Arnoldas

Arnoldas

LRV Premjerui Sauliui Skverneliui,
Nuo Viktorijos Fetaimia
Skundas
Arnoldas
LRV Premjeras asmeniškai man sudaro kliūtis atgauti visus mano šeimos dokumentus, relikvijas, meno kolekciją, nuotraukas, močiutės Bibliją ir asmeninius daiktus iš Aurelijaus Pikžirnio, esą nežinia kur esančio, nes jo sūnus Arnoldas Pikžirnis dirba pas Premjerą vidaus reikalų patarėju (nuotr. viršuje dešinėje). O pats A.Pikžirnis iki šiol nemoka mano dukrai Aurelijai Pikžirnytei priteistos išlaikymo skolos. Taigi, degradavo, kaip tėvas ir kaip žmogus, net nepasiuntė atviruko Kalėdoms arba per gimtadienį. Jam mano lėkštės ir baldai – yra brangesni už dukrą.
Jeigu aš, daugiavaikė ir pažeidžiama, bei sunkiai serganti net negaliu teisinėje-demokratinėje Lietuvos valstybėje atgauti savo daiktų, kurie dabar neteisėtai yra nusavinti – tai vadinasi Lietuvos premjeras nepaiso LR Konstitucijos 23 str ir žmogaus teisių Konvencijos 1 str. 1d. Jis tiesiogiai liepia prokuratūrai ir policijai nenagrinėti mano pareiškimų.
Taigi, tuomet aš kreipsiuosi į ES, nes LRV Premieras – yra nevertas vadovauti teisinei-demokratinei valstybei.Kadangi labai siaurai suvokia kas – yra asmenų teisės į jų daiktus.
Teismai iki šiol – buvo visi jo įtakoti iki tokio laipsnio, kad net atmetė ieškinį surašytą valstybės garantuojamos pagalbos advokato ir tiesiog nutraukė apeliacinio skundo nagrinėjimą.Tai – yra jau tiesioginė susidorojimo su mano teisėmis DIKTATŪRA Lietuvoje.
O kadangi mano teisės – yra ginamos Žmogaus teisių Konvencijos – tai aš perduosiu užsienio spaudai ir televizijai visą šią informaciją.
Tegul parodo, kaip Lietuvos Premjeras savivaliauja…
Jis pažadėjo jog pralaimėjęs rinkimus 2019 vasarą pasitrauks iš uzurpuoto posto, bet nesilaikė tautai duoto žodžio. Netgi sirgdamas sunkia liga ir natūraliai po ligos ne objektyviai mąstydamas jis vietoje poilsio – neefektyviai dirba. Tai sukelia rimtus įtarimus, kad jis tiesiog – piktnaudžiauja valdžia ir viktimizuoja mane ir mano šeimą su mažamečiais vaikais.
Kadangi aš turiu politikos mokslų magistro išsilavinimą ir korupcijos bei valstybinio valdymo žinias – tai mane tiesiog jau siutina toks Lietuvos premiero nesiskaitymas ne tik su mano teisėmis, bet aplamai su teisinės – demokratinės valstybės vertybėmis, apverčiant teisėsaugos darbą į teisėlaužą Lietuvoje, kas – yra aplamai jau absoliučiai AMORALU.
Jis – yra kilęs iš Marijampolės iš ten pat ir A.Pikžirnis. Taigi nepotizmas – yra akivaizdus. Mąsto tarsi būtų iš Marso.
Taip pat Lietuva nuo jo valdymo per kelis metus pirmaujanti tapo Pasaulio reitinguose pagal žmogaus teisių pažeidimus. Jeigu aš neatgausiu savo daiktų ir dukters priteistos išlaikymo skolos iš A.Pikžirnio – tai, vadinasi – Lietuvoje – yra įteisntas PLĖŠIKAVIMAS iš moterų su mažais vaikais.
Ginanti savo šeimos ir mažemečių vaikų teises,
                                                                                                        Viktorija Fetaimia
On Monday, 25 May 2020, 14:13:40 BST, LRV priimamasis <lrv.priimamasis@lrv.lt> wrote:

Gerbiamoji Viktorija Fetaimia,

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijoje gavome Jūsų gegužės 20 – 25 dienomis siųstus elektroninius laiškus, adresuotus Kauno apygardos prokuratūrai, Generalinei prokuratūrai, Specialiųjų tyrimų tarnybai, Prezidento kanceliarijai ir kitiems.

Dar kartą norime pažymėti, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė turi tuos įgaliojimus ir atlieka tas funkcijas, kurias jai suteikia Lietuvos Respublikos Konstitucija ir įstatymai, ir neatlieka funkcijų, kurių atlikimas priskirtas kitų valstybės institucijų kompetencijai.

Tiek Vyriausybė, tiek Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, besąlygiškai gerbdami Konstituciją, nesikiša į teismų darbą ir neduoda nurodymų, kaip išnagrinėti bylas teisme, bei nevertina teisėjų priimtų sprendimų teisėtumo ir pagrįstumo.

Kadangi taip pat kreipiatės ir į institucijas, atsakingas už Jūsų skunde minimų problemų sprendimą –  Generalinę prokuratūrą, Kauno apylinkės teismą ir kitas, tikimės, kad šių institucijų geranoriškumas ir konstruktyvus bendradarbiavimas išspręs Jums rūpimus klausimus.

Pagarbiai

Ramunė Saveljevienė

Asmenų aptarnavimo skyriaus vyriausioji specialistė

Tel.: +370 706 63 795, +370 668 42 088

El. p. ramune.saveljeviene@lrv.lt

refresh?appid=YMailNorrin&ymreqid=512af692 dea3 b69b 1c2a 1800a301d100&token=zitEzqOML3j84e6ealFTT5U7 km5qEQF52lp7AcCuBZTVwnz6w4wM8za9ZnpUHdlsDK3gm1nKCEe7hmAWcIIvZnPch7 3Dy5LuhglRxTr5dE7KVSZ cudy6fRfL i0 W

Facebook komentarai
});}(jQuery));