Delfi.lt apdovanojo A.Armonaitę už masinį žmonių apnuodijimo organizavimą

titanas1
Nuoseklumo Titanas – Laisvės partijai
Už ypatingai nelengvą, bet ekonomiką ir sveikatos sistemą išgelbėjusį sprendimą įdiegti Galimybių pasą nuoseklumo Titanas skirtas Laisvės partijai.
„Būti nuosekliu ir ištikimu savo vertybėms politikoje reikia titaniškos ištvermės. Tuos, kuriuos netrukus čia apdovanosiu, galiu pagirti už tai, kad nesusvyravo sulaukę pirmosios kritikos, o jos buvo tikrai labai įvairios ir labai garsios, net ir protestų akivaizdoje liko nuoseklūs ir ištikimi tam, kokiais save pristatė per rinkimus. Save vertybes sugebėjo įgyvendinti per politiką, kurios nauda teko įtikinti ir koalicijos partnerius. Galbūt jau pamiršome, ką reiškia būti uždarytais dėl pandemijos namuose. Per delta bangą verslai galėjo veikti, vaikai ėjo į mokyklas, o visuomenė įgijo įrankį, kuris labai praktiškai susiejo laisvę ir atsakomybę. Nemaža dalis tų, kurie buvo linkę pasitikėti savo natūraliu imunitetu, persvarstė savo sprendimus“, – kalbėjo „Delfi“ politikos aktualijų žurnalistė Dalia Plikūnė.
 „Visų pirma labai noriu padėkoti „Delfi“ už drąsą įteikti mums apdovanojimą. Visų antra, metas padėkoti žmonėms, kurie padėjo mums įgyvendinti Galimybių paso idėją. Visiems, kurie skiepijosi, saugojo save, savo artimuosius, visiems verslams, kurie atsakingai žiūrėjo į savo darbą, organizavo Galimybių paso patikrą, prekybininkams, paslaugų teikėjams, restoranų, barų savininkams – visiems. Iš esmės jūs įgyvendinote tai, kad mes šiandien galime atsisakyti Galimybių paso. Ir tai yra svarbiausia.

delfi titanai 2022 89390571

Nuoseklumas politikoje iš tikrųjų yra svarbus. Mes esame ne tik politikai – mes esame žmonės, mums karantinas buvo labai sunkus, kaip ir visiems žmonėms. Kai tik atsirado vakcinos, mokslo, medicinos pasiekimai, mes supratome, kad mums reikia ieškoti išmanių sprendimų, kaip gyventi su šita pandemija neužsidarius. Ir čia prisidėjo daugybė žmonių, ne tik Ekonomikos ir inovacijų ministerijos komanda, Laisvės partijos komanda, bet ir verslai. Pavyzdžiui, įmonė „WIX“, noriu jiems padėkoti, nes jie techninį sprendimą rado labai greitai – Lietuva buvo antra Europoje sukūrusi tokį techninį sprendimą: buvo Danija, ir buvo Lietuva. Tai taip pat yra inovacija, kaip mes pasitelkdami mokslą, inovacijas, galime įveikti ir gyventi net su didžiausiais virusais laisvai. Tai ačiū visiems žmonėms, kurie mums padėjo įgyvendinti šitą projektą“, – kalbėjo Aušrinė Armonaitė, ekonomikos ir inovacijų ministrė.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/m360/naujausi-straipsniai/gimtadieni-svenciantis-delfi-isdalino-tradicinius-titanu-apdovanojimus.d?id=89390319

Facebook komentarai
});}(jQuery));