Dėl vaikų žudymo kalta S.Skvernelio sugalvota „policijos reforma“
Ar Seimui ir Prezidentei iš esmės rūpi vaikų saugumas, nusikaltimų prevencija ….????!!!!!
Reaguojant į šalį sukrėtusią keturmečio berniuko mirtį Seimo valdyba vasarį šaukia neeilinę sesiją.
Seimas skubos tvarka svarstys Prezidentės pateiktas Baudžiamojo proceso kodekso pataisas, kuriomis įvedama prievolė visas nukentėjusių ar liudijančių vaikų apklausas vykdyti pasitelkus profesionalų psichologą ir tik specialiose patalpose.
O Buitinių vartotojų sąjunga policijos generalinį komisarą paprašė informacijos apie taip vadinamą „Policijos reformą“, kuri naikina seniūnijų policijos inspektorių institutą ir tuo pačiu nusikaltimų prevenciją jose.
Ir tuo pačiu sudaro sąlygas asocialiems asmenims žudyti, terorizuoti, daryti kitus nusikaltimus.
Kadangi ši „Reforma“ yra tiesiogiai susijusi su vaikų apsauga nuo smurto šeimoje, todėl ji turėtų ypatingai dominti Seimą.
Žinoma, jeigu jam iš esmės rūpi vaikų, pensininkų, ir aplamai visuomenės saugumas. ……
******************************************************************
Policijos generaliniam komisarui 2017.02.03 Nr. 3
Linui Pernavui
DĖL „POLICIJOS REFORMOS“
Visuomenės informavimo įstatymo žiniasklaidos priemonėms nustatytais terminais prašome šios informacijos:
Ø „Policijos reformos“ aprašymo ir jos vykdymo dokumentų kopijų, arba jų internetinių nuorodų.
Ø Kokiu būdu buvo informuota Prezidentė, kuriai esate atskaitingas, apie „Policijos reformą“, jos vykdymo eigą, prašome pateikti šių dokumentų kopijas.
.
Buitinių vartotojų sąjungos prezidentas Antanas Miškinis