Delfi.lt svariai prisidėjo prie lietuvių žudymo per vadinamą “covid-19” pandemiją

delfi 1 1024x640 1 1

delfi 1 1024x640 1 1

Tai neįtikėtina, tačiau Ramūnas Karbauskis nutarė “valstiečių” kandidatu į prezidentus paskelbti tokį psichiatrą Aurelijų Verygą, paklusnų “globalistų ir švabininkų” tarną.

Kuo išgarsėjo A.Veryga, ne tik savo kasdieniniais monologais per LRT, tačiau ir tuo, kad uždraudė Lietuvos gyventojams pardavinėti tokį vaistą ivermectiną, kuris per covid-19 pandemiją išgelbėjo tūkstančius žmonių visame pasaulyje.

 

verygos 1
Delfi.lt svariai prisidėjo prie lietuvių žudymo per vadinamą “covid-19” pandemiją 5

Dar juokingiau, kad delfi.lt “faktų tikrintojai” jau buvo paskelbę straipsnį apie tai, kad ivermectinas neva nenaudingas gydantis nuo covid-19:

https://www.delfi.lt/news/melo-detektorius/is-dalies-melas/liaupsina-veterinarini-preparata-covid-19-gydyti-bet-priezasciu-tam-nera-sis-vaistas-ligoniams-apciuopiamos-naudos-neteikia.d?id=87546733

delfi
Delfi.lt svariai prisidėjo prie lietuvių žudymo per vadinamą “covid-19” pandemiją 6

Delfi.lt “faktų tikrintojai” pranešė, kad ivermectinas visiškai nenaudingas gydant covid-19:

“Tuo tarpu vykdytas didesnės apimties tyrimas, kuriame dalyvavo 476 COVID-19 pacientai, sergantys lengva ligos forma, parodė, kad ivermektinas nedavė jokios apčiuopiamos naudos, gydant ligą. 82 proc. žmonių, kuriems buvo paskirtas ivermektinas, praėjus 21 tyrimo dienai ligos simptomai išnyko, kaip ir 79 proc. tų, kuriems buvo skirtas placebas”.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/news/melo-detektorius/is-dalies-melas/liaupsina-veterinarini-preparata-covid-19-gydyti-bet-priezasciu-tam-nera-sis-vaistas-ligoniams-apciuopiamos-naudos-neteikia.d?id=87546733

 

Beje, šiame filme teigiama, kad masinės dezinformacijos priemonės tyčia dalyvavo dezinformacijos kompanijoje, siekiant diskredituoti ivermectiną:

https://t.me/JustDudeChannel/10563

Beje, kai žmobnės sužinojo, kad covid-19 neblogai gydo ir kitas vaistas Lopinaviras, arba Hidroksichlorokvinas, sveikatos ministras A.Veryga išleido įsakymą vaistinėms uždrausti pardavinėti vaistą Hidroksichlorokvinas:

 

“Laisvas laikraštis” apie tai nemažai rašė:

Todėl ir buvo uždarytas. Ir štai praėjus metams po covid pabaigos, JAV Vaistų agentūra pripažino, kad ivermektinas puikus vaistas gydyti covid-19:

22389997275 a403dc3fa8 b

Ivermektino Melas Atskleistas

Demokratija Ekonomika Koronavirusas Sveikata

SapereaudeLeave A CommentOn Ivermektino Melas Atskleistas

Originalus straipsnis paskelbtas 2023 m. rugpjūčio 14 d. tkp.at.

Thomas Oysmüller. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.


Neįtikėtinas prisipažinimas: teisme JAV FDA dabar aiškiai pripažino, kad gydytojai gali gydyti Covid ivermektinu.

