DĖL PILIETĖS RAMUTĖS VAITIEKŪNIENĖS PRIEVARTINIO IR SUKLASTOTO VERTIMO NEĮGALIA

vaitekun

DĖL PILIETĖS RAMUTĖS VAITIEKŪNIENĖS PRIEVARTINIO IR SUKLASTOTO VERTIMO NEĮGALIA

Būdama nepatenkinta teismo eiga pilietė Ramutė Vaitiekūnienė pasakė teisėjui Danui Lisui ,įsistatęs kiaulės akis‘, už tai yra siekiama įvairiomis klastotėmis išvežti priverstinam psichiatriniam gydymui. Liaudiškas posakis nėra keiksmažodis ir teisėjo skundas iškelti bylą, prokurorų ir kitų teisėjų tenkinimas, siekiant ją padaryti neveiksnia, supūdyti gyvą psichiatrinėje ligoninėje, labiau atrodo pertekliniais teisiniais veiksmais.
Išvadas apie dvasinę sveikatą rašę psichiatrai yra abejotini dėl užsakymo įvykdymo pažeidžiant įstatymus, neturintys jokių objektyvių įrodymų ir tenkinantys subjektyviais klastojimais teisėjo D. Liso užgaidą parodyti visagalystę, padedant uždaram teisininkų ratui, kurie vienas su kitu yra susiję asmeniniais ryšiais.
Rinkimuose į Europos parlamentą ūkinininkas Rimantas Pašakinskas liko nepatenkintas, kad pilietė R. Vaitiekūnienė agitavo prieš jį, ir pradėjo teisinius veiksmus siekiant paversti ją neveiksnia. akyti apie renkamą asmenį jo gyvenimo faktais remiantis, nėra joks nusikaltimas demokratijoje, tai užtikrina žmogaus teisėmis VŽTD ir Lietuvos Respublikos Konstitucija piliečio teisėmis.
Visuotinai žinoma iš Kinsey instituto (JAV) tyrimų, kad psichiatrų tarpe pagal profesiją yra didžiausias psichinių ligonių skaičius, kas verčia suabejoti jų rašomomis išvadomis, kurias reikia vertinti atsargiai, ypač, kai prieš asmenį yra nukreiptas teisininkų noras padaryti jį neveiksniu.
Prašymas : nutraukti pilietės Ramutės Vaitiekūnienės teisinį persekiojimą, sustabdyti prievartinį psichiatrinį tyrimą nuo 2023-04-04, kuris prieštarauja žmogaus ir piliečio teisėms, atlikti auditą jos byloms, kuriose siekiama paversti neveiksnia prievartiniais veiksmais.

Facebook komentarai
});}(jQuery));