map

map

Galutinių rezultatų nesulauksime labai ilgai, bet greičiausiai Donaldas Trumpas bus perrinktas, nes laimės 2/3, o gal ir visas tris valstijas „Rūdžių juostoje“ – Viskonsiną, Mičiganą ir/ar Pensilvaniją. Kiek keista, bet jam net nereikia laimėti jų visų. Ten dar labai daug nesuskaičiuotų balsų ir spręsti tarsi ir anksti.
Bet jeigu tendencijos ką nors reiškia, o dažniausiai reiškia, tendencijos Bidenui ten labai prastos. Žiūrint apygardų lygmeniu, daugelyje vietų, kur rezultatai jau atėjo, jie daug geresni Trumpui ir blogesni Bidenui, nei tikėtasi. Ten, kur Bidenas laimi, laimi per mažai. Tokios yra, pavyzdžiui, Oakland ir Wayne apygardos Mičigano valstijoje. Tos pačios tendencijos Viskonsine ir Pensilvanijoje, kur turbūt savaitę bus skaičiuojami Bidenui palankūs Filadelfijos balsai.
Ar Bidenas dar gali laimėti? Gali, jeigu ten, kur balsai nesusiskaičiuoti, tendencijos bus visiškai kitokios nei ten, kur suskaičiuoti kitose TŲ PAČIŲ VALSTIJŲ vietose. Todėl tai labai mažai tikėtina. Todėl Trumpas beveik garantuotai prezidentas.
P.S. Jeigu tai, ką parašiau apie šiaurines valstijas, pasitvirtina, Arizonos praradimas Trumpui nebūtų svarbus.
https://www.youtube.com/watch?v=qhfFgKlDM8E
Facebook komentarai
});}(jQuery));