Dvaro medikas (kas nežino, Kasiulevičius yra Grybauskaitės ir Skvernelio asmeninis gydytojas) sukėlė „elito” paniką : „mes mirsime?”

 

Audrius Bačiulis

Dvaro medikas (kas nežino, Kasiulevičius yra Grybauskaitės ir Skvernelio asmeninis gydytojas) skėlė iš peties. Tik kažkodėl nepaaiškino:

a) Kam reikia kariškio? Organizuoti miestų blokavimą karantinui ir jo priežiūrą bei pažeidėjų gaudymą? Tai policija tame turi nepalyginamai daugiau patirties, pas ja ir gatavi planai tokiems atvejams parengti yra.

Tad esamas (ar neseniai buvęs 😉 ) Policijos Generalinis komisaras tinka daug geriau už generolą.

b) Kam reikia karo mediko su Afganistano ar Ukrainos patirtimi? Organizuoti sužeistųjų rūšiavimą pagal tris kategorijas ir jų gabenimą į ligoninės? Iš kur tas poreikis, jei COVID-19 apkrėstieji gatvėse su nutrauktomis galūnėmis nesivolioja?

O štai masinės intensyvios terapijos ir slaugos patirties mūsų karo medikai neturi, nebuvo tokio poreikio.

c) Jei jau kariškiui medikui į pagalbą reikia epidemiologo, kuris aiškintų, ką reikia daryti ir kaip vystysis epidemija, tai gal iš karto tokį statom? Kuo profesorius Čaplinskas (kurio profesiniais įrašais pats Kasiulevičius, esantis bendrosios praktikos gydytoju) nuolat dalijasi, netinka? Manot, nesugebės vadovauti? Kiek jį žinau, kuo puikiausiai.

Kuriems galams tarpinė grandis ir tikimybė, kad kariškis nepaklausys profesionalo.

 

Redakcijos komentaras:

Paaiškėjus, kad Kasiulevičiaus kolega Santarų ligoninėje gydomas nuo koronaviruso, premjeras Saulius Skvernelis iš karto be eilės patikrintas dėl koronaviruso (nes matyt ne kartą matėsi su Kasiulevičiumi). Rezultatas neigiamas (bent jau kol kas).

Dar baisiau, ka visa Sveikatos apsaugos sistema mums šlykščiai meluoja, sakydama, kad naktį nuo koornos mirusi moteris buvo paleista iš ligoninės, nes niekuo nesiskundė.

 

Šiandien mirusios moters anūkė papasakojo, kad : 

„Į ligoninę paguldytai močiutei medikai nustatė plaučių uždegimą, gydė antibiotikais, bet vėliau nepasistvirtino ir daugiau niekas jokios priežasties neieškojo. Į namus ji buvo išleista labai prastos būklės, ištisai kosėjo, pati nebegalėjo vaikščioti, tai patvirtino ją parvežusi giminaitė, kuri dar labiau pablogėjus močiutės sveikatai tą pačią naktį iškvietė medikus. Moteris sako, kad paskutiniai moterį matę giminaičiai patys dabar nežinioje. O ir medikai, kurie atvyko paimti mirusios močiutės, nedėvėjo jokių apsauginių kaukių. Artimieji negali atsistebėti gydytojų aplaidumu ir neatsakingumu, kuomet Ukmergės ligoninėje patvirtintas užkratas, o ligonis su tokia patalogine liga išleistas namo sunkios būklės ir neatlikus COVID-19 tyrimo. Giminaitei, kuri buvo šalia iki paskutinės minutės prie koronavirusu užsikrėtusios močiutės tyrimo niekas nedaro kol nėra simptomų.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/del-koronoviruso-mociutes-netekusi-anuke-ji-nebuvo-is-tu-kurios-guli-ant-patalo.d?id=83840961

Facebook komentarai
});}(jQuery));