„Drąsos kelias” : Ar ne gėda pons Nausėda?

„Drąsos kelias” politinė partija

Dėmesio!!!
Visi, kurie palaiko Neringą ir kurie nori jai padėti turi kuo plačiau išplatinti šį tekstą, kad nesamoningi žmonės (kurių dalis tokių yra) pagaliau atsimerktų.
Tik taip mes galime jai padėti.

„Neteisinėje, nedemokratinėje valstybėje, kur atimta objektyvi teisė gintis pašalinant galimybę turėti objektyvius įrodymus nusukant kameras, yra neįmanoma pasiekti teisingo sprendimo. Nusikaltėliai teis teisiąją. N.Venckienė kalta daroma dėl to kad gynė savo dukterėčią nuo jos, kaip pagrindinės liudytojos, sunaikinimo. Bet koks teisingas N.Venckienės teismas turi prasidėti nuo Deimantės atvesdinimo į teismą ir apklausus gyvai. Tai nebuvo padaryta ir sprendžiant pedofilijos bylą.

Pašaliniais stebėtojais tapo Seimo nariai, R.Karbauskis, JE Prezidentas Konstitucijos garantas Gitanas Nausėda. Ar ne gėda pons Nausėda?Teisėsaugos ir teisėtvarkos būklė Lietuvoje yra pirmaeilis Lietuvos politikų reikalas. Be teisingumo nėra Valstybės, tik plėšikų gauja. Būtent Ramūnas Karbauskis priėmė buvusį geneoralinį policijos komisarą Saulių Skvernelį į savo sąrašą ir pastatė jį pirmuoju sąraše. Taip vieną iš 2012-05-17 Deimantės banditiško pagrobimo organizatorių Saulių Skvernelį įtraukė į politiką ir net padarė LR Ministru pirmininku. O dabar matome, kad ir 2012-05-17 Deimantės banditiško pagrobimo instruktorių Renatą Požėlą padarė ir LR generaliniu policijos komisaru. Taigi visiškai aiškiai matoma Valstybės ir politikų pozicija. Atsitiktinumu to pavadinti negalima. Valdžia keršys N.Venckienei.”

Facebook komentarai
});}(jQuery));