Didžiausiam mažiausio rajono komisarui

Didžiausiam mažiausio rajono  komisarui 

nukentėjęs JJ

Paklausimas tema

Policijos  darbas 2016

Vien šiais metais įvyko keliolika chuliganizmo ir vagysčių atvejų mano atžvilgiu.

Iš žiemos prasidėjo kuro vagystės įsiplėšiant į traktorius. Buvo vagiamas kuras, gadinama technika. Vienas atvejis iš K700 A traktoriaus nulaužiant kuro sistemos vamzdį išleista per šimtą litrų dyzelio. Kitas atvejis iš traktoriaus T40M išleista apie litrų dyzelio ir pavogtas akumuliatorius. Akumuliatorius pavogtas ir iš Reno transporterio-krano. Trečią kartą apiplėštas traktorius T150K.Iš jo per du kartus išleistas visas kuras apie 80 l.

Vagysčių iniciatorius ir jo palydovas yra gerai žinomi ir proteguojami policijos sistemoje.

Po mano vagysčių ir iki to  jie vykdo automobilių ir kitų transporto priemonių grobimus ,kelio remonto prietaisų gadinimą. Šis veikėjas per apklausą, galimai policininkų jau pamokintas –pasakė kad jis neva dirbęs pas mane.

Tai jei kaip darbą skaityti vagystes, tai jis pavogė Reno automobilio radiją, išdaužė langus VW Golf automobiliui, bei daug sugadino transporto priemonių stovinčių mano kieme dar ankstesniais metais-ką policija fiksavo, bet tik tai. Įtariu, kad jis vienas įtariamųjų ir kitose vagystėse.

Tačiau policija jį saugo…nuo atsakomybės. Yra ir daugiau rajone saugomų asmenų: dvidešimt metų saugojo Dubovskių, Marozų, Šerstabojevų vagystes. Dabar saugo juos pakeitusius.

Suvieko seniūnijoje į stovinčius laukuose traktorius per sezoną įsilaužta keturi kartai. Vogtas kuras ,įranga, gadinta technika.

Be to buvo keli įsilaužimai į namą.  Ir čia nusikaltėliai žinomi, bet pareiškimu (nors 2016 m. tik viena kartą skambinta) nesikreipta į vietinę policiją, kad nesugadintų individualaus nukentėjusio tyrimo. Pateikti įkalčiai, bet atsakymų nėra.

Per didelį policijos aplaidumą-nei vienas tų veiksmų nebuvo atskleistas, nors informacijos buvo daug. O niekas nepanoro ir šį kartą prisipažinti…Tokie policijos darbo rezultatai-tik nuliniai.

Nors buvo daug įkalčių. Šioje seniūnijoje taip pat yra policijos globotinių ,kurie sėkmingai siaučia ir toliau…

Kyla noras paklausti ar visuomenės  ramybės drumstėjai turi būti saugomi įstatymo, ir turi išvengti atsakomybės.?

Kas trukdo daryti atvirkščiai? Nei daro policija.

J.J.

   

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));