Dezinfekcinio skysčio kaina „Aibėje” išaugo iki 50 eurų

Kol Vyriausybė delsia, kol Vartotojų teisių apsaugos tarnyba, kuriai pavesta tiktinti kainų pagrįstumą, miega, gamintojai ir prekybos tinklai žvėriškai pelnosi iš dezinfekcinio skysčio.
Apie D. Grybauskaitės stiliaus paskirtųjų Konkurencijos tarybos vadovus ir narius, kurie turėtų prižiūrėti, kad nebūtų kartelinių susitarimų tarp gamintojų ir pardavėjų, iš viso tyliu – turbūt tebesilsisi Balyje ar Maldyvuose už tų pačių dovanas.
Vilniaus degtinės direktorius teigia, kad kažkoks to skysčio komponentas pabrango net keliolika kartų. Bet nesako koks. Įdomu, kuris iš trijų, etilo alkoholis, glicerolis ar vandenilio peroksidas?
Prekybos tinklas Aibė tai iš vis be žodžių – 100 proc. antkainį užsidėjo!!! – https://m.delfi.lt/verslas/mano-eurai/article.php?id=83879123 – Kaina auga: už dezinfekcinį skystį prašo ir pusšimčio eurų Raminta Rakauskė www.DELFI.lt
2020 m. kovo 25 d. 20:08
Pirmas mano bandymas kreiptis į šias istaigas nepavyko, matyt teks rašyti kasdien štai tokius raštus, kokį išsiunčiau prieš 3 dienas, rašyti:

DĖL VILNIAUS DEGTINĖS VIEŠO IR SKAUDAUS NUBAUDIMO UŽ NEPAGRĮSTAI IŠPŪSTAS DEZINFEKCINIO SKYSČIO KAINAS
Lietuvos Respublikos Vyriausybei
Vartotojų teisių apsaugos tarnybai
2020 03 19 d. Nr. SN-S-0319/2020
Prieš kelias dienas, 2020 03 16 d. AB ‘Vilniaus degtinės’ firminėje parduotuvėje Panerių g. 47, Vilniuje pirkau dezinfekcinį skystį – jis tada kainavo 4 eurus už litrą.
Šiandien, t.y. 2020 03 19 d. pirkau papildomą tokio skysčio kiekį. Tačiau 1 litras jau kainavo ketvirtadaliu, t. y. vienu euru brangiau – 5 eurus už litrą.
Kas pasikeitė per kelias dienas? Spirito žaliava pabrango? Gamybos kaštai? Energijos sąnaudos? Darbuotojams algas 25 proc. pakėlė? Juk ne.
Visi suprantame, kad niekas kol kas ketvirčiu nepabrango, o tiesiog gamintojas ir jo pardavėjas (greičiausiai čia tas pats akcininkas) piktybiškai naudojasi žmonių nelaime.
Todėl prašau nedelsiant VIEŠAI ir SMARKIAI nubausti Vilniaus degtinės SAVININKUS (o ne iešmininkus – samdomą direktorių, ar pardavimų vadybininką) už tokį nepagrįstą kainų kėlimą – kad kitiems gamintojams ir pardavėjams tai būtų pamoka.
Ir dar – kaip gali tokio paprasto dezinfekcinio skysčio kaina artėti prie degtinės kainos
prašau atlikti šio produkto savikainos analizę ir palikus 5 proc. pelną įpareigoti sumažinti šio skysčio kainą parduotuvėse ir patikrinti, ar pagrįstus antkainius užsideda kiti šio skysčio pardavėjai.
Tuo pačiu prašau pradėti sekti ir kitų svarbių prekių gamybos ir pardavimo kainas, nes piktnaudžiauja ir kiti gamintojai bei pardavėjai.
Atsakymą prašau siųsti el.paštu.
Seimo narys Naglis Puteikis

Facebook komentarai
});}(jQuery));