„Dėdulė” bandys perrėkti švilpiančią minią decibelais

dedule
Neadekvataus, nesusivokiančio realybėje, nuolat krizenančio Lietuvos demokratijos tėvo krizelė įgauna absurdo spektaklio lygmenį. Maniakiškas noras žūt būt iš balkonėlio laikyti politines mišias žmonėms, kurių nelaiko žmonėmis, tampa valstybės problema Nr.1.
Kas dar nesuprato – supraskit. Tai ne šiaip nušvilpė, tai santvarka žlugo. Ir ją sugriovė ne nepatenkinti žmonės, o valstybę privatizavusios šventosios šeimos vedlys trimis po nušvilpimo pasakytais sakiniais. Jokie fariziejiški „atsiprašymai” to nepakeis – absurdo spektaklio salėje blykstelėjo šviesa, žmonės išvydo monstro veidą ir pagaliau atsibudo.
Paskaitinėjus feisbukus absoliučiai aišku – piktasis seneliokas bus dar aršiau nušvilptas, žmonės visoje šalyje patys, niekieno neraginami rengiasi kaip į šventę. Tą supranta visi, dvaras ir absurdo spektaklio pagrindinis veikėjas – taip pat. Dieną naktį vyksta pasitarimai, kaip išspręsti tą krizelę ir jokio plano bukalaurai neturi.
Juokingiausia spektaklio dalis dar net neprasidėjo, vienas malonumas stebėt, kaip jie šiukšlinsis toliau. Šiandien pasakė (nes pagaliau suprato) – taip, švilps, bet mes pastatysim tokią galingą aparatūrą, kad balkonėlio pamokslas girdėtųsi.
Bet yra toks triukšmo įstatymas, ponai, patys priėmet. Bet kuris specialistas pasakys, kad tokios aparatūros garsas bus žymiai didesnis už triukšmo higienos normos leistinus šioje vietoje 60 decibelų. Pagal administracinių nusižengimų kodekso 48 straipsnį baudelė 100-600 €.
Taigi daug didesnė nei simboliška 20 € už pašvilpavimą ar padainavimą, o ir kaip atrodysi prieš ambadadorius, kai nušvilps ir dar žmonės paduos skundus? Išsinuomoti gerą triukšmo matuoklį su atmintimi irgi 15-20 €. Taip kad galvokit kitus variantus, absurdo spektaklio veikiantieji asmenys.
Krautuvininkai jau iš anksto tai dienai užsisakė daugiau spragėsių.
Redakcijos komentaras : „populiariausia” Lietuvoje TV3 televizija visus prieš supuvusią valdžią protestuojančius žmones pavadino putino mylėtojais ir antivakseriais. Nepamirškite to, kai norėsite įsijungti TV3.
Facebook komentarai
});}(jQuery));