Dėl atviro jau turto plėšimo LIETUVOJE su prokurorės RIDIKĖS ir teisėjo RIDIKO pagalba

Tamsta Lietuvos Prezudente,
 
Aš Jus, kaip sumušta, išvaryta iš Lietuvos ir iki triusikų apiplėšta Lietuvos teisėjų ir antstolio Raimundo Stanislausko auka, nuolat informuoju, kad Lietuvos teisėsauga mutavo į teisėlaužą, kuri išprievartavo visą mano turtą LIETUVOJE.
Prokurorė Ridikė netiria akivaizdaus nusikaltimo, o teisėjas Ridikas neišduoda apsaugos prieminių mano daiktams, net matomiems iš Kosmoso:
 
   

Rasos g. 18

Rasos g. 18, Ringaudai 53331, Λιθουανία

 
 
Jeigu jūs NIEKO  nedarysite aš Jus paduosiu į teismą už aklumą ir kurtumą ir neatitikimą President pareigoms, ką jau pastebėjo ir Seimo narys Petras Gražulis. 
Su manimi bus Seimo nariai, o su Jumis kas liks išskyrus tuos vagis?
Paskaitykite vien kokia – yra absurdiška paskutinė vakar teismo mutartis dėl antstonlio R.Stanislausko, kuris meluoja, jog kažkas saugo mano daiktus, kai tas asmuo – yra ne su tuo net nesusijęs.
Nejaugi Jūs laukiate kol mane užmuš?
Argi tuomet jus esate vertas vadintis teisinės valstybės PREZIDENTU.
O gal jūs esate tik jų stogas? O gal jus irgi atrodo, kad prie man nesumokėtos vaiko išlaikymo skolos aš dar turiu sumokėtio ir išpirką už savo vaiko daiktų atgavimą? 
JUK TAI – YRA PILNA LIETUVOS TEISĖSAUGOS MUTACIJA į TEISĖLAUZĄ IR REKETĄ. 
 
Jeigu jūs esate nors kiek morališkai paklusnus Lietuvos įstatymams ir Konstitucijai – tai privalote NEDELSIANT pagal galiojančius Lietuvos įstatymus suimti antstolį R.Stanislauską, Giedrių Buinevičių, Aurelijų Pikžirnį, Jurgį Kaušinį, Prokurorę Ridikę ir teisėją Ridiką.
 
Jeigu dar kartą man atsakys vietoj Jūsų dar kokia nors padėjėja aš jas paduosiu į teismą už nuslepiamus nuo Jūsų mano pareiškimus. 
 
Viktorija Fetaimia
 
 

Inline image

 
Sent from Yahoo Mail for iPhone

On Thursday, April 30, 2020, 1:47 pm, Aurelija Trepšienė <Aurelija.Trepsiene@prezidentas.lt> wrote:

Su Jūsų balandžio 1 d., 10 d., 17 d., 21 d. ir 27 d. kreipimaisis, gautais Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje, susipažinta.

Atsakant į Jūsų balandžio 1 d. kreipimąsi, informuojame, kad pagal  Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje taisykles, Lietuvos Respublikos Prezidentui ar Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijai adresuotus asmenų prašymus nagrinėja ir atsakymus į juos rengia Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Asmenų aptarnavimo skyrius. Jūsų kreipimaisi, gauti Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje, išnagrinėti ir į juos atsakyta pagal teisės aktų nustatytą tvarką.

Atsiliepiant į Jūsų balandžio 10 d. kreipimąsi, kuriame išsakote savo nuomonę dėl teismo nutarties ir prašote pašalinti teisėjus iš užimamų pareigų, norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad ankstesniais atsakymais ne kartą Jus informavome apie teisėjo atleidimo pagrindus.

Dėl Jūsų balandžio 17 d. kreipimosi ir balandžio 21 d. skundo dėl antstolio veiksmų, informuojame, kad, kaip Jūs žinote, antstolio procesinių veiksmų teisėtumą Civilinio proceso kodekso nustatyta tvarka kontroliuoja teismas. Asmenų prašymus ir skundus dėl antstolių veiklos, išskyrus prašymus ir skundus, kuriuos pagal įstatymus nagrinėja teismas, nagrinėja Lietuvos antstolių rūmai ar Teisingumo ministerija. Atsižvelgiant į tai, antstolių veiksmus turite teisę skųsti įstatymų nustatyta tvarka.

Jūsų balandžio 27 d. kreipimesi, kurį adresavote ir  Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybai, keliamus klausimus pagal savo kompetenciją įvertins minėta tarnyba.

 

 

 

Aurelija TREPŠIENĖ

Asmenų aptarnavimo

skyriaus specialistė

Tel. (8 706) 64 042

 

 

cid:image001.png@01D5D6C6.135146E0

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

S.Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius

https://www.lrp.lt

 

From: Victoria Fetaimia <vfetaimia@yahoo.co.uk>
Sent: Tuesday, 28 April 2020, 11:51:38 BST
Subject: Dėl nuolatinio A.PIKŽIRNIO DUKTERS reketo
 
Advokatui Jurgiui Kaušiniui
Nuo Viktorijos Fetaimia
 
Jūsų Klientas Aurelijus Pikžirnis iki šiol nesumokėjo pagal įsiteisėjusį 2016.10.26 teismo sprendimą 36 600 eur. skolos už dukters Aurelijos Pikžirnytės išlaikymą. 
Jam nuo 2016 metų eina 8% metinės palūkanos. Dabar jis jau skolingas  47, 949 eur. 
 
Taigi, kadangi jis degradavo kaip tėvas ir kaip žmogus – tai parašė šiandien, kad reikia kreiptis į jus norint JAM dar sumokėti už jo dukters daiktų ir būsto įrangos saugojimą.
Kadangi man jos daiktai ir būsto įranga – yra būtini prašau su juo racionaliai suskaičiuoti kiek Jam reikia už – tai sumokėti?
 
Tik jūs, kaip jo advokatas, tikiuosi dar galite racionaliai pateikti jo paskaičiavimus. 
 
Aš viską viešinu, kad Lietuvai būtų aišku kuom jūs, kaip buvęs teistas teisėjas, tapęs degradavusio tėtušio, (tarsi velnio), advokatu užsiimate.
 
Be pagarbos 
Viktorija Fetaimia
 
Facebook komentarai
});}(jQuery));