Pastaraisiais metais joks vaistas nebuvo tiek daug melo ir dezinformacijos objektas kaip ivermektinas. Šis vaistas nuo parazitų, kurio kūrėjai 2015 m. už jį gavo Nobelio medicinos premiją, buvo išjuoktas kaip “vaistas nuo arklių kirminų”, nors jo antivirusinis poveikis (žinoma, vartojant tinkamas dozes žmonėms, bet ne arkliams) žinomas jau seniai. Dabar net FDA pagaliau turėjo pripažinti savo dezinformaciją: Ji neprieštarauja, kad Kovid-19 būtų gydomas ivermektinu.

“Jūs nesate arklys”

Australijoje draudimas naudoti ivermektiną jau buvo panaikintas gegužės mėnesį; JAV tokio draudimo niekada nebuvo. Tačiau FDA, kuri, žinoma, turi ypatingą įtaką ir ES, sabotavo jo naudojimą. Pavyzdžiui, jie rašė: “Jūs nesate arklys. Jūs nesate karvė. Rimtai: liaukitės.”

Teisme dabar pasigirdo visai kitokios kalbos. Pavyzdžiui, FDA advokatas sakė: “FDA aiškiai pripažįsta, kad gydytojai turi teisę skirti ivermektiną KOVID gydymui”.

Tai, kad FDA dabar atsitraukia teisme, turi didžiulį poveikį pacientams, sako Peteris McCulloughas. Gydytojams, ligoninėms ar vaistinėms dabar gali būti daug sunkiau atsisakyti pacientų su atitinkamu prašymu.

Viešai, t. y. nesant teismo proceso, valdžios institucijos į tai pažvelgė iš perspektyvos. Duomenys vis tiek nerodytų tinkamo ivermektino veiksmingumo. Tačiau FDA per savo mokslinę tarnybą jau kurį laiką tai pripažino – pranešėme, kad institucija pateikia nuorodas į tyrimus, kurie aiškiai byloja apie vaisto naudą.

Arši kampanija Austrijoje

Austrijoje taip pat vyko kampanija prieš ivermektino skyrimą. Gydytojai tik perdavė jį po stalu ir gydė juo pacientus apie tai nekalbėdami. Asmeninės pasekmės būtų buvusios pernelyg sunkios. Šis vaistas Austrijoje patvirtintas naudoti tik nuo niežų arba spuogų.

Apie ivermektiną esame išsamiai rašę, pavyzdžiui, profesoriaus Andreaso Sönnichseno straipsnyje. Austrijoje šis vaistas buvo ypač politizuotas, nes Herbertas Kicklas (kaip vienas iš nedaugelio ES politikų) agresyviai pabrėžė jo naudą. Tai sukėlė precedento neturinčią žiniasklaidos kampaniją. Jos propagandinis pobūdis pagaliau buvo atskleistas.

Teisingai daugelis žmonių JAV ir visame pasaulyje socialinėje žiniasklaidoje klausia: kiek žmonių dabar dar būtų gyvi? Masinės kampanijos prieš ivermektiną fonas tikriausiai buvo gana paprastas: Didžioji farmacija norėjo parduoti švirkštus. Politikai ir žiniasklaida sekė jų pavyzdžiu. Vienas vartotojas tai išreiškė taip: “Ivermektinas būtų pavertęs “skiepus” (200 mlrd. eurų verslą) nenaudingais. Štai kodėl su šiuo labai pigiu vaistu buvo kovojama, jis buvo neigiamas, uždraustas, pašalintas iš rinkos – politikų ir farmacijos. Tai nusikaltimas.”

https://sapereaude.lt/2021/10/25/gydytojo-patirtis-993-proc-ivermektinu-gydytu-covid-pacientu-pasveiko-per-penkias-dienas/embed/#?secret=12HSrZiwxA#?secret=wrwLgMBDQu

Šis tekstas pasirodė 2023 m. rugpjūčio 14 d. pavadinimu “Ivermectin-Lüge aufgeflogen” svetainėje tkp.at.

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją.

Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Nuotrauka: “Happy Horse, Crovie” by Geraint Rowland Photography is licensed under CC BY-NC 2.0.

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));