasi ne tik Žmonių sveikata, bet ir savo saugumu – perkamos ne tik vakcinos, bet ir streikų malšinimo įranga. Ne tik priiminėjami nepriimtini įstatymai Visuomenės kontrolei stiprinti, kuriais naikinami demokratijos likučiai, bet ir patyliukais įregistruota Šaulių sąjungos, Karo tarnybos ir Vidaus tarnybos statuto įstatymų pakeitimai. Lietuvos šaulių sąjunga iš karinės, savanoriškos piliečių struktūros, skirtos ginti valstybei karo atveju, reorganizuojama į skirtą piliečių pasipriešinimui slopinti karinėmis, letaliomis priemonėmis. Šaulių sąjunga tampa tiesiogiai pavaldi premjerei I.Šimonytei ir nepriklausoma nei nuo Krašto apsaugos ministerijos, nei nuo Prezidento. Šiai asmeninei Ingridos gvardijai suteikti papildomi įgaliojimai – policijos vadovaujami šauliai gali naudoti prievartą, specialiąsias priemones ir šaunamuosius ginklus prieš piliečius, jiems galima įeiti į gyvenamąsias patalpas ne tik sulaikant nusikaltėlį, bet ir „nusikalstamą veiką GALIMAI PADARIUSĮ ASMENĮ”, t.y. įsilaužti pas bet ką, kas pasirodys įtartinas ar šiaip nepatiks valdžiai.
Nepaisant visko, tikiu, kad pragaran nugarmės tik Vyriausybė ir jos ištikimiausieji. Visi kiti turi ne atkišti pečius eilinei vakcinai, o juos suremti, nes mažutės Lietuvėlės Žmonių, kaip ir viso Pasaulio Žmonių, jėga – vienybėje. Tik vieningų mūsų nesugrūs į pragaro stovyklas, masiškai nevakcinuos kaip gyvulių bandos. Tik iš vieningų mūsų neatims laisvės ir Žmogaus teisių.
Facebook komentarai
});}(jQuery));