„Drąsos kelias” naikinamas fiziškai, nes atėmė rinkėjus iš papunio

Kristina Sulikienė

Pamenate tokį vaizdo įrašą, kur Laima Lavastė, kalbėdama apie Laimutę Stankūnaitę, pasako, jog ji išvyko iš Lietuvos, palikusi dukters kapą.

„Violetinių“ tarpe kilo sąmyšis. Vaizdo įrašo dalis tarsi ir buvo paneigta.

Vėliau buvo serialo tąsa. Prie Prezidentūros išniro vienišas kovotojas Andrius Lobovas, ir per ruporą šūkavo, jog jam kriminalistai sakė, kad jiems kažkas sakė, kad Deimantė nužudyta.

Šitą legendą įdėjo ir į „Laisvą laikraštį“.

Tęsdami savo nusikalstamą sumanymą, sistemos provokatoriai atsiuntė pas Joną Varkalą garsią disidentę, kuri nuvežusi į mišką, parodė suartą plotą, ir pasakė „čia yra ji palaidota, jūs turite išsikasti“.

Susijaudinęs J.Varkala bandė kažką pasižymėti užrašų knygelėje, bent koordinates.

Sutartą dieną su garsiąja disidente turėjo važiuoti „išsikasti“.

Audronė Skučienė, sužinojusi apie šios galimai su KGB bendradarbiavusios garsenybės veiksmus (o kad bendradarbiavo, sakė net Garliavoje, savo ausimis girdėjau, kad „aš juos broliukais vadinu. Jau kai reikėdavo ten eiti…nueidavau; savo broliui sakiau – kodėl tu su jais gražiuoju neini kaip aš? Būtų visai kitaip, nepersekiotų…“ Man tuomet vos akys ant kaktos neiššoko – bet buvau tą girdėjusi iš tėvo. Tik netikėjau.) Jonui Varkalai nurodė nesileisti į nesąmones, o užrašų knygelę su miško pavadinimu – sunaikinti.

Atkasus „Deimantės kapą“, būtų išniręs koks vieno iš paslaptingai nužudytųjų surdutas, o už kampo, pranešus garsiajai disidentei, jau būtų laukęs policijos ekipažas.

„Va kaip mums buvo suorganizuota iki gyvos galvos“,- mano  Audronė Skučienė.

Priminsiu, jog Marijai Milinienei atpažinus Gediminą Aiduką iš nugaros iš iš jo autobusėlio, dar 2011 11 02 bandyta jį pasodinti iki gyvos galvos už Milinio Vaido nužudymą. Paskui paaiškėjo, jog Miliniai turi kaimyną su žaliu autobusu, o G. Aidukas niekada Milinio nesekė. Tuomet „prikabino“ Ūsą ir Kraujutaitienę. Abudu mirę. Tiesa, jau jis jų nežudė, tik sekė, ir kažkur „prakalinėjo“ gautą vertingą informaciją. Kokią – kriminalistai nesivargino nustatyti. Nors save viešai spaudoje vadina „elitiniu policijos padaliniu“. Gal kad elitiškai sudarko bylas, ir sukelia teisėjams galvos skausmą? G. Aiduką persekiojo vėliau patys teisiamųjų suolą 5 metus trynę policininkai…

Tai, kad V. Milinis susijęs kažkokiu būdu su Garliava, sugalvojo Vitalijus Keršis, ir paskleidė šią „žinią“ per „Laisvą laikraštį“. („Karštas komentaras“ to kliedesio nepriėmė – buvo atsiuntę ir į tą redakciją. Giedrė Gorienė paskaitė, ir pasakė, jog čia provokacija. Aurimas Drižius atmestinai pasižiūrėjęs ir įdėjo.)Pirma V. Keršis byloje net nefigūravo kaip įtariamasis. Dabar į teismus atvyksta su apsauga. Laisvalaikiu kariauja Ukrainoje, privataus bataliono sudėtyje.

Jeigu jį ir pasodintų, tai Ukrainos valdžia išsimaldautų jo, kaip išsimaldavo savo Nadiušką. Tatjana ir Juozas, „mirę“, kaip „palaikė Klonio mergaitę“ (patvory), vėliau – Maidane – pritartų, ir padėtų. Juozas Valiušaitis viename mitinge Vytauto Landsbergio „papkę“ kilnojo – gal ir „patriarchas“ užtartų.

Juk visi šitie keršiai, disidentės ir egzotiniai pranašai taip sunkiai dirbo ir tebedirba, kad tik Papunio partija nebūtų „nubalsuota“.

Juk susikūrusi „patvorio partija“ nunešė dalį „jų“ balsų. Konservatoriai galvoja, jog jie valdo Lietuvą ir jiems viskas priklauso – net Seimas yra „jų“. Net pas disidentą Petrą Gražulį, kunigo brolį, davus komandą „fas“, ir jam nepanaikinus neliečiamybės, galima daryti kratas (matyt, jis labai nekentė KGB, kuris tebevaldo Lietuvą. Būtų mylėjęs kaip aukščiau minėta disidentė – nieko jam nebūtų. Organizuotų „kapo“ provokacijas, ir gyventų ramiai.). – Nors Konstitucija ir Seimo statutas to neleidžia.

Nesvarbu, kad Gražulis niekada nepalaikė Klonio judėjimo, išsisukdavo kiekviena proga. 2010 m. gegužės 14 d. jis „keitėsi padangas“, nors buvo jau vasara…Bet daryti kratų nepanaikinus Seimo nario neliečiamybės, pas Seimo narius – negalima. Tai yra Šiaurės Korėja, o ne Europos Sąjungos valstybė, kuri leidžia tyrėjams įeiti į Seimo nario gyvenamąsias patalpas be Seimo leidimo,ir paties Seimo nario sutikimo. STT naudojasi  tuo, jog Konstitucijoje nėra apibrėžta, kur tas Seimo narys neliečiamas – tačiau Neliečiamybės samprata yra bendra, ir „dundukai“ galėtų tuomet pasiskaityi teisės doktrinoje. Tiesa, Minsko aukštojoje mokykloje nemokė, kaip pamiršau. Neliečiamybė apima net automobilį, ir Seimo nario šeimos  narius, bei visus šios šeimos būstus. Tačiau STT vykdo pavojingą precedentą, ir demonstruoja nebaudžiamumą. Tokią instituciją, kuri nepaiso teisės, būtina bus išformuoti, prijungti prie policijos. Neringos Venckienės, teisėjos neliečiamumo, irgi nepaisė, daužė teisėją, kuri vykdė teisingumą. Po to persekiojo su 39 bylomis Seimo narę. Amerika jos ir neišduoda, nes mato, kokia valstybėlė, kokia šlykšti nykštukinė išsigimusi diktatorinė Šiaurės Korėja esame. Užsienio spaudoje Lietuva ir vadinama „Europos Sąjungos Šiaurės Korėja“. Vien kratos pas neliečiamus asmenis, ir dar pavagiant jų uždirbtus pinigus, ką reiškia. 

Lietuvoje įsigalėjusi diktatūra, o visus, kas su ja nesutinka, yra būdai, kaip padaryti „iki gyvos galvos“.

Kartais viskas prasideda nuo nekalto sakinio „paliko dukters kapą…“ ir prasideda…Gerai, kad Audronė Skučienė, protinga moteris, ir neužkibo ant konservatorių, padėjusių dangstyti pedofilų klaną, kabliuko.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